Venom 2: Carnage přichází

• USA Venom: Let There Be Carnage (více)
Trailer 1

Na filmová plátna se vrací Tom Hardy jako Venom, jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav společnosti Marvel. (Falcon)

Trailer 1

Fr

„AHOJ ZLATO. NECHCI ABYS VYŠILOVALA …  RÁD BYCH TĚ SEZNÁMIL S CARNAGE“…   Serkis to nezvládl. Zato Woody furt dokáže bejt tím nejkrásnějším psychopatem. Příběh…. ehm, tak bych zo asi nenazval, páč jde jen o exhibici dvou „Jeďáků“, která zabrala skoro celej několikastránkovej scénář. Pánbůh zaplať, že občas fungujou aspoň hlášky!   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že Glum měl radši zůstat Vopičákem. 2.) Čekal jsem, až se Woody vrátí...  ///  Thx za titule „MOTit“.              PŘÍBĚH **  HUMOR  **  AKCE  ***  NAPĚTÍ  ne ()

3DD!3

Venom jako promigrantský agitátor tmavé barvy pleti a přiznaný bisexuál jsou nečekaným odhalením druhého dílu. Přesto je Masakr přichází o chlup lepší než díl první. Rychle odsýpá, je svým debilním způsobem zábavný a má krátkou stopáž. Serkis jako by ty nudné a nezábavné pasáže prostě vystříhal. Některé zvraty a odhalení jsou tak hodně krkolomné a rychlé. Důraz je kladen na manželské třenice stále stejně divně hrajícího Hardyho s Venomem a ty ostatní věci okolo se bůhví proč dejou taky. Postrádá to logiku. Degradaci oproti zdrojovému materiálu asi nemá cenu probírat. P.S: Harrleson jen divně přehrává, tahle role mu těžce nesedí. ()

rikitiki

Až mě překvapilo, jak může film s tolika brutálními vraždami působit tak dětinsky. Tak za prvé ty vraždy – to už vážně není žádná legrace. Masakruje se to tam hlava nehlava, vinnej nevinnej, chybí tomu nadhled a většinou to vypadá děsně na vážno - a z takového materiálu fakt těžko dělat zábavu. Za druhé ta dětinskost – neúspěšný novinář i jeho parazit se začnou hádat jak děcka na pískovišti, a když k nim ještě přibude odsouzený sériový vrah se stejnou mentální vyspělostí, jen jsem čekala, kdy vytáhnou lopatičky s kyblíčkama a začnou to po sobě vztekle mrskat. Příběh slabota a dojem nijaký. Zbytečná ztráta času. SHRNUTÍ: I paraziti asi mají dobu spotřeby a tahle vypršela. ()

MrHlad

Kdybych napsal, že druhý Venom je stejně nezajímavý a nenápaditý jako jednička, tak bych kecal, protože z jedničky si nepamatuju nic. Ale nezajímavý a nenápaditý je určitě. Tom Hardy je sympaťák. Woody Harrelson je taky sympaťák. Michelle Williams a Naomie Harris jsou solidní herečky, mají tu však málo prostoru. A vlastně tu má málo prostoru všechno. Venom nemá ani sto minut, bohužel dobrou třetinu stopáže zabírají podivné sitcomové výstupy o soužití Eddieho Brocka a Venoma, ve kterých se film pokouší tvářit jako variace na Podivný pár, jen s mimozemšťanem. Občas si pak tvůrci vzpomenou, že tam vlastně mají ještě sériového vraha a jeho symbiotického kamaráda, takže přeskočí do náhodné akční scény a zkouší se tvářit hororově. Hodinu se tam vlastně neděje nic zajímavého krom hádek Venoma a Brocka smíchaných s Harrelsonovým přehráváním (jinak se na tak malém prostoru vyšinutý sériový vrah snad ani uhrát nedal), aby to celé skončilo finálovou řežbou se spoustou celkem solidních triků a nečekaně solidní délkou. A pak utrum. Za týden si z toho nebudu pamatovat nic. Zase. ()

T2

║Rozpočet $110miliónov║ Tržby USA $213,550,366║ Tržby Celosvetovo $506,863,592 ▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA $23,630,679║ Tržby za predaj DVD v USA $14,807,125║ Nehorázne suchopárna komiksovka, neskutočne nezáživné a to už prvý diel moc toho na vrch nedával ale tu to dokázali ešte prebiť viac na dno. Andy Serkis len potvrdil že na režisérsku stoličku nemá talent a Tom Hardy zbytočne utápa svoj talent na takýchto bejkovinách. Marvel tento rok dosť ležérny a Sony to prebili o to viac razantne, škoda času. Bez príbehu, bez hercov, tuctové vo všetkých ohľadoch. /25%/ ()

• Natáčení probíhalo ve městech San Francisco, Londýn, Oakland a ve státní věznici San Quentin. (Kuzmik)
  • Když se Eddie (Tom Hardy) schovává na vrcholu Coit Tower, v záběru jsou vidět helikoptéry, které ve skutečnosti patřily ke štábu, právě natáčejícímu Matrix Resurrections (2021). Režisér Andy Serkis se rozhodl, že místo, aby čekal, až bude obloha prázdná, zakomponuje je do příběhu. (spacemaster)
  • Cletus (Woody Harrelson) se skrze Carnage dokáže nabourat na internet a zjistit tajné informace o Shriek (Naomie Harris). Tento hacking je odkazem na komiks, ve kterém se Carnage dokázal jako symbiont skrze internet přenést do počítače své oběti a zlikvidovat ji přímo u ní doma. (NiWi)

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Před dvěma lety se i měsíce po premiéře kina stále bortila pod nápory nadšených fanoušků, kteří dotlačili tři pavoučí hrdiny k obřím tržbám ve filmu Spider-Man: Bez domova. Právě tento film ukázal,… (více)

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (více)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (více)