Mobius spojí síly s Lokim. Ne všichni v TVA jsou z práce po boku boha falše nadšeni. (Disney+)

Frca

Jak se stát agentem tajné organizace z pohledu Lokiho. Skvělá chemie mezi Lokim a Mobiusem. Je vidět změna mezi Lokim z prvního dílu a Lokim nyná v druhém dílu. První byl poněkud málomluvný a naštvaný na TVA, že ho chytili, nyní to jsou samé vtípky, trochu jako Loki z Ragnaroku. (Asi to ale jen předstírá. Zatím. Nevěřím, že by se Loki vykoupil za jednu epizodu seriálu.) :D  Je vtipné sledovat Lokiho jako kancelářskou krysu. :D  Jak vysvětlíte ¨Ragnarok jako událost? Co třeba salátem solí, pepřem a pitím? :D  A konec... Hraje to Loki nebo ne? Uvidíme. ()

Elio

Začínám mít dojem, že na csfd chybí hvězdička pro opravdu kvalitní počiny. 2. díl Lokiho by si ji tedy vážně zasloužil. U úvodní "I need a hero" jsem se prostě jen uculovala, takový Loki move. Chemie mezi Hiddlestonem a Wilsonem byla zase o kus lepší. Takhle kvalitní hlavní dua dávají seriálům a filmům tu pořádnou šťávu. No a o konci ani nemluvím. 5 hvězd (kéž by šlo dát víc). Mimochodem, závěrečná sekvence s titulky mi vážně začíná lézt pod kůži. ()

Kinofil

|| TV-14 || Marvel/Disney || Po ambiciózním, originálním úvodu nadšení trochu opadá a zdá se, že seriál přeci jen tolik ambiciózní nebude. Na jednu stranu jsem rád, že je zápletka od druhého dílu prakticky jasná (s prostorem pro tradiční překvapení), ale úplně spokojený nejsem. Jestliže má Loki další 4 epizody pronásledovat sám sebe nebo se se sebou dokonce spojit proti TVA...no čekal jsem něco lepšího. Zbytek si naštěstí drží úroveň první epizody, takže jsme někde nad Marvel průměrem včetně hudby, která je skvělá. Škoda, že mi jen přijdou tyto minisérie jako předražené pozlátko bez nápaditějšího příběhu a jsou v podstatě ekvivalentem dřívějších animáků, které rozvýjely známé hrdiny, ale na celovečerák to nestačilo. To ale trochu předbíhám, pořád se na další díl těším. 70%. ()

Kushina

No do prdele, tenhle seroš je fakt něco. Člověk absolutně netuší co se vlastně děje, jen čeká na to, co mu režiséři naservírují. Je to dokonalá hra iluze a vážně možností je nekonečno. Je to fakt mazec. 95% ()

Simon.Dobes

Omg, nečakal som, že ma tento seriál bude tak baviť. Loki nebol pre mňa vo filmoch nejak výnimočný a nemusel som ho. V tomto seriáli sa to ale mení. Skvelé hlášky, skvelá hudba (Bonnie Tyler) a moc moc skvelá atmosféra. Owen Wilson opäť nesklamal. Na Lokiho v Pompeji dlhšie nezabudnem. ()

chozze008

Pro mě je to zatím stále zajímavější a to že to má jen 6 nebo 7 dílů je pro mě celkem zárukou, že se to v půlce nesekne a já se začnu nudit k smrti (jako u většiny DC/Marvel serošů), vypadá to (zatim), že Disney to umí lépe než Netflix. ()

swenyx

Sice mi přijde bizarní, že Loki během takové chvíle najde chybu v něčem co ovládá celý časoprostor a mělo by fungovat dokonale, ale okay, kromě tohohle skvělý díl. ()

Herynaid

Upřímně mě různé cestování časem nějak moc nebere a ani nebaví. Tady to naštěstí zachraňují postavy, které jsou fajn i když místy mi přijde že Hiddleston, ale to je asi zatím jen nějaký pocit. Jinak kamera a nasvetleni fajn, líbí se mi pochmurnější barvy. Závěrem fajn epizoda, ale ne úplně pro mě. ()

Dody345

No chemie mezi Lokim a Mobiem je skvělá, tito dva si to neskutečně dávají a táhnout seriál. Ostatní jsou víceméně do počtu a ne zrovna moc sympatičtí či nějak extra zapamatovatelní. A konečně jsme viděli "hlavního záporáka" a upřímně? Jsem zklamaný... To, že to je žena no tak co už, mohla být konfrontace mužského a ženského Lokiho zajímavá, ale to nemohla mít černé či alespoň tmavé vlasy? Byla tam zatím jen chvíli, ale i tak docela hrozné. Měli vybrat nějakou černovlasou, hezčí a charismatičtější herečku. A že takových zrovna není málo. No uvidíme co dál... ()

Keks

Takže, zatím jsem se vyjádřil ke každé Disney+ marvel sérii takže se vyjádřím i tady. WandaVision byla bomba, která ze začátku byla velmi originální, FaWS byl akční nářez, ale tohle?? Jako nikdy jsem nechápal proč lidi Lokiho tolik žerou, za mě to byla prostě fajn postava, ale tady to už asi chápu. Nikdy nevíte kdy vás zradí. Multiverse a cestování časem je celkem pochopitelné, postavy dobře napsané a herecké výkony jsou taky super. Takže zatím nemám nic co bych vytkl. ()

JamaicaHadra

Tož Loki, máš na výběr, buď tvoje alternativu z jisté časové linie navždy vymažeme, anebo nám pomůžeš chytit...? Sama sebe? Hmm, zajímavé. Nicméně tempo v druhém díle mírně uvadá aby se opět (dle mne grandiózně) rozjelo ne jeho samotném konci.   Ale teď vážně. Zápletka se nám začíná větvit právě tak, jako posvátná časová linie střežená řadou byrokratů, hlídačů a detektivů, jež vytvořili samotní tajemní strážci času (TimeKeepers). ()

betyvlckova

O trochu lepší, než předchozí epizoda, ale stále je to jedna velká mizérie. Dialogy mě fakt v seriálech baví, ale tady se mluví o ničem. Jinak mi hrozně vadí humor asi nejsem cílovka. ()

Tom10000

2.díl. Loki dostane druhou šanci, aby si získal důvěru nejen svého spojence Mobiuse, ae i těch z vyšších řad. Temný Loki si vezme rukojmí z řady Ochránců, mladou dívku, jež mu prozradí polohu Správců času, těch, jež ho sami řídí a určují. Náš Loki přijde na kloub trhlině, o níž TVA netuší, tedy o místech v minulosti, (či budoucnosti, kdo ví) kde se může hlavní nepřítel společnosti nacházet. Díky události v Pompejích a nedůvěře ostatních lidí není potvrzena žádná stopa Varianta, a tudíž se tak může zločinec úspěšně schovávat. Mobius mu uvěří, ostatní však ne. Tedy do chvíle, než se dostanou na místo určení, a kde ukáže Temný Loki svoji pravou tvář. Chycená Ochránkyně zde prozradí svoji vlastní chybu, o níž už padla řeč, a našemu Lokimu se ukáže pod hábitem podivná mladá dívka, jež ani náhodou jeho samého nepřipomíná. Nabídne mu však pomoc, a té se okamžitě chopí (...). 80 procent, velmi dobrá část, ale slabší než první díl. ()