Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)... (Bioscop)

pafka

Popravde, v predeslych "dilech" byl Lukas Langmajer kouzelny, roztomily, vtipny, k sezrani. Ovsem trosku je to jako s Ludkem Sobotou - jak zestarnul, prestal byt roztomily ve svych skutcich na platne a ztratil pritazlivost. Dost me to pripomina tuhle situaci. Pak scenarista u druhe lahve vina z Madarska napsal za dve hodiny film o Morave a moravskych vinech. Zapletka debilni, nasilna, zbytecne extremni, do toho krasneho prostreni nevhodna. Je to znasilnene jako priblble Zabovresky, nebo jak se ten filmovy odpad jmenuje. Slabe, pres to chvilema zabavne. Ale myslim, ze je to nostalgie a chut najit neco mileho a vtipneho z minulych kusu. ()

Emilii

Tahle "trojka" se povedla nejvíc, je koukatelná celá. Pěkně pomalu se odvíjí "život". A ten "podkres" Václava Postráneckého, během celého filmu, joo je to takový "lahodný film". Proč by nemohla být i taková to pohádka z vinného kraje!!!!!! ()

srolyma

Nebožtík pan Postránecký se zoufalou snahou napodobit moravský přízvuk pronáší další vinařské moudro „Každá další bobule navíc, už jen horší a horší výsledek přináší“. A je to tak. Každé další pokračování je jen výluhem zdařilé jedničky a neumělou variací neustále stejných situací. ()

Dweep

První Bobule byly fajn, tehdy docela nové téma, které bylo hezky a vtipně zpracované ... Jenže od té doby uteklo hodně vody a teď už je to ve stavu totální vyždímanosti :/ ani ty vtipy už za moc nestojí. Třetí hvězdu dávám za úžasná moudra Václava Postráneckého, kterými byl celý film protkán... ()

tsatsiki

Bobule dozrály a stálo to za to.Krasny příběh a čekání na něj se vyplatilo.Sice Bobule zvážněli a nebyly střeštěné jako dvojka, ale svou poetiku si udržely.Jen škoda, že pan Postránecký už tu měl jen hlas, a že pan Lipský a pan Skopeček se už natáčení nedožili Za mě bez váhání 4*. ()

blondboss

Tretie pokračovanie tejto komédie sa už nesie jedine v nostalgickom duchu bez nejakej pridanej hodnoty či rozvinutia dejovej linky, a keď tak ozaj len na banálnej úrovni. Tereza opäť potešila a potešila aj ďalšia titulná pieseň od skupiny Kryštof. Ale to je asi tak všetko, nič viac nič menej. Už je to len nadbytočné varenie z vody a v rámci žánru len podpriemer. 40 % ()

Lampasak

Žádná extra zábava, jsou tam všehovšudy asi 4 vtipy, kterém se člověk fakt zasměje. Na český film to je možná nadprůměr, přece jenom to má dobrý soundtrack a hlavně ta krásná Morava a mluvený text Postráneckého z toho dělají aspoň solidní průměrný český film, který neurazí ale bohužel ani nenadchne. ()

kaukola78

Je to něco mezi dvojkou a trojkou.Očekával jsem od toho víc.Příběh a i smích vázne.Další díl bych už rozhodně netočil.Je fajn,že film je věnovaný zesnulému p.Postráneckému.Osobně jsem ho měl před očima pořád během sledování filmů i když tam nebyl. ()

Pepi74

Nečekal jsem nějaké válení smíchy po zemi ale za celý film jsem se zasmál jednou a dvakrát pousmál. To mi přijde hodně málo na komedii. Nesympatická policistka, nesympatická Ramba, nesympatický Deák. Já na jedničku nedám dopustit, bylo to tenkrát hodně vtipné a oddechové. Tady nefunguje absolutně nic. Za mě jedna hvězda za Langmajera, který to jediný drží na vodou, jinak by byl odpad. ()

Winster

Me se to libilo. Trosku patos, ale moc hezke a procitene. Dychne na Vas klid a mir. Honzik s Kalrkou jsou super dvojka :) ()

Adaaamecek

Typické české pokračování, které netuší kam šlápnout. Přesto, ale tenhle film hodnotím jako nadprůměr české komedie, netuším proč. Asi mi něco přelétlo přes nos. 6/10 ()

Ace.A.T.L.

Tak na tohle jsem se fakt těšil, už jen proto, že se mi jednička, dvojka a seriál vinaři dost líbí. A? Bohužel velký zklamání. Nebejt stejných herců a sem tam odkazu na předchozí díly, člověk by ani neměl pocit, že se pohybuje ve světě Bobulí. Je to velká škoda, ale co si budeme nalhávat, tak 11 let je až moc velká mezera, aby se dalo adekvátně navázat. Bohužel mi tenhle film přišel zbytečnej. 2* jen za pár chvil a obsazení. Takže za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

rigby

První Bobule nestály za moc, ale jednou se na ně podívat ještě dalo. Druhé Bobule byl totální průšvih. Obával jsem se dalšího pokračování. Jo, vylepšili to. Ale stále nevidím důvod se na to dívat. Už napoprvé to byly útrapy. Ani tu krásnou krajinu autoři nedovedou využít. Netuším, proč točí stále další a další pokračování a o čem vlastně to má být, nebo co tím chtěli říct. ()

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

3Bobule se odkládají, česká kina zavírají

10.03.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zrušení veškerých hromadných akcí s účastí nad 100 lidí se společnost BIOSCOP rozhodla dočasně zrušit premiéru filmu 3Bobule, která byla v plánu už… (více)