Otrava nebo jen nehoda? Na generální zkoušce soutěže Miss se jedné z krásek udělá zle a následně umírá. Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit vraždu dívky v prostředí plném rivality, zášti a neupřímného přátelství. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková). Karinin bratr pobyt v léčebně využívá k nabytí nových znalostí, bohužel ho ale opouští jeho kamarád Prax. (Česká televize)

koho13 odpad!

Hnus. Vyblitej obraz, nechutná kamera. Buďto proti světlu a není nic vidět, nebo je to jako zahulený prostředí. Buchtě říkají koláč. Je to nakrájenej moučník nebo buchta  v krabičce, Koláč je přece od slova klulatý.  Zajímalo by mě, kdo povolil financovat takovou hovadinu z veřejnoprávního rozpočtu. Fujtajbl. :( ()

Salvator odpad!

Další pekelný díl. Doktor, který vypadá jak zřízenec z pitevny, oznamuje smrt pacientky suše na chodbě nemocnice. Chudák holka ještě ani nevychladla a už nad ní stojí podivná postava s kulichem a řeší, jestli mrtvá mohla či nemohla získat titul miss. ()

Sa.sa

Slušný díl plný krásných holek i slušného děje... Tu tchyni bych fakt chtěl mít 😀😀😀 Jinak Filip Kaňkovský to hraje zatraceně dobře, ale hraje to?! 😎😎 ()