Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)... (Bioscop)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (246)

GeusX 

všechny recenze uživatele

Není to trapný pokus o komediální taškařici jako dvojka, atmosféra svěží a inteligentně vtipné jedničky s vůní vína však také chybí. Příběh ujde. Je však cítit spíše melancholie a pokus navázat na úspěch prvního dílu připomínkou zábavných scén či hlášek. Tak nějak mi pokračování připomínalo návratové "Sněženky a machry po 25 letech", kdy opakovaný vtip již není vtipem veze se to v melodramatickém duchu. 60% (viděl jsem: 1x) ()

Stantu 

všechny recenze uživatele

Moc nechápu nízké hodnocení této komedie a už vůbec stěžování si některých komentujících na převládající drama. Hlavní postavy zestárly a “vyspěly” a celý děj je více serióznější, což si vyspělejší (starší) postavy zaslouží. Předchozí dva díly byly více komediálnější a bylo v nich více mladické nerozvážnosti a byly více uvolněnější. Zde se mi líbí jak je film již dospělejší a humor je dávkován decentně a vkusně. Doufám, že toto bude poslední díl, jelikož se jedná o velmi zakončení. Musím říct, že jsme se bavili od začátku až do konce... ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Sice dávám nejnižší hodnocení z celé trilogie, ale pořád musím říct, že jsem si 3Bobule užil. Největším problémem třetího dílu je asi ten, že už to není komedie. Nesmál jsem se...nebo minimálně. Na druhou stranu je to poměrně pěkné existenční drama Honzy a Klárky, kteří se začali odcizovat a tak si k sobě zase hledají cestu. To na tom filmu bylo hrozně hezky ztvárněné, stejně tak i krajina a pohoda, která z filmu šla. Příjemné zakončení příběhu, který mě před mnoha lety tak učaroval svým nápadem a vtipem, končí v nostalgii a s hlasem Václava Postráneckého, který si derniéru v podobě tohoto filmu jednoznačně zasloužil. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Sluníčko, vinice, Pálava a děj: zlý Miro kupuje víno hlavních hrdinů, kteří jsou ve fázi únavy z okoukání nebo co. Já tuhle sérii vždycky bral jen jako příjemně atmosférickou záležitost, kde je zbytek filmu bída. První film byl originál, druhý groteska a tento vyvolá na chvilku příjemný pocit, jinak po něm nic nezůstane. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Trojky jsou většinou zbytečné, product placement až příliš bije do očí a hlavní zápletka je neoriginální a předvídatelná. To vše ale strčí do kapsy opravdu sympatická a kvalitní herecká sebranka, krása Pálavy a rozumné vtipy. S rodinkou u televize klidně znovushlédnutelné. Jinak dobrý popis od Matty. ... GA Cinema ()

Galerie (59)

Zajímavosti (13)

  • Speciálně pro snímek 3Bobule nahrála skupina Kryštof píseň „Hvězdář“. Tato kapela navázala na předchozí spolupráci, kdy již k prvním dvěma snímkům Bobule (2008) a 2Bobule (2009 nahrála úspěšné písně „Atentát“ a „cyRáno“. (VášaVF)
  • Když Jirka (Lukáš Langmajer) ujíždí se svým synem před policií, hraje při tom píseň „Freedom“ od české hudební skupiny MYDY. (rublik05)
  • Natáčelo se v Praze a poté na Pálavě, např. ve vinných sklepech v obci Bulhary, Moravské Nové Vsi, v okolí Zaječí a Klentnice. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

Související novinky

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)

Reklama

Reklama