Slavná šéfkuchařka Sasha (Ali Wong) a hudebník Marcus (Randall Park) se setkávají po 15 letech a pořád to mezi nimi jiskří. Oba ale mají svůj svět a přizpůsobit se nebude lehké. (Netflix)

majec4

Klasicka romanticka komedia, ktora nie je az taka uzasna, ale nie je to ani dno. Nie som fanusik podobnych filmov, ale toto som zvladol. Predpokladam, ze po prvy a posledny krat :-). ()

REBARB0RKA

Pár situací pro zasmání ani Keanu Reeves nezachrání nijak objevný snímek plný přitroublých a na hraně trapnosti balancujících vtípků, kde postarší hrají připitomělé náctileté a Sasha je naprosto nesympatická. ()

Maximilianus

Klasická romantická komédia s mierne nadpriemernou ústrednou dvojicou a humorom, ktorý sa snažil napodobňovať iné úspešné projekty. Napadajú mi Gilmore Girls (dokonca jedna postava z tohto seriálu hrala aj tu). Akurát, že to boli iba pokusy, ktorým chýbala iskra. Jediným svetlým momentom bol Keanu Reeves, avšak to nestačilo. 6,35/10. ()

Hellierer

Takový obyčejný rom-com s jedním parádním cameem. Ali Wong nicméně byla navýsost nesympatická, což mi velmi sráželo film dolů. 45% ()

Petule3

Název krásný, ale film už tak moc ne. Ovšem Keanu je boží, jak si ze sebe umí udělat srandu. Oba herci v hlavních rolích jsou sympaťáci, ale to je všechno. Slabé dvě hvězdy. ()

JenYu

Líbilo se mi: módní styl hl. hrdinky, prostředí restaurece (i když tam mnoho ukázáno nebylo), hrdinové Asiaté a první půlka výstupu Keanu Reevese. Nelíbilo se mi: chemie mezi hl. protagonisty (téměř žádná nebyla), osudovou lásku jsem jim nevěřila a také mi přišlo nepravděpodobné, že ženu s takovým postavením a rozhledem okouzlí chlapík, co kouří trávu a má rozpadlé auto. Jinak standardní americká komedie dle šablony. ()

Elio

Mělo to velký potenciál, od roztomilému začátku až k realistickému awkward středu celého příběhu. No a pak to šlo ke konci trochu z kopce. Always Be My Maybe mě zaujalo svěžím humorem, skvělou chemií mezi ústřední dvojicí a ironickým náhledem na první počátky jakéhokoliv vztahu. Bylo to vtipné, nové, originální. No a pak to sklouzlo k tomu klasickému průměru všech romcom na americkém trhu. Závěrečné zakončení před davem minimálně dvaceti lidí samozřejmě nechybělo. Ach jo. Já si tu šílenost vážně užívala, ale pak se to se to propadlo do tak šedivého průměru, že pořád nevím, jestli u mě tenhle film vůbec zabodoval, nebo se zřítil do šedi neoriginálních romantických komedií posledních let. Kdyby se to celé neobrátilo směrem - ona je v právu a musí to být podle ní a on dělá všechno špatně, klidně bych tomu ty 4 hvězdy dala. Tak třeba příště. ()

Heywood

Vtipná satirická komedie, která ukázala, že jsou v USA i jiní, než "zlí bílí" a "hodní Afroameričané". Ali Wong je mimořádně přesvědčivá a přijít o číslo Michelle Buteau by byla prostě šílená škoda. Keanu Reeves se při natáčení snobské restaurace musel bavit, protože to je přesně to, co nemá rád, takže to té sekvence dal, co se jen dalo. Výběr jídel a finálová sluchátka.. tak to byl koncert. Zdánlivá komornost příběhu "těch dvou" ve skutečnosti zasahuje širší kontext a režisérka o to i stála. Asiaté nejsou jen pilní, ale občas i hrabivě stupidní a rodiče hlavní hrdinky tam nejsou náhodou právě takto zobrazeni. Závěrečný rap si nenechte ujít, text je výborný, hudba pro milovníky asi dobrá (osobně tento styl nesnáším), ale u textu jsem se smál, až jsem pomalu plakal. Rozhodně si nenechte film ujít.. ()

Veber

Vysoce předvídatelné a slušný PP, ale 4 * dávám za Keanua Reevese, který mě tady opravdu pobavil. Scéna u stolu sice trochu ukradená od Adama Sandlera (Zkus mě rozesmát kde měla podobné repliky Nicol Kidman s partnerem), ale jak si Keanu uměl udělat legraci sám ze sebe mě zkrátka bavilo. A reakce na moderní gastronomii pobavila také. Znovu to ale vidět nemusím. ()