Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

Chevees

Film, který je tak trochu natočený ve stylu Mementa. Musím uznat, že jsem se u něj docela bavil, protože Greg Marcks má očividně smysl pro černočernej humor a soudnost, protože film zbytečně neprotahoval a ponechal ho na dostačujících 82 minutách. ()

Siriuss

Filmy tohoto typu mám moc rád. Pořád se něco děje, nenechá člověka vydechnout a i když už divák předem ví jak to "dopadne" stejně každá další scéna překvapí svým průběhem a tím, jak je vůbec možné se k onomu konci dostat. A kdyby se ještě jeden nejmenovaný mladík zeptal záchranářů ze sanitky, jestli někde na silnici nenašli amputovaný penis, bylo by to snad za ***** ()

Gastovski

Začátek velmi slibně rozjetý s velkou dávkou černého humoru, který opravdu přijde vhod. Avšak od půlky, to je od scény v obchodu, tomu začne docházet dech a sledování pak začne nudit. První tři scénky geniální, zbytek slabej podprůměr. ()

El-Barto

Vcelku zajímavý film s dobrým nápadem a celkem šikovnou režií. Celkový film je sice bez pointy a postavy bez charakteru, ale musím ocenit práci režiséra Marckse, který ve svých 26 letech dokázal, že má určitý potenciál. ()

G900

Prijemne dilko, na ktere se opravdu dobre diva. Velkou slabinou je, ze celou dobu sledujete pouze jeden a ten samy pribeh v podstate porad dokola. Ale je to svizne natocene a ani chvili to nenudi. A dokonce je tam i zajimavej obrat. Na zacatku 'ji' budete litovat a na konci jste radi, ze tu mrchu srazili... :D ()

mh.mail

50% - Mladý muž jedoucí autem a popíjející alkohol. Skupinka puberťáků, kteří si vyrazili na noční dobrodružství v autě matky jednoho z nich. Dívka, která shání peníze na potrat, a její starostliví rodiče. Mladík, který si užívá sexu na hřbitově. Prodavačka ve večerce a její kolega, který zrovna nemá službu. Policista, který zrovna má službu. Osudy všech těchto více či méně bizarních postaviček se protnou během několika málo minut jedné noci a vyvrcholí v 23:14, což je taky originální název filmu. Ničeho hlubokomyslného se od filmu sice nedočkáte, ale jako podívaná je to docela zábavné. ()

Puol

Zaujímavá skladačka s až dosť absurdným humorom. Samotná kompozícia filmu už teraz neprekvapí, ale je ta príjemné strávených 80 minút. Hodila by sa nejaká pikoška na záver. ()

Skiwalker

Celkom zaujímavý film, ktorý nieje až taký rafinovaný ako sa spočiatku tvári. Po pár minútach viete približne odhadnúť čo sa bude diať, ale aj tak je zábavné sledovať ako sa celá mozaika postupne dopíňa. Na tých 82 minútach vlastne ani nestihne nudiť. ()

Andronikos

A) Má to excelentný hravý scenár; b) najmä potom, ako som sa trochu zorientoval v rozprávacej technike a dianí, vyvolávalo to vo mne takmer neustále horkosladký smiech. Jednoducho dobrá zábava, prinajmenšom na jedno pozretie. A tie charaktery: Swayze, R. L. Cook (ktorej príbeh sledujeme už v dobe, keď máme obraz udalostí zhruba poskladaný, takže si o to viac užívame či "užívame", aká to je mrcha), ale najmä podarené zamestanecké duo Swank a Hatosy! (P. S. Taktiež je to po všetkých tých českých/slovenských voľných "prekladoch" filmových názvov konečne vydarená výnimka, ktorej možno prepáčiť aj tú vulgárnosť. Tá noc totiž bola pre mnohých naozaj sk...ená. Inak sa to povedať takmer nedá.) ()

Mahoney.

Zo začiatku som absolútne nechápala čo sa to tam deje, ale hneď ako mi došla pointa bolo to fajn. Ako stojí v popise - komédia, krimi, drama, thriler, malo z každého niečo. :-) ()

WillyMarks

heh, velice zvláštní .... a opravdu, ač se to tak nejmenuje, to byla zkurvená noc! jediný co mi ušlo, byl smysl filmu a čekal jsem, že to bude mít nějaké zakončení, jak asi dopadnou ti co utekli atd.. proto jsem trošku zklamán a dávám 65% ()

figliar

Prvý krát čo som postrehol, že český preklad filmu je výstižnejší než originál. Situácie a jednotlivé príbehy, ktoré nakoniec do seba zapadajú, sú jeden lepší než druhý. Možno sú ,,trochu" prehnané, ale k filmu sa to hodí. Ako režisérska prvotina Grega Marcksa určite viac než dobré. ()

zuzanocka

O filme sa môžete dozvedieť všelijako.. Napríklad na čsfd, cez TV program, z upútaviek v kine.. alebo na vás kamoška vyvalí: „Videli ste Sku*venú noc??“.. =D Už názov hovorí, že oná noc bude o čosi komplikovanejšia, ako tie ostatné.. Skôr sa ale stotožňujem s originálnym názvom 11:14.. vtedy sa totiž udiali všetky podstatné skutočnosti.. Humor bol síce dosť krutý, ale pobaviť sa na tom dalo – v niektorých chvíľkach určite.. =) Čo všetko sa môže stať kvôli jednej Cheri?? Aj o tom vie tento film svoje.. =) Sú to síce slabšie 4*.. ale dajme tomu.. =) ()