Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Co stojí za vraždou správce zámku? Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit brutální vraždu místního správce, kterého náhodou naleznou dvě dívky při návštěvě zámku Kunštát, uprostřed jedné z komnat. V průběhu vyšetřování, do kterého se zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková) odkrývají indicie, které vyšetřovatele zavedou k odhalování zámecké minulosti. Osobní život Karin a její vztah s bratrem se nadále komplikuje. Ten čeká na rozhodnutí soudu, co bude dále s jeho osudem. (Česká televize)

(více)

Recenze (41)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím nejlepší díl. Hlavně díky atraktivní změně prostředí. Zámecké vyšetřování byl od tvůrců dobrý nápad, a taky se vypadlo z okoukaného městského prostředí. Taky je tu víc Dvořáka. Pořád tu jsou šílené neduhy jako podivná kamera (wtf megadetailní záběr na Stankeho při přiznání) či nehodící se hudba, které se nejspíše nikdy nezlepší. ()

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednička tristní, dvojka příšerná a až teprve trojka má určitou “kvalitu”. Když už se pozastavuju i nad tím, že prodavačka zakrojila něčeho o dvacet deka (!) víc, tak se to muselo značně srovnat. V prvních dvou dílech bych nad tímhle WTF mávnul rukou. Nechyběla ani tentokrát, ale nebyla tak zjevná- viz zřejmě zasvěcený komentář od roabe. ()

Reklama

GeusX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu zklamání v tomto díle bylo to kriminalisty trapné přehlédnutí evidentně "chybějící" vražedné zbraně a hlavně ta velice snadno odhalitelná zápletka s pachatelem. Mimochodem, ta linie s narušeným bratrem hlavní kriminalistky mi připadá úplně zbytečné a vypadá i bezúčelné. Jinak dobrý, maximálně standardní průměr. ()

1svaty 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takjako, je to kravina no. Jednu hvězdu za okolí, které důvěrně znám. Druhá hvězda za Heřmánka, Vlasáka a paní Švandovou. Jsem si jistý říct o této damé a herečce, že kdybych s ní hrál já, nemusel bych hrát nic a ten spot by měl úspěch. Ona zastane dva herce, musí chtít. Jako my všichni. Neměnim hodnocení, ale hvězdy tři. No a pak Frej, Řezníček, Vacek, Stanke....čtyři hvězdy, byli vynikajicí. ()

a-ja 

všechny recenze uživatele

Mělo to atmosféru, navíc zámecké prostředí bývá vždycky atraktivní, i když mraky nelogičností tu pořád byly... Tentokrát i slušná kamera a Čvančarová vcelku normální, žádná namistrovaná rádobydrsňačka. Vrah předvídatelný, nejen proto, že Stanke je prostě typ na hajzly (árijský k tomu)... Jo a docela nevídané, že Česká shitvize povolila připomenout, že dnešní naši "bratři Němci" byli pěkný s.ině (za to je ta hvězdička navíc). ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Premiéru třetího dílu sledovalo téměř 1,4 milionu diváků starších 15 let, což z něj dělalo nejsledovanější pořad toho večera. (rublik05)
  • Natáčení probíhalo na státním zámku Kunštát a v Brně. (SONY_)

Reklama

Reklama