Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Aby měla úspěch s prodejem dóz na potraviny, předstírá Marge, že je transvestita... (TV Prima)

Recenze (16)

honajz2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hrozně nudná epizoda bez špetky jakéhokoli vtipu... Mám dojem, že s těmi Simpsny už fakt skončím. Ale ještě uvidím, jaký bude příští díl. Tohle byl odpad, chvíli jsem přemýšlel i o 1*, ale pak mi došlo, že vlastně není za co, a Waylona to nezachrání. ()

TroiMae 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Simpsonovi ztratili dech už dávno. V roce 2018 vykrádat Amélii z Montmartru je poněkud dýchavičné. I všechny ty stereotypní vtipy s teplými kadeřníky jsou jak z devadesátek. A „transkama“ se taky nic nezachrání, respektive český překlad, který z „drag queen“ udělá transky a zřejmě to je důvod neschopnosti rozlišit trans(gender) člověka od travesty umělce. český překlad svou cisnormativitou tenhle díl úplně zabil. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z oboch dejových línií sa dalo vyťažiť viac, ale ako obvykle, samostatné fóry fungujú. Líza ako Amélia z Montmartru, to sa ponúkalo už dvadsať rokov, každopádne ide skôr len o taký doplnok k Marge, ktorá predáva dózy a to je v súčasnosti in, iba ak ste transvestita. S anjelskými krídlami jej to sluší, tvorcovia sa neboja byť nekorektní, keď po prezradení tajomstva jej fanúšikovia odídu so slovami "je to len žena". ()

Galerie (7)

Zajímavosti (11)

  • Všechny internetové adresy, zobrazené v této epizodě, odkazují na reálné články na amerických webech o mužích převlečených za ženy. Odkazy nás zavedou na články na webech OCregister.com, MelMagazine.com a People.com a na video na ABCnews.go.com. (dejv997)

Reklama

Reklama