Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cross
  ***

  Příjemná, nenáročná a mírně vánočně laděná romantická komedie, která sice vůbec nedává smysl, obsahuje řadu chyb v realizaci a je tak trochu blbounce přímočará a předvídatelná, ale na svůj žánr je přirozeně originální, rodinná a relativně dobře obsazená. Osobně jsem se slušně bavil, i když prvotní zjištění 122 minut mi přišlo jako nucená divácká vražda..Leč, dalo se to snést celkem bezproblémů.(30.7.2006)

 • bourec
  ****

  Pořád sem si během filmu nemohl vzpomenout,zda jsem na vhs někdy tenhle film viděl.Ale jo,viděl.Podle těch posledních scén sem si vzpomněl.Myslim,že tohle je jeden z nej filmů B.Rattnera.Docela origoš nápad,oba dva hlavní hrdinové maj dost velký charisma,aby film utáhli,takže nudu u tohodle filmu nepotkáte.80%.(29.4.2010)

 • Bauer
  ***

  Nicolase Cage považuju za snad největšího idiota Hollywoodu. Oscar někde doma vystavený. Na kontě akční hity jako Skála, Con Air, Tváří tvář a 60 sekund. Perfektní temný thriller 8 mm a pak se upsal k úplným nesmyslům jako je Napospas osudu, Hon na čarodějnice a to jsem neviděl ještě Rituál a možná ani nechci. Ještě než se ale upsal k těm debilním filmům, a zavřel si podle mě dveře pro něco kvalitnějšího, stihl v roce 2000 natočit kvalitní romantickou komedii – i když jsem se zase moc nenasmál, jen občas -, která má prvky dramatu. Film nádherné ukazuje, jak je důležitější rodina, než být sám, mít sice spousty peněz, ale být stále sám a nemít se s kým o ně podělit. Nicolase Cage hraje v té době, ještě dobře. Krásná Téa Leoni je třešničkou na dortu. Společně vytvořili krásný pár. Jediné co dělí hodnocení od 4* je zbytečně natažená stopáž. Stačilo to zkrátit alespoň o 15 minut a dal bych klidně ty 4*.(20.2.2019)

 • Psycho.R
  **

  Faux paus, Cage je výbornej herec, ale ani on tomuhle filmu nedokázal zdvyhnout úroveň. Na komedii to neni vtipný, na drama vůbec dramatický a romantika? Ta tam trochu je. Zkrátka mi to potvrdilo, že Ratner není ten režisér, který si zasluhuje mít v opratích herce velkých značek. Dřív jsem si jeho spojení s poldou z Beverly spojoval rád, stačilo si vybavit Křižovatku smrti, ale to byl jedinej dobrej počin, co jsem od něj zaznamenal. A ještě navíc rutinářskej o X menech ani nemluvim.(7.11.2013)

 • Lynn
  ****

  Já vím, že je to šablonovitý a romantický, ale nemůžu si pomoct, je to prostě moc dobře natočenej snímek. Nicholas Cage tu podává standartní výkon, na jaký jsme u něj zvyklí a působí vcelku příjemně. O to překvapivější (v pozitivním slova smyslu) je výkon Téi Leoni. Do vánoční či předvánoční atmosféry velmi milý film.(10.12.2004)

 • - Nicolas Cage (Jack Campbell) vlastnil rovnaké Ferrari, aké bolo použité vo filme. Predal ho asi rok pred začiatkom natáčania. (misterz)

 • - Okrem New Yorku a New Jersey sa film natáčal aj v kalifornskom Los Angeles. (MikaelSVK)

 • - Z celkového rozpočtu 60 milionů amerických dolarů si Nicolas Cage ukrojil více jak třetinu a to 20 milionů. Producentům se ale jeho obsazení vyplatilo, snímek se stal v kinech jedním z největších vánočních hitů toho roku. (Edgerton)