Reklama

Reklama

Krvavá nevěsta

  • USA Ready or Not (více)
Trailer 1

Grace (Samara Weaving) si bere za muže Alexe Le Domase (Mark O'Brien), pohledného a úspěšného mladíka z bohaté rodiny, která své jmění získala vymýšlením a prodejem deskových her. Leckterá dívka o takovou lásku a její svatební naplnění marně usiluje či aspoň tajně sní. Grace navíc tímto sňatkem konečně získává rodinu, protože krutý osud z ní před časem učinil sirotka. Le Domasovi sice nepůsobí úplně běžným dojmem, ne každý z nich se z tohoto sňatku raduje, ale Grace je šťastná a zamilovaná a tak tomu nevěnuje příliš velkou pozornost. Po svatebním obřadu se Grace dozvídá, že je nyní již téměř oficiální součástí rodiny Le Domasů. A aby její přijetí bylo úplné, musí si s nimi ještě po půlnoci zahrát některou z jejich tradičních rodinných her, kterou si sama vylosuje. A její volba padne na hru na schovávanou. Pravidla jsou jednoduchá, nevěsta se musí schovat tak, aby ji do svítání nikdo z její nové rodiny nenašel. Jak prosté. Grace ale netuší, že zatímco si ve velkém sídle Le Domasů hledá vhodný úkryt, její budoucí příbuzní a jejich služebnictvo vytahují různé střelné, bodné i sečné zbraně. A jen co dozní tradiční „Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát“, vyrazí na lov nevěsty, který má skončit velmi krvavým zapikáním. Grace naštěstí brzy pochopí, která bije, a rozhodně svou kůži nechce prodat lacino. Když zdánlivě křehkou nevěstu zaženete do kouta, nemůžete se pak divit, když se začne bránit. Tahle svatební noc bude krvavá a dlouhá a je dost možné, že na jejím konci nezbydou žádní živí svatebčané. (CinemArt)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (576)

Fr 

všechny recenze uživatele

„KDYŽ PŘIJDE NA RODINU, ČLOVĚK MŮŽE JENOM DOUFAT...“ /// Parádní kulisy a promakaná úvodní story. Až se mi vybavilo, jak tenkrát v lese ve filmu s JCVD lovili ty lidi. Protože tady je několik lovců v jednom (celkem velkým) baráku a obětí má bejt bílá nevěsta. Dokáže se holka přizpůsobit? Nebo umře potupnou smrtí – třeba sekyrou? Je to hlavně zábava. Má to tempo bez blbejch keců a nepamatuju, kdy jsem se u hororu naposledy takhle smál a bavil. A další hvězdu dávám za Andie MacDowell, která mě účastí v tomhle kusu plným akce, humoru i hororu překvapila! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju kusy ve stylu Sama Raimiho. 2.) Zjistím, že přes díru v ruce se dá dojít k nejjednoduššímu rozvodu. 3.) Thx za titule „vasabi“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ * ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Tak nejak takto si predstavujem hororovú komédiu. Dejová linka síce zvlášť neohúri, no spĺňa všetky kritéria nenáročnej zábavy - vtipné situácie, sem-tam masaker, slušní herci, k hlavnej postave si človek hneď získa vzťah, zaujímavé záporné postavy.... a hlavne je tu môj obľúbený hororový námet - boj o život proti presile. Záver sa tiež výborne vydaril, celkom pekný twist musím uznať. Do určitej miery sa to aj dalo čakať a som rád, že si autor vybral práve túto variantu ukončenia. Silný nadpriemer. 85/100 ()

Reklama

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Úžasně odlehčená, místy hodně zábavná a hlavně neskutečně akční střílečka, která si vůbec na nic nehraje a jede pořád vpřed. Přesně něco takového jsem dnes potřeboval a proto jsem spokojen skoro na maximum. Navíc Samara je typově natolik perfektní, že mi svým šarmem a pózami v průběhu filmu na tváři několikrát vykouzlila úsměv. A hlavně v situacích, kde bych to vůbec nejmíň čekal. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $6miliónovTržby USA $28,714,231Tržby Celosvetovo $57,615,777▐ Dosť ustrelené od boku. Taký ako že zábavný krvavý béčkový mišung, ktorý sa rýchlejšie rozpadá v rukách režiséra než by si asi prial, fakt tak trošku bezhlavé . /40%/ ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Nebýt pozitivní recenze, pravděpodobně bych Krvavou nevěstu s klidem vynechal a odsoudil jako jeden z mnoha generických hororů. A tím rozhodně není, jelikož režisérská dvojka Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett jsou talentovaní chlapíci, jež dokáží stokrát viděný námět natočit zábavnou a poměrně neokoukanou formou, která člověka na 90 minut hravě zabaví. Navíc mám slabost pro mystéria, takže to na mě skvěle fungovalo. Na druhou stranu to není žádná klasika a po prolétnutí v kinech to hravě zapadne v televizních reprízách, takže si doporučuji posvítit. PS : Samara Weaving, je skutečně mimořádná a pevně stvrzuje, že je neteří Huga Weavinga.. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (12)

  • Když je Grace (Samara Weaving) v autě, je později kvůli krádeži zablokováno, aby nešlo řídit do příjezdu policie. Řidič, který ji měl přivézt zpět, ho najednou v pohodě řídí. (Zix.)
  • Na konci filmu hraje „Love Me Tender“ od Stereo Jane. (Duoscop)

Související novinky

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

14.04.2023

Studio Universal v současnosti chystá několik projektů, jimiž by rádo navázalo na své zajeté a osvědčené značky. Jedním z nich je tento týden oznámený a blíže nespecifikovaný příspěvek do světa… (více)

Jaký film chystá Daisy Ridley?

Jaký film chystá Daisy Ridley?

04.05.2020

Máme 4. května, Den Star Wars, takže začneme rovnou novinkou o hvězdě poslední trilogie herečce Daisy Ridley. Ta má po letech strávených zachraňováním galaxie daleko, daleko odsud coby mladičká Rey… (více)

Pátý Vřískot od tvůrců Krvavé nevěsty

Pátý Vřískot od tvůrců Krvavé nevěsty

13.03.2020

Už jste si taky mysleli, že se nedočkáte? Kultovní hororová série Vřískot se nakonec ale přece jen vrátí do kin s pátým dílem. Natočí ho režiséři Krvavé nevěsty Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett… (více)

Nové Mise uvítají starou tvář

Nové Mise uvítají starou tvář

03.02.2020

A teď jedna z těch hezčích castingových zpráv za poslední měsíce. Sedmý a osmý film v sérii Mission: Impossible přivítají zpět starého známého. Do akční franšízy Toma Cruise se totiž vrací kanadský… (více)

Reklama

Reklama