Roztříštění

• USA Fractured (více)

Jeho žena a zraněná dcera se při návštěvě pohotovosti ztratily a zděšený muž je marně hledá po celé nemocnici. Začíná si být jistý, že doktoři něco tají. (Netflix)

dyfur

.......sklamanie....vyzeralo to sľubne,žiaľ to prekvapenie bolo dosť predvídateľné a .....ozaj neoriginálne....schizo bolo už u Hitchocka v Psycho pred desaťročiami....a úplne v inom leveli.... ()

Martin741

Reziser Brad Anderson /Tisnova Linka/ natocil len dalsi priemerny fryler o tom, ze niekto nieco taji a ze dotycny musi prist na koren veci. Skoda, ze Worthington /Avatar/ je extremne plany herec, fakt ako mimika ziadna, hrat nevie, no a jak tak pozeram, zenska Lily Rabe bola na tom len o trochu lepsie. Kulisy nic moc, dialogy tiez, dalsi film, ktory pravom patri do siveho, sediveho priemeru : 60 % ()

M.i.k.e

i když Fractured není ve finále nic převratného a skončí plus mínus tak jak jsem si celou dobu myslel,je natočena natolik zručně,že baví celou dobu a v průběhu děje dokáže slušně nahlodávat a napínat divákovi nervy.Na prakticky béčkový kousek je to nadstandardně slušná podívaná a jedna z těch lepších z dílny Netflixu...70% ()

honajz2

Pokud chci vidět nějaký opravdu napínavý film, sáhnu po něčem od Brada Andersona. Pokud chci vidět film, u kterého mě naštve neskutečně jednoduchý konec, sáhnu po něčem od Brada Andersona. Prostě je to tak dané, a je mi to líto, protože Anderson fakt umí vybudovat napětí a atmosféru silnou jak prase, ale neumí svoje filmy zakončit. A opět - bylo to napínavé, nenudilo mě to ani na minutu a napadlo mě mnoho možností, jak to celé skončí, ale nakonec z toho vypadlo tak strašně jednoduché vysvětlení, že mě to leda tak naštvalo. Osobně mi celou dobu ten film připadal tak na 4*, ale možná, kdyby to skončilo tou předposlední scénou, tak bych možná těch slabších 5* i dal. I když tím si nejsem tak jistý, připadalo by mi to lehce nedotažené. Takhle bohužel musím jít dolů a vzhledem k tomu, že to sice bylo napínavé, ale Mechanik mě napínal o něco víc, tak to ani na těch slabých 4* nevidím. Na velmi slušné 3* jo, ale na víc ne. Bohužel. ()

Figu

Docela dost přeceněnej film! Všechno je okatý a předvídatelný od začátku a je jasný jak to dopadne. To další kličkování v příběhu a nabalování kaše kolem něj je navíc a trochu zbytečný... Nebudu nic prozrazovat, každej kdo do toho půjde uvidí sám. Jen napíšu, je to hodně podobný kvalitním thrillerům plných zvratů, z konce minulýho století, kterých je už šíleně moc. Navíc ta hudba ve filmu je neposlouchatelná! Každopádně Sam Worthington, na to jaký je kopejtko, hódně dobrej hereckej výkon. A dobrý je za tři. 55% ()

Havaj8

Miluju tyhle typy thrilleru! Jeden zvrat střídá druhej a je na každým, čemu uvěří. Už dlouho jsem nezažil takový psycho, díky Netflixu. ()

William_

7/10. Do poslední scény se ptáte jestli je to, co vidíte, skutečně pravda, a nebo to je fikce. A to ani nemusíte sledovat věřte nevěřte, protože tohle je daleko lepší. Přesvědčivé herecké výkony 2 hlavních postav (Lily Rabe už má s podobným žánrem zkušenost ze seriálu AHS) a zde si užívá svou oblíbenou roli. Jednoznačně jeden z povedenějších kousků co můžete nalézt na Netflixu. ()

Nach

2400 ohodnocení / 1500 komentář: Mám rád mysteriózní thrillery, které si s vámi hrají jako kočka s myší až nakonec vám představí rozuzlení, které bylo celou dobu na dosah. Roztříštění se takovým filmem snaží být a když přivřeme oči nad celou řadou nelogičností, hloupým chováním personálu nemocnice a policistů, tak jde o nadprůměrný thriller. Sam Worthington hraje po delší době v roli ušité jemu na míru. A pokud toužíte být stejně zmatení jako hlavní hrdina, abyste všemu nakonec přišli na kloub, doporučuji tento snímek vidět. 75% ()

bourec

Netfilck má sice tunu natočenejch filmů, ale jen zlomek z toho je doopravdy koukatelnejch.Dává ovšem šanci i známejm tvůrcům, dalo by se říct i menším režisérskejm hvězdám,a ty si můžou natočit cokoliv co chtěj, protože v tý záplavě filmů(a je jich opravdu hodně)se to při chladnym přijetí ztratí.A světe div se, někdy se to vyšplhá na čsfd i dost vysoko v hodnocení.Dokonce i do červenejch čísel.Brad Anderson je dost rozporuplná postava na režisérský sesli,ale povětšinou má filmy hodnocený dobře.Že je ovšem jeho poslední snímek obří čůrákovina, která má ve vaší hlavě zápletku rozmotanou dřív, než ten film začne, že do toho šmidlá debilmí ukńouraná hudba,a že herci hrajou jeden hůř než druhej ,je všem tady jedno.Že to bude hovadina sem věděl jen zazněly první tóny soundtracku.Začínám mít z tý kravský znělky Netfilcku husí kůži.10%. ()

C0r0ner

Rozhodně to není nic, co by se nedalo vidět už někde jinde a neobsahuje to žádné scény, které by si člověk po týdnu s pěknou vzpomínkou vybavil, ale má to švih, dobrou režii a baví to od začátku až do konce. Místy se mi i srdíčko rozbušilo, takže spokojenost. 70% ()

dubinak

Tak trochu Netflixová vyhajpenost, která se sice snažila mít po celou dobu záhadnou a hutnou atmosféru, nicméně děj je kolikrát až příliš nevyvážený a ještě ke všemu tomu vybraní herci příliš nepřispěli, protože Sam Worthington je mi tak nějak nesympatický. Sice ta veškerá nejistota a podezřelost mohla fungovat, ale obecně mě tento snímek nechal chladnou a tvářil se možná až moc sebevědomě vzhledem k tomu jak banální nakonec ve skutečnosti bylo finále. Nevzrušené tři hvězdy. ()

zette

Pokud divak za kazdou cenu nebude hledat na filmu chyby, mel by byt na konci spokojeny. Myslim si, ze tento thriller funguje velice dobre, stejne jako prostredi nemocnice, kdy neverite ani recepcni... ()

PavelVanekArt

Zase jedno z těch hloupých cliché, kde se po celou stopáž podsouvá, jak jsou všichni blbí, zlí s kujou pikle. Spoiler: Od čtvrtiny je jasný, že je týpek magor a rodina už nějakou dobu není. A nic k tomu, že by se zcvoknul, nevedlo. Nuda. Po technické stránce ok a je fajn, že využívají Worthblabla alespoň někde. 2* a.k.a 35% ()

Deyw

variace na projebany ostrov mam rad..celkem hluboka sracka..sam avatar worington je fakt drevo herec ale tady se to kurevsky hodilo a byl spravne drevenej..celkove pomala utahana podivana ktera to vydrti zaverecnym vysvetlenim twistu / pribehu..presne jako ostrov s dicapriem..jsou to silny 3* ale drevakovi dam 4ku ! ()

dr.fish

Jako divák jsem manipulován od první minuty filmu. Po celou dobu nevím, zda je hrdina magor anebo zoufalý otec, kterému se ztratila žena s dcerou. Natočeno je to dobře a pomalu se to rozplétá. Nic převratného, ale poctivé řemeslo. 75% ()