Epizody(52)
-
Laura (S04E01)
-
Die Wahrheit schmerzt immer (S04E02)
-
Abschied im Advent (S04E03)
-
Die Bescherung (S04E04)
-
Am Ende eines langen Jahres (S04E05)
-
Engels Abgang (S04E06)
-
Familienplanung (S04E07)
-
Der Brief (S04E08)
-
Spione (S04E09)
-
Mummenschanz (S04E10)
-
Gipslos glücklich (S04E11)
-
Geheimnisse (S04E12)
-
Wind (S04E13)
-
Das Ja-Wort (S04E14)
-
Der Kulturschimpanse (S04E15)
-
Rollenspiele (S04E16)
-
Celins Befreiung (S04E17)
-
Wahrheitsfindung (S04E18)
-
Katz und Maus (S04E19)
-
Salz in den Wunden (S04E20)
-
Transaktionen (S04E21)
-
Von Angesicht zu Angesicht (S04E22)
-
Verschlossene Türen (S04E23)
-
Va Banque (S04E24)
-
Zu neuen Ufern (S04E25)
-
Wer zuletzt lacht… (S04E26)
-
Liebesdienste (S04E27)
-
Der neue Mieter (S04E28)
-
Abendseufzer (S04E29)
-
Vitamin B (S04E30)
Hrají
Domna Adamopoulou
Řecko
Nejlepší seriály:
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Martin Armknecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Fritz Bachschmidt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Tilli Breidenbach
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rudolf Waldemar Brem
Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Irene Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)
Walter Fitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Susanne Gannott
Západní Německo
Wolfgang Grönebaum
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Ludwig Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Eva Hatzelmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Dagmar Hessenland
Německo
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Christian Kahrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marcel Kommissin
Peru
Arnfried Lerche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Joachim Hermann Luger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Joosten Mindrup
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)