poster

Criminal: Velká Británie (TV seriál)

 • Velká Británie

  Criminal: UK

 • Velká Británie

  Criminal: United Kingdom

Drama / Krimi

Velká Británie, 2019–2020, 5 h 14 min (Minutáž: 42–48 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  ****

  základ je stále stejný jako u ostatních zemí,takže nic není tak jak se zdá,ale i na čtvrtý pokus to dokáže spolehlivě zabavit.Velkou výhodou jsou pouze 3 epizody.Na větší ploše by se vše nejspíš hodně brzo omrzelo.Criminal UK se pak svou úrovní řadí po bok svého francouzského sourozence.Německo zůstalo nepřekonáno...80%(30.10.2019)

 • filmmovier
  *****

  Z tohoto "velkého" evropského projektu jsem viděl pouze tuto sérii a na ostatní se nechystám. Na ploše tří epizod tohle funguje parádně, ale nevím, jestli by to pořád mělo ten super efekt i na větší ploše. Obsazení je výborné, napětí se daří udržovat na jedničku, dialogy jsou mimořádně povedené a vedlejší minilinka o soukromém životě policajtů byla příjemným zpestřením. Kvalita jednotlivých epizod je klesající. Ta první, s opět mimořádně skvostným Tennantem v roli hlavního podezřelého, byla nejlepší. S nejlepšími dialogy, nejlepším příběhem, nejlepší atmosférou. Ta druhá s Hayley Atwell byla taky skvělá, ale už ne tolik. A ta třetí byla taky dobrá, ale zase o něco míň. Dávám jim tedy 90%, 80% a 75%. Fajn projekt, tyhle konverzačky prostě miluju a tohle je kvalitní.(19.12.2019)

 • misbos
  ****

  Gary Oldman z výprodeje a bába Steeeva Rogerse s jedem na krysy (dává to smysl?) - aneb - hřejivé (vodka do kafe) momentky z jedné cajtárny. Kdo občas koukne na záznam nějakýho skutečnýho výslechu, musí tohle brát spíš jako rychlej náčrt vztahovejch dramat na jednom pracovišti v jednom kolektivu (Dietl voe!!), a jako takový to bylo obstojný, žádná vostuda. PS: Když jde vo všechno, můžete při práci chlastat, ale nikde to neříkejte...(30.9.2019)

 • Skeksis
  ****

  To,že sa dej odohráva iba v policajnej vyšetrovacej miestnosti a v miestnosti za jej nepriehľadným sklom, nemusí znamenať, že je to nudné. Mňa to bavilo, hlavne postupne sa odkrývajúci charakter postáv, a ich počiatočná maska. Criminal: Nemecko som nevidela, lebo nemecky som od strednej školy zabudla, a titulky neviem zohnať ani anglické. Criminal: Francúzsko - dala by som asi o jednu hviezdu menej, lebo bolo viac predvídateľné.(12.7.2020)

 • vozralec
  ****

  Hodnocení první série: Tři díly, v každém jiný podezřelý. První díl dobrý, druhý průměrný, třetí opět dobrý. Seriál je vlastně o různých způsobech vedení výslechu. A v podstatě se odehrává jen ve vyslechové místnosti. Zajímavé. Hodnocení druhé série: Tentokrát čtyři díly. Nejlepší byl ten třetí. Zarostlý Rajesh hraje ve čtvrtém.(22.9.2019)