Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Otrava nebo jen nehoda? Na generální zkoušce soutěže Miss se jedné z krásek udělá zle a následně umírá. Sehraný tým brněnské kriminálky v čele s šéfkou Karin (J. Čvančarová) a její pravou rukou kriminalistou Davidem (J. Dvořák) musí vyřešit vraždu dívky v prostředí plném rivality, zášti a neupřímného přátelství. Do vyšetřování se opět zapojí i další zkušení detektivové (M. Isteník a P. Bučková). Karinin bratr pobyt v léčebně využívá k nabytí nových znalostí, bohužel ho ale opouští jeho kamarád Prax. (Česká televize)

(více)

Recenze (29)

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Syn chodí do Dramky, kde je paní učitelka, která se nikdy profesionálně nevěnovala divadlu ani filmu, učí “hrát”. Představuju si, že kdyby si pro nás tyhle děti jednou něco připravily, vypadalo by to přibližně jako Hlava Medúzy. Že kdyby třeba někdo hrál pacienta na lehátku, snaživě by se na něm klepal jako mladej Heřmánek. Kdyby některý to dítě představovalo ustaranou mámu, bylo by k nerozeznání od paní Švandové. Menší role Hlavy Medúzy obsazují snad výhradně dětmi z Dramky. Schopnost Filipa Renče vštípit všem hercům vyjma nesporných Áček projev ryzích amatérů je opravdu nevídaná. Rukopis by tedy měl. Chválit ho za něj ale nemůžu. ()

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Huh. Zatím asi nejkoukatelnější díl vůbec. Sice mě neustále fascinuje kapustňák s hučkou (šmarjá Jituš, tobě ale musí fest smrděti hlava v té pletené tentononc) , ale holky z naší školky byly docela pěkné, ale na mou TOPkovou Vilmu nemá žádná. Měl jsem sice strach, že z ní pan pseudorežisér udělá vražedkyni, leč...nestalo se. Naštěstí. Velmi příjemné zjištění, že je pořád sexy a ten její hlas....oh-la-láá. Vedle ní i hučkolady vypadala ještě hůře než v předchozích dílech. ´ZARDOZ, promluvil´. ()

Reklama

Snorlax 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně má Jirka Dvořák adekvátní hereckou konkurenci, jako vždy skvělou Vilmu Cibulkovou, škoda, že je jí tam tak málo a ostatních tak moc. Je mi líto Hudského i Renče s jejich představou o tom, jak lékař oznamuje smrt blízké osoby. To už je empatičtější pokladní v marketu sdělující výslednou cenu nákupu. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mně se to furt líbí. Policejní postupy se snaží co nejvíc odpovídat realitě (včetně skutečnosti, že skutečně nedostanete výsledky pitvy nebo analýzy koláče hned, jak je tomu třeba v nováckých Specialistech nebo jiných hloupých seriálech a filmech), nechybí tomu (občas cynický) humor - zvlášť když se štengrují bývalí milenci (Karin a David), svět modelek a miss je tady podán bez příkras („v dotaznících jsme všechny milosrdné sestry a chceme mír“), na holky se dobře koukalo, Igonda opět hraje zlou princeznu (teda jenom zlou), Cibulková taky skvělá, a opět to ctilo jednotu času, místa a děje - toho si málokdo všimne, ale pro mne je to prostě důkaz profesionality. Navíc kamera tady skutečně pracuje - třeba ten záběr při poradě shora z boku na celý pracovní stůl a všechny u něho, to muselo dát makačku vymyslet a natočit. Bez ironie. Ten pablb, co drží kameru ve Zločinech Velké Prahy, by s kamerou tak maximálně houpal pod stolem. Jestli to vyjde na DVD, tak napíšu Ježiškovi. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Případ je zase takový průměr, celkem dobrý nápad s vraždou na soutěži miss, na druhou stranu motiv vraha je jasný celkem brzy jako jeho totožnost. Jen byla otázka jak. Daleko víc začíná být zajímavý druhý, paralelní příběh Karinina bratra a jeho "spolublázna". Z toho bude ještě zajímavá zápletka. Dobrý důvod proč pokračovat ve sledování seriálu. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

  • Epizoda se stala nejsledovanějším pořadem večera, premiéru sledovalo na 1,4 mil. diváků starších 15 let. (rublik05)
  • Natáčení probíhalo na zámku Račice, v Brně a Moravských Knínicích. (SONY_)

Reklama

Reklama