Venom 2: Carnage přichází

• USA Venom: Let There Be Carnage (více)

Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. (Falcon)

Flory14

Jednička mi přišla jako fajn oddechová záležitost s vtipným Tomem Hardym tudíž jsem od dvojky nečekal zhola nic. A právě díky tomu si myslím že jsem si film dokázal užít. Máme zde zkrátka lepší ( né dokonalou) verzi prvního dílu. Hlavní záporná postava Carnage v podání skvělého Harrelsona je za mě největší upgrade. Není sice krvavý jako v komiksech ale rozhodně je šílený a nebezpečný. Motivace se dá také pochopit i přes krátkou délku filmu. Hlavní postava Edieho a Venoma se veze na vlně humoru který mnoho lidem sednul už v jedničce. Komu ovšem nesedly vtipy v jedničce ať si dá pozor, zde jsou totiž zdvojnásobeny. Délka filmu je pozitivum a je příjemný sledovat čistě akční film který je dlouhý tak akorát. Mínus filmu je rozhodně v jeho jednoduchosti. Opravdu není to nic než akční popcornová záležitost. Hardy s Venomem jsou jak starý manželé a někdy už ty hádky začínají být otravné a dětinské. Venoma bych si taky představoval méně "pubertálního" než ho tvůrci ukázali. Závěrečný fight je takový klasicky komiksový ( dvě barvy se stejnými sklils jdou proti sobě) a jeho konec mi přišel trochu hloupý. Nicméně snímek je pro lidi co měli rádi první díl, na nic si nehraje a dokáže skvěle zabavit a proto si zaslouží čtyři hvězdy. Další díl bych s chutí uvítal.  Oblíbené postavy: Cletus Kasady, Venom a Edie ()

studiobadguy

Jedním slovem slabota. Hlavní zaporák, kterej v komiksech je brutální a vraždí hlava,nehlava tu zabije asi 3 lidi. Film ( a i Carnage ) se chlubí nějakým masakrem ale ve filmu není ani kapka krve ( ve filmu, kde hlavní zaporák je vraždící maniak ). Akce je úplně o ničem, scénář neskutečně odbytej a humor naprostý cringe. Film má 90 minut, za kterých se absolutně nic nestane a důležitých je tak posledních 15 minut. Zbytek filmu je vyplněn (NE)vtipnou manželskou poradnou Eddieho a Venoma, Clectuse, který filozofuje o životě a nebo nejhoršího policajta v LA. Jediné, co stojí za to, je herecký výkon Woodyho a Toma, zbytek stojí za starou belu. 40% (ztráta času). ()

RAFT

Druhý venom .Tom Hardy je zde zábavný .Vtipné scénky najdeme.Asi tomu chybí hororový drive.A taky by to už chtělo raiting R  a ne film pro děcka.Naomie Harris ,Harrelson dobré.Williams škoda že, má ve filmu málo scén.Film hrozně rychle utekl .Pod titulková scénka dobrá .Možná příště by to chtělo opravdu lepšího režiséra, Andy Serkis má natočených pár filmů .Spíš bych do dalšího pokračování jestli, někdy bude bych uvítal zpátky režiséra prvního dílu.A opravdu to R tu chybí a dost.Za mě 70% ()

Cooller

skutečně nerozumím tomu, proč z tvrdeho zaporáka dělají 'vigilante hrdinu', 1* za carnage který se alespoň jako zaporak prezentuje, druhá 'bonusová' pro Toma neb mi ho je lito a přece jen se mi tohle libilo vic jak ten paskvil co nabizel první dil, víc dát nemohu, ani kdybych chtěl, jelikož zbytek obsazení které talentem srší až do stropu, nepředvedlo zhola nic, jen bezvyznaně zapadli do pozadi již tak bezducheho děje ()

Fildas

Na 5* to sice není , ale zase takové podhodnocení si nezaslouží. Takže 5* proto... Jinak fajn zábava a obstojné pokračování... Spousta fajn dialogů Venoma a Edieho jako v jedničce ()

Clark_Kent

Po těch příšerně ochablejch recenzích co jsem četl, jsem si pověděl na pokračování Venoma se mrknu svým očkem. Ta dobře uvařená chemie mezi Brockem a Venomem byla parádní a sedla mě jako v jedničce. Zlovolný Kasady v podání báječnýho W. Harrelsona zatancoval se smrtkou celkem vkusně. Celkově je to vtipný, zábavný a hodně to odsejpá např. od jinejch komiksovejch srágor. Ta scénka na diskotéce na mě opravdu udělala dojem. Jak se venom uvědimuje sám sebe a svoje priority. P.S. Jak napsal Kletus Kasady na této sračce zvaná Země. To je pecka! Jo a málem bych zapomněl jsem rád, že Venom má soucit se slepicema, jsou to přece kamarádi. ()

JohnZ87

Dějově poměrně plytké, nezvykle krátké, skrz na skrz béčkovité, ale i úderné a místy vtipné - takové je pokračování Venoma. Nejzajímavější je asi trochu na sílu tlačená potitulková scéna... Ale zcela upřímně - tohle bych v MCU snad ani vidět nemusel. 60% ()

ANTYCHRYST

Pokračování kde nám přibude rudej ještě mocnější kousek.. Občas se objeví vtipná hláška.. Venom na večírku pobavil :) 70% hudební podklad v cajku. Tak uvidíme co další pokračování ()

papadoce

Nerozumiem čo proti Venom dvojke majú. Ak odmyslím zopár scenáristických chybičiek, ktoré by možno ani neboli chybami keby to bolo lepšie zostrihané, alebo by sme videli nejakú director´s cut verziu, tak Venom 2, sa mne osobne páčil aj viac než prvý diel. Bolo tu dostatok humoru, plné akcie, kvalitní zlodusi, proste všetko čo má správna komiksovka obsahovať. Celkovo film radím do tej lepšej polovice medzi Marvelovkami a prepojenie so Spider Manom a možno s ďalšími Avengermi môže byť veľmi osviežujúce. Venom je vo svojej podstate veľmi cool zmrd, Eddie Brock sympatická ľudská postava s charizmatickým prejavom a rozšírenejší komiksový vesmír mu podľa mňa padne ako uliaty. Takže päťkujem. ()

incognito

Jednička už samo o sobě nebyla žádný velký zázrak. Ale vydělala. A tak si v Sony asi řekli, že je vlastně jedno kdo natočí dvojku,že to vydělá tak jako tak. Je tu režírujici Andy Serkis a raději bych ji zase navléknul do mokup obleku a dal mu zahrát nějakou další CGI postavu než režii. Film je tak strašné nudný, že jsem ho nedokazal dokoukat. Je to opravdu nuda od začátku do konce. Scénář, je tak průhledný že vedl něj i čerstvé umyté okno vypadá jako neprůhledná stěna. Když už Sony chce točit svoje vlastní komiksové filmy, možná by bylo dobré jim dopřát trochu péče a ne tohle. ()

0verseer

Carnage je tak trocha garbagePo žalostnom Capone som v kútiku duše dúfal, že si ďalším Hardyho filmom spravím aspoň trocha chuť, no žiadna extra zábava sa ani tentokrát nekoná. Začínam mať pocit, že Tom so svojími poslednými úlohami prešlapuje na mieste a pol filmoch ako Bronson, Revenant, Legend či Mad Max, (ktoré síce objektívne mali k dokonalosti ďaleko, ale aspoň mu dávali možnosť herecky vyniknúť) najmä vinou nešťastnej voľby úloh v onom období pomaličky upadá. Pokračovanie Venoma mu veľa príležitosti aj tak nedáva. Stará slovenská múdrosť hovorí: "z hovna bič neupletieš", a Serkis to v tomto prípade potvrdil až do bodky. Výstražným prstom bola už (na komiksovku prekvapivá) 90 minútová stopáž, ktorá akoby ešte pred premiérou varovala, že film možno nebude mať čo ponúknuť. A v konečnom dôsledku ani nemal. Záverečný stret prakticky všetkých postáv je krajne vynútený a neprirodzený. Pár uchechtnutí dvojka síce počas jej sledovania zabezpečí, ale vo výsledku aj tak pôsobí veľmi zabudnuteľným dojmom s tým, že prakticky všetky najpodstatnejšie scénky boli zostrihané v 3 minútovom traileri. Takže si stačí pustiť trailer a záverečný boss fight (ktorý je už mimochodom aj na youtube) a v zásade divák o nič významné nepríde. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (více)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (více)