Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)... (Bioscop)

TOPmoovie

pekne. aj ked tereza ramba , je tam ako frigidna fadna obtlstla nula. ale aka to bola super kraska predosle diely! ze sa to dalo pozerat iba kvoli nej. conuz, bacha na tie baby, pekne si iba par rokov... ()

Thalin

Až na pár fórů to byla těžká nuda plná klišé a kýčovitých rodinných momentů. O kolik let vlastně měla trojka poskočit od posledního dílu? Dvojka je stará jedenáct let, ale tady to, minimálně na dětech, vypadá že poskočili tak o patnáct let dopředu. A tahle (ne)návaznost na předešlý díl je jen jeden malý problém v tomhle filmu. Všechny podvody, neshody a odloučení tu působí jen jako záminka pro pár dialogů, protože se to tam nijak extra neřeší, Honza s Klárou se k sobě co pár scén vrací a pak zase odcizují a na konci se zázračně vše urovná a všichni jsou strašně šťastní. Plácá se tam akorát o manželství, vínu, rodině, bla, bla, objeví se směšný slovenský vyděrač, párkrát se tam chlapi zmastí jako prasata a to je tak vše. Dost zbytečný film vlastně. ()

Miroslav.Zac

Třetí díl čehokoliv bývá prakticky vždycky nejslabší, k dobru celé série však musím říct, že i ten nejslabší třetí díl je pořád nadprůměrně dobrý oproti spoustě jiných českých komedií. To, že se Bobule nakonec přetransformovaly do trilogie, která nespadla do černých čísel a není k smíchu, je v Čechách docela úspěch. ()

JohnSnih odpad!

Ani kouzelná krajina, ani dobří herci (vyjímaje L. Langmajera), ani všudypřítomné vínko nezabrání tvůrcům filmu natočit něco, co nedá ani na jednu hvězdičku a co se nedá v kině vydržet déle než 60 minut.... ()

TWANG1977

Komu se líbila jednička věřím že se mu bude líbit i trojka váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami nakonec čtyři díky dobrému konci který mě slovem pana Postráneckéo vehnal slzy do očí.Odočívejte v pokoji mistře ()

f.AJimMy

Uvažoval jsem zda dát 3 nebo 4 hvězdy,ale pro mě je prostě zábavnější 2 díl :) 3 bobule jsou ale taky krásný film, kde se o vtip stará hlavně Lukáš Langmajer :D který je pořád stejně nezodpovědný jako v předchozích dílech a p.Táborský :D Konec filmu je překrásnou poctou zesnulému PANU herci V.Postráneckému a musím se přiznat že jsem měl na krajíčku.. dobrej komentář TWANG1977 :) ()

andydufrsn

Dost nepovedená záležitost. Příběh je hodně přitaženej za vlasy a nemá ho co zachránit, ani lehce uvadající krása Terezy Voříškové a bohužel ani nevadnoucí krása Pavlovských kopců a jižní Moravy vůbec ()

adaben

Slušně natočená Pálava, příjemní herci, nejlépe mi z toho vychází K.Hádek, kupodivu figura ze Slovenska je tentokrát v českém filmu zápornou postavou, výrazné tváře v malých rolích (Táborský, Isteník) a policista, přijatelné děti, jako letní film se na to v kině dá dívat. ()

zvirek

Tak po dlouhé COVID pauze opět v kině. No, působilo to na mě dojmem, že se z původní komedie snaží udělat vážný film, ale ne zas tak úplně, zkrátka, že se to potácelo tak nějak mezi žánry a tak nějak to prošumělo kolem mě. Dívat se na to dalo, ale že bych to musel vidět znova, to zase ne.3* ()

Mocak81

Já vím, že to není žádná vyrcholová kinematografie, ale baví mě to a tak se na něj zvovu podívám. Vždy se ocitnu na Moravě. ()

venedikt

I po letech má co ukázat, dějově naplněné, trochu kýčovité klišé, ale příběh je opět zajímavý, miluji víno, takže za mě to šlo. No jednička je vždy jednička, ale nezklanalo. Hodně se mi líbilo, jak dcera vzpomíná na dědečka a jeho rady. Také scény z vinic. Viděl jsem francouzský film v podobném ladění, byl myslím o stupínek lepší, ale země Česko-Moravská a Češi mají svůj druh humoru. Jan P. Muchow, dobrá hudba. ()

Channach

Hodně špatná zápletka, trapný PP, nehumorný humor, otřesný scénář. Plusové body za záběry z dronů, občas dobře vykreslenou atmosféru a fungující hudbu. Jinak utrpení. ()

McGuffin

3Bobule scénáristů Matěje Podzimka a Tomáše Vávry jsou příběh o vydíraném muži, který musí podvést své přátele v nesnázích, aby tím vyřešil vlastní potíže. Přátelství je však pevnější, proto společně podvedou mužovy vyděrače, profesionální zločince. Haha. Co na tom, že zločinci na dětinský podvod obratem přijdou a že potíže vydíraného muže ani trable jeho přátel se tím nevyřešily, spíš nové přibyly. Zasmáli jsme se, zazvonil zvonec a příběhu o naivních postavách byl předčasný konec. https://www.macguffin.cz/ ()

Zuzina

Po dobré jedničce a příšerné dvojce jsme netušili co nás čeká. Ovšem byli jsme spokojeni. Pohodový film. ()

Pavlis.xxx

Pro mě asi nejslabší díl. I když dvojka směřovala od komedie skoro k parodii aspoň jsem se nasmál, ale tady to tak rychle uteklo a vlastně se nic nedělo. Ústřední dvojce už to moc nešlape a Langmajer je pořád stejnej kkt. Trojka mi přijde jako vývar z prvních dvou dílů a seriálu Vinaři, kde vzali co jim zbylo, použili stejné herce a lokace a uplácali film. Hudba od Muchowa mě taky moc nenadchla. Na druhou stranu mohlo to dopadnout daleko hůř. Takhle to aspoň "řádně" zakončili... 50% ()

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)