Komedie Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem v roli Bouráka, věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plný zuby. Ale i srdce. Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V  jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si BOURÁK. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprdy. A navíc jí za matkou pálí šéf, gangster místního formátu, kterému evidentně přeskočilo. Tak Kamile dojde, že musí zasáhnout a donutit mámu konečně šlápnout tátovi na ty jeho špičatý perka! Nebo všechno poletí do luftu. Komedie  o tom, co všechno může způsobit jedna letní bouřka, jedna městská vyhláška, sada golfových holí, rock and roll a jedna hodně naštvaná dcera! Možná, že se zasmějete a jestli na to máte žaludek, třeba si i zatancujete. (T.H.A. - Total Helpart)

Milo384

Super nadsázka, postavy opravdu tragicky šílený. Macháček a golfová hůl dost dobrý. Příběh složený z minipříběhů nebo, jestli chcete, je to děj textu písně, kterou zpívá ústřední kapela, vystupující po celý film. Nakonec i vývoj Bouráka byl dobrý. Sountrack se mně také líbil. Opravdu moc nechápu, proč tak nízké hodnocení. ()

Ondak

Film jsem několikrát odkládal hlavně podle hodnocení zde. Ale po zhlédnutí nejsem zklamán. Sice se jedná o komedii, ale s humorem ne pro každého. Film je hlavně o bohémství hlavní postavy bouráka a jeho vývoj. Opravdu mi tam seděla i postava Binga, který má takový trochu jiný příběh. Vše je tak krásně tragikomické. Hudba dobrá a herecké výkony hlavně I. Trojana a J. Macháčka super. Film doporučuji. ()

mia.com

Paneboze, to byla zas jendou bizarni blbost...Trojana miluju, ale tohle byla desna kokotina...Jen ten Machacek zahral magora opravdu excelentne a pisnicky spolu s retro stylem byly fajne. ()

mischad odpad!

Tak nějak si říkám, že asi vím, co chtěl pan Trojan sdělit. Bohužel se mu to přes veškerou násilnou snahu nepovedlo. Po shlédnutí jsem si říkala proboha proč? Zbytečný film. ()

Hombre8

Kdyby ten scénář nestal za úplný lejno tím, jak v řadě scén vykolejoval, ujížděl do trapáren, mohla to být docela hezká komedie. Komedii se dá leccos odpustit. A tady bylo docela pěkné téma, výprava, kostýmy, hudba (Ta byla více než pěkná, přesto, že to není můj žánr.), zahrané to bylo od hlavních postav také slušně. Ale co naplat, když se co chvíli zajíždí do slepých uliček hlouposti. Slušná hudba. ()

Me.Plus.You.

Nechápu to průměrné hodnocení zde?!? Určitě to není film roku, ale viděli jste něco z české tvorby posledních let?? Za mě fajn film, který si nehraje na víc než je. ()

orangee

Velká reklama a film skoro o ničem. V celku mě překvapilo, že kvalitní herec jako Ivan Trojan do ztvárnění hlavní role vůbec šel, ale po zjištění, že film režíroval jeho bratr, jsem usoudila, že šlo především o rodinnou záležitost. Veronika Marková své naštvání v průběhu filmu ztvárnila vcelku dobře, Jiří Macháček se v roli slizkého Rudy asi také vcelku našel, ale jinak se jedná jen o nabubřelou komedii skoro bez děje. Jedno pěkné auto, fajn rockenrollová hudba, jedna naštvaná dcera a jeden puberťák-otec staršího věku, o tom je celý film. Neočekávejte nic nezvratného. Znovu vidět již nepotřebuji. ()

butcher89

Mě se to líbilo. I. Trojan super. J. Macháček super. V. Marková úžasná a mrtě kočka, jen tak dál, chci vidět více. Já to bral celé s nadhledem a bavil jsem se skvěle. Recenze a hodnocení těch, co pitvají každou scénu, každou blbost, jen aby byli zajímavý a za největší odborníky na slovo vzatí a opičky, co se podle těchto odborníků řídí, budiš vám odpuštěno. V dnešní době je asi těžké jen vypnout a užít si komedii bez toho, abych měl připomínky hned k první scéně. Připomíná mi to ženskou, co kecá chlapovi do fotbalu nebo do hokeje, taková ta otravná kráva, co jí máte chuť po pár větách říct, ať už konečně drží hubu. ()

Medea86

Takovou blbost už jsem dlouho neviděla. Film o Bourákovi, kde jsem měla pocit, že všichni hrají hlavní roli kromě Bouráka. Nechápu, proč se k tomu ti herci propůjčili. ()

Sa.sa

Ne a ne tohle se opravdu nepovedlo... 1 hvězda za kvalitní obsazení, ale jinak je to neuvěřitelná slátanina, která nestojí za to... ()

Vlkopec

Tak jsem si před filmem přečetl pár recenzí od odpadových až po pětihvězdičkové a zjistil jsem, že na obou pohledech je něco pravdy, ale víc přece jen na straně těch kritických. Tohle se Ondřeji Trojanovi moc nepovedlo. Není holt každý den posvícení. ()

gizi

Celkové hodnocení 36% je snad trochu podceněné. Trojan je výborný, ale i ostatní herci nezaostávají. Občas jsem se i upřímně zasmál, ale jinak šlo o hodně slabý scénář, resp. se z něho dalo vytěžit mnohem více. Režisér Trojan tentokrát opravdu zklamal. 60%. ()

Cesty timem

Ani jsem děj moc nevnímal. Mě spíše kolikrát zaujme jako tady ta hudební složka. Nedivím se, že některý lidi jsou cvoci do Elvise a do všeho s tou dobou spojeného. A Macháček a Trojan se na takové role výborně hodí. Škoda, že se to vlastně vůbec nepovedlo. ()

Lukkyn

Vymyslet s takovýmhle hereckým ansáblem takovou hovadinu to chce kumšt!!!!V podstatě ani nevím co hodnotit . Je to slepenec nepravděpodobných událostí , kdy se postavy chovají jak po lobotomii mozku  a celé to má tak trochu nádech ala pomáda. Nevím co tím chtěl Ondřej Trojan říct a bůh ví jestli to ví on sám. Za mě tohle není směr kam by se měly české komedie ubírat sorry jako !!!!!! ()

smartynaf

Vůbec jsem nepochopil na co se dívám. A vůbec jsem nepochopil co tam dělají lidé, které mám jinak ve filmech rád. No asi jsem to nepochopil. Něco jako kdyby Švankmajer natočil porno. ()

ghoston

Je vidět, že scénář dělali za pochodu, hlavně tu prostřední část, kdyby si na to dali více času, mohlo to být o dost lepší. ()