Komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V  jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si BOURÁK. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprdy. A navíc jí za matkou pálí šéf, gangster místního formátu, kterému evidentně přeskočilo. Tak Kamile dojde, že musí zasáhnout a donutit mámu konečně šlápnout tátovi na ty jeho špičatý perka! Nebo všechno poletí do luftu. Komedie  o tom, co všechno může způsobit jedna letní bouřka, jedna městská vyhláška, sada golfových holí, rock and roll a jedna hodně naštvaná dcera! Možná, že se zasmějete a jestli na to máte žaludek, třeba si i zatancujete. (T.H.A. - Total Helpart)

Latinus odpad!

Sto percentna debilina,strata penazi,casu aj nalady.Kto im na totok dal peniaze?Kto dnes fici na tom debilnom Elvis rock rolu? ()

mike7777

Milovníkům rumunských existenciálních dramat bych asi doporučoval vynechat, kdo je o něco starší a jde s cílem si o víkendu odpočinout a nechce příliš přemýšlet, tak se jako já vcelku pobaví. Za mě vraždící zápletka zbytečná, zbytečně prodloužila už tak dlouhou stopáž. ()

GrooteLulu

Kdyby nebylo tak náhle vyřešeného konce, mohlo to být lepší. Oddechovka, která po celém dnu požívání alkoholických nápojů a veselosti, nějak víc neurazí. Snad mohlo být i více písniček s námětem "long ridera", ale to by se z toho dělal Most. Hádkova role, je absolutně zbytečná, ale budiž, dodalo to více na hvězdičkovosti. Ruppert a jeho sboristky jsou asi tak základním kamenem tohoto celého tohoto "rádoby" muzikálu ššššepotá RebeLove, Pomády a Macháček, třeba jako Jedna ruka netleská. Letní "Šluk" dobrý. ()

Tom.Brejcha odpad!

Člověk by řekl, že spojení Trojan, Trojan, Jarchovský, Macháček bude záruka dobré komedie s vtipným scénářem a kvalitními výkony. Ale po 30 min, kdy už jsem skřípal zuby s nadějí, že tomu přijdu na chuť, jsem to musel vypnout. Ještě, že jsem si na to nekoupil lístek do kina. ()

kugl odpad!

Prvoplánovité fóry, děj prakticky o ničem. Tohle nemohl zachránit ani Trojan s Macháčkem. To se opravdu nepovedlo. ()

clot

Průměrná komedie kterou kazí herecký výkon pana J. Macháčka. Naopak pan I. Trojan byl perfektní. ()

kolbaba7

Roman Holý je s největší pravděpodobností génius protože lepší rockabilly vypalovačky jsem asi nikdy neslyšel. Čímž jsou ovšem bohužel pozitiva vyčerpána protože vyjadřovat se k filmu jako takovému je dle meho ztráta času... Dvě hvězdičky za skvělou muziku toť vše ()

majorzeman13

To se tedy vážně nepovedlo !! Pro moji maličkost je to opravdu velkééééééééé zklamání !! Čekal jsem od tohoto snímku více,ale? ()

McGuffin

Bourák býval bourák, míní o titulní postavě Petr Jarchovský, neboť za mlada a svobodna dobře tančila. Ale v manželství jí dnes teče do baráku i do rodinných bot. Pak prozře a opraví střechu i manželství. A jako bonus dostane od vypravěče a dcery vnouče a od dlužníka starý vůz, neřkuli bourák. Takže tak, láska všechno spraví, zní ta pohádková lekce. I auto. https://www.macguffin.cz/ ()

MM1979 odpad!

Je mi smutno... Co to jako bylo? Trojan byl u mě PAN Herec! Fakt škoda, že se k tomu propůjčil (jak Trojan, tak Macháček)... Nezasmál jsem se, jen jsem čekal na konec (škoda peněz i času). Ta produkce, to byla tragédie. Většinou se divím místním uživatelům jak jsou k domácí scéně tvrdí, ale tentokrát je to skutečně odpad. Ty kladná hodnocení musejí být podvod (nevěřím, že by tomu někdo opravdu dal 5*). ()

5tipes

Ve filmu jsou sice zajímavý nápady, scénické i vizuální ozdobičky, ale příběh, ve kterým není dramatický jednání nemůže fungovat.. To přeci Trojanové vědí. Jako, udělali si to hezký, bráchové si zahráli spolu, strávili měsíce se svými hereckými kamarády, asi to stálo i dost peněz, ale celkově jsem film spíš protrpěl dokonce. Je na tom vidět hodně práce, trikové, vizuální, nakonec i hodně dobrej střih, za kterej dám alespoň jednu hvězdici. ()

Killbilly

Jak vidím trefa. Místní studenti a absolventi humanitních oborů a samozvaní profi filmoví kritici se*ou atomový hřiby a srazili to svými "odpady" až na 34 %. Ale co obyčejný divák, nedisponující PhD. z filmové tvorby? Ne, není to nejlepší komedie dekády a vzhledem k perfektnímu obsazení jsem čekal víc, ale zas taková hrůza to taky nebyla. Taková karikovaná trochu černá groteska z prostředí rockabilly scény, která v postkomunistické východoevropské zemi holt prakticky neexistuje, vyjma pár nadšenců. Jo trochu se to táhne, skoro 2 hodiny je pravda moc. Mohla bavit mnohem víc, ale teda česká produkce sype mnohem horší filmy s mnohem vyšším hodnocením. Je na tom teda vidět, že sranda bylo asi spíš hlavně to natáčení no. Jáu se celkem bavil, možná taky proto, že rocknroll a starý ameriky mám taky rád. Chvilkama z toho jakoby trochu vykukovalo divadlo sklep. ()

Majez

Trojan, Trojan a pak jeste Trojan. Machacka jsem tam moc nepochopil. Dej taky ne. Ale parkrat jsme se zasmali. To reklama na CD byla ftipnejsi, nez celej film ()