Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

Kudly4

Zapomeňte na dětské Horůrky typu Hell Fest, Escape Room či Talon Falls, takhle má vypadat strašidelný dům ! Partička byla úplně v pohodě, nikdo mě vyloženě nesral, masky zabijáků opravdu povedené, co se týče Gore (díky bohu za Rotha), za mě se mohlo klidně přitvrdit, ale nejsem vyloženě zklamaný. Za ten závěr a za krásnou Katie Stevans hvězda + ()

Socrates

Perfektní escape house s líbeznými provozovateli. Jednoduchý, přímočarý. A v rámci žánru (s klasickým scénářem i vývojem) víceméně nemám co vytknout, takže není důvod se nenechat pohonit. ()

Chrustyn

Minimálně první půlku nijak zajímavý hororový počin, který se však v druhé půlce slušně rozjede a překvapuje řemeslně povedenou stránkou, která není u podobných hororů pravidlem. ()

SeBig odpad!

Další nezaujatelná zbytečnost, co si na něco hraje, jenže já jim to nebaštim. Na pohled bezvýznamná sračka co žere čas a nic nepřinese. ()

korbitch22

Ty vole tak tohle fakt bolelo. Od hororu který má 64% a pozitivní recenze napříč sítí bych čekal teda úplně jiný kvality. První hodinu je to nuda k posrání, prostředí, vraždy nebo záporáci jsou naprosto směšný. Vraždy čítá pár píchnutí do hlavy. Hodinu se děje úplný hovno a finální twist s koncem jaký mám rád už to nemůže zachránit. Naprosto mě fascinuje ta iritující debilita všech postav, jak hrdinů, tak vrahů. Ztratí se jim kamarádka, druhá má ruku rozřízlou jak dušenou pečínku a oni se tam v klidu vybavují s úchylem v masce a ještě vlezou první do tý jeho pasti v tunelu a necahjí ho tam samotného se zraněnou kamarádkou. Vrahy vykosí čtyřicetikilová puberťačka. Neksutečně stupidní píčovina která tady má 64% tvl to bych se posral! A takovej docela nahuštěnej Hell Fest, který měl atmosféru jako prase, výtečný vraždy a nebyla v něm sebemenší špetka debilního chování postav má jen 48%! To je kurva sračka tohle!30%. ()

heyda

Dobrej horůrek (zejména na začátku), který ke konci bohužel kumuluje nelogičnosti, ale jako jednohubka naprosto bez problému. Mezi Halloweenskýma hororama rozhodně nezapadne. Mírný nadprůměr! 60% ()

ARI50

Masky se mi líbily a hlavně prostředí, herecky dostačující ale příště by to chtělo přeci jen více masakru přesto atmosféra byla hodně slušná, slabší horor ale já si ho celkem dobře užil. ()

luka4615

Solidní hororová jednohubka, jejíž nejsilnější momenty jsou v nápaditém strašidelném domě a jeho "zaměstnancích". V dalších aspektech je to bohužel jen další průměrné šablonovité dílo, kde se hlavní postavy chovají jako banda úplných bezmozků. Achjo. ()

JASON_X

Sympatické, zajímavé, nebo aspoň výrazné herecké osazenstvo je pro mě u vyvražďovaček dost důležitým faktorem, podle kterého pak tu kterou vyvražďovačku hodnotím, protože jsou většinou všechny na jedno brdo. I nesympatické osazenstvo bývá fajn, protože potom máte aspoň o to větší radost, když někdo ty kravky a pičoidy jednoho po druhém masakruje. Ovšem tady není osazenstvo ani sympatické, ani nesympatické, natož zajímavé - tady je nijaké. Bylo mi po celou dobu naprosto buřt, co se se všemi těmi nezajímavými kravkami a pičoidy stane. Například hlavní kravka je tak nekonečně tupá, že si tiskací zrcadlově převrácené písmo čte pomocí zrcátka a ještě nahlas (samozřejmě proto, že předpokládané diváctvo tohohle filmu je předpokládaně taky tak tupé). Zato hodně zajímaví jsou zakuklenci, respektive pod svými kapucemi a maskami skrývají zajímavě vytuněné držky. A dočkáme se i slušných pastí (lepidlo na ruce, hřebíky) a brutalitek (roztrhnutí lebky tesařským kladivem), takže nakonec docela spokojenost, i když až v druhé půlce, ta první je dost nuda. ()

Morholt

Prostředí samotného strašidelného domu bylo fajn, sedělo mi herecké obsazení a i když samotné masky byly nic moc, tak když je záporáci sundali, stálo to za to. Uvítal bych sice trochu víc gore, ale to, co tu bylo stálo za to. Jediná výraznější výtka míří k hlavní hrdince, jejíž traumata s dětství tu působila naprosto zbytečně a spíš otravovala. Ale jinak jsem s touhle víc než jen slušnou slasherovou jednohubkou velmi spokojen. 75% ()

BoPo

Úniková hra (2019) dostala svoju halloweenskú a drsnejšiu verziu. V kategórií nenáročných filmov s rozumnou minutážou si tento boj o život splní svoje poslanie. Ano, sú tu nič moc herci a bohužiaľ nevyhnutné klišé, ale hra je rozohraná dostatočne zaujímavo. Miestnosti nehýria kreativitou, ale majú ten správny halloweenský štýl. A čo sa týka tvorcov/správcov "zábavného parku", tak tí predstavujú hlavný klad celého filmu. Fajn záležitosť, ktorá však súboj s už spomínanou Únikovkou prehráva. ()

Astaroth12

Tlieskam. I s takej neoriginálnej železitosti sa da vytvoriť, zaujímavá, svižná a démonická vecička, ktorá na poli Haunted Hause sa radí, do tých najlepších, ktoré vznikli. Chcel som počkať až na Halloween, ale nevydržal som. Je tu pár nelogických lapsou, hlavne čo sa týka postav. Ale mordovačky sú skvele, ukážu všetko i to na čo v modernom horore už moc zvyklý nie som, detailne znázornenie umierajúceho. Masky boli fantastické, ale keď prišlo na skladanie masiek, bol som ešte väčšom úžase. Postavy veľmi sympatické a neobťažovali ani blbými rečami, tak aj tam spokojnosť. Bodycount som čakal väčší, ale nemôžem byt nenažraný. Zatial z roku 2019, jeden z najlepších hororov, aké som videl, silne 4*. ()

Zayl

Strašidelný dům většinou člověk projde bez úhony a u východu zívne nudou, to se však rozhodli změnit zabijáci provozující tuhle atrakci. A nutno říct, že se jim to podařilo. Kulisy i masky jsou výborné a parta teenagerů je taky v pohodě. Nakonec ani nevadilo, že se se snižováním jejich počtu celkem otálelo, protože počet zabití se vyšplhal překvapivě vysoko, takže nebyla nouze ani o slušné gore. A za závěrečné vzepření osudu palec nahoru. ()

Makky

Sympatický príspevok do žánru, v ktorom mimo rôznych foriem úmrtí a vynaliezavých pastí je ťažké niečo nové vymyslieť. Tvorcovia tohto snímku sa o to ani nesnažili a v rámci svojich mantinelov predviedli slušnú naháňačku, ktorá uletí ako voda. Good. ()

Flipnic-RE

V pohodě, hodně v pohodě na tu hororovou bídu poslední dobu... na to, v jakým prostředí se to odehrává, se mi to líbilo ještě víc nečekaně a byl jsem fakt mile překvapenej. Strašidelnej dům a klauni, bubáci a čarodějnice je tam taky ... A vlezou jim tam děcka. Děcka jsou docela taky v pohodě, ne nějací uvřeštění nesympatičtí spratkové, ale tak nějak na pohodu. Moc teda osobnosti vykreslený scénářem nemaj, ale čert/klaun to vem. Jsou docela sympatický. Má to úžasnou kameru, ta je supr nejvíc. Vizual, napětí a ty mordy se taky daj. Nění to nic exploitačního, spíš slasher. Ale fakt se mi to moc líbilo. A konec je taky fajn :-)) ()

Trevor

O hviezdičku vyššie hodnotenie ako by si film zaslúžil dávam kvôli tomu, že som ho videl počas halloweenskej noci a pretože zdejší expert ako inak zadrbal nízke hodnotenie. Taký slasher s rukopisom, aj keď iba producentským ale je ho cítiť, Eliho Rotha celkom príjemne prekvapí a po Hell Feste či Escape room prináša ďalší podobne ladený kúsok s jednoduchým príbehom a potokmi krvi na ktoré príliš dlho čakať nemusíme. Protagonisti filmu príliš na jeho kvalite nepridali, na druhej strane film nestiahli dole a tak sa Haunt spolu s 3 from hell postarali o príjemný halloweensky večer. ()

Miseet

Pro mě zatím největší překvapení tohoto roku. Super masky, a ještě lepší masky, co se schovávaly pod nimi. Atmosféra zde byla, to jo. Už jsem si myslela, že se, alespoň ucházejícího, slasheru nedočkám, no a je tady. Super prostředí strašidelného domu, no a kdy jindy, než na Halloween. Snímek má své mouchy, ale na tu letošní bídu, která se točí si myslím, že dost dobrý. ()

Havaj8

Hororová zásoba toho lepšího mi pomalu dochází a tak musím hodně pátrat, abych měl něco na večery. Dost jsem na tohle sázel a potěšilo mě to. Ze strašidelných domů toho moc není a když už, tak žádnej zázrak. Tady byl sice znát menší rozpočet, ale o to víc to bylo reálnější, opravdu místnosti, který jsou uvěřitelný s plno nástrahama. Partička přátel dost v pohodě, chudák přítel hlavní hrdinky se tam moc neohřál, ani jsem nepochopil jeho roli. Klauni sice bez motivu, ale dost creepy a k tomu hodně slušný gore scény. Škoda, že to nebylo o 10 minut delší, ten konec by si to rozhodně zasloužil. ()