Zkurvená noc

• USA 11:14 (více)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

Petoss1

Film s nápadom. Bezproblémovo pozerateľný. Hilary Swank aj v tých pár minútach žiari. Možno v závere je to trochu nedotiahnuté, taký nevýrazný koniec, no tento snímok mi celkom pasoval. 75% ()

laik_60

množstvo príbehov, divných .... v jednom okamihu v jednu noc .. so snahou o akýsi bizarný humor, neoslovilo ma to ani scenáristicky ani režijne .... ()

pakobylka

"Zkurvená noc“ ... Dvě stručná slova, která přesně popisují podstatu věci - neznám nic výstižnějšího, co bych mohla dodat, aniž bych oslabila vpravdě osudový význam toho prostého a jasného sdělení. Tahle noc zkrátka taková BYLA - pro všechny zúčastněné ... ;-) ()

necisty

To je dobrá šílenost:). Mě se to líbilo a neviděl jsem žádné závažnější chyby, proto nemám důvod slevovat na hodnocení. ()

PROCESOR

Vzájemně se prolínající příběhy, který sou divákovi servírovány záměrně chronologicky nepřesně, aby do sebe zapadli přesně v 23:14 a utvořily tak jeden celek. Ani to nebylo moc chaotické, jak je někdy u těchto filmů obvyklé. Co mi chybělo byl málo propracovaný závěr.. ()

zette

Nijak originalni a misty dost absurdni podivana, presto svizne natocena, dobry strih, skvely soundtrack a zajimave herecke obsazeni. Zanrovka u ktere se nikdo nudit nebude. ()

emo

Drsná zábava plná čiernočerného humoru a totálnych fatalít! Samotná dejová konštrukcia spájajúca jednotlivé príbehy vzájomne sa pretínajúce v jeden osudový okamžik už dnes nie je ani zďaleka inovatívna. Avšak brutálny scenár, pri písdaní ktorého bolo asi kopec srandy vyťahuje toto dielko z kvanta požičovňových brakov. Inak za pozornosť stoja aj slušné výkony Swankovej a Swayzeho. ()

dr.fish

To se tak někdy seběhnou věci....Je to tak zamotané, že to nakonec i sám pan režisér radši narychlo ukončí, než aby to vysvětloval. Začátek slibný, a pak nuda. ()

Radiq

Dobrá spletitost, plno černohumornejch situací, super film (obzvláš když se na to díváte s někým, kdo má podobný humor taky rád). A Švajze, stejně jako v Donnie Darko, je tady fakt zábavnej (na rozdíl od těch jeho tanečků) ()

tom88

Veľmi dobrý thriller, ktorý je hlavne aj fajn komédiou a v tomto prípade to určite nie je na škodu. Veľmi som sa pobavil a ten krátky čas je skvelo využitý. Je to taká uletená šialenosť, ale v tom dobrom slova zmysle. Mám rád filmy takéhoto žánru. 75% ()

hans500

Výborný film, který kombinuje trhriller s černou komedií. Všechny příběhy jsou dostatečně zajímavé a díky kvalitní režii je v nich přehled, vynikající střih díky kterému vše tak dobře funguje a perfektní herci, kteří se do svých rilí skvěle hodí (Swank, Swayze). ()

Doudis19

Obrovská míra kalkulu se u mozaikových filmů zkrátka musí přehlížet. I zde do sebe všechno až "neuvěřitelně" zapadá, i když je pravda, že hlavně zásluhou přehnaně absurdního chování všech (až na Swayzeho postavu starostlivého tatínka) velenesympatických postaviček. Co je však důležitější a co se vyvedlo u filmů jako To, co dýchám, Amores perros nebo i 21 gramů, tedy překvapující protnutí všech nitek příběhu, to Zkurvená noc dohrává tak předvídatelně a bez výraznějšího esa v rukávu, že posledních 10 minut už je pouze zopakováním stejných situací z jiného úhlu. Mimochodem, 11:14 není zase takovej překladatelskej oříšek, aby se musel vymýšlet úplně nový název. ()

David.Darco

Úsmevná a šikovná viac príbehová slučka, v ktorej zostarla snáď len jej hudobná stopa. Inak ide o svižný, úplne nenáročný, ale mile funkčný divácky zážitok. ()

PeterNet

Proč Marcks nepíše a netočí dále? Tohle bylo brilantně napsané. Nikdo za nic nemůže, každý se cítí vinen a jde do vězení, přičemž jediná, která za něco může zavřená není. Super zábava, výborný humor. Poctivé 4 hvězdičky. EDIT: Nezbývá mi než srovnat s filmem "Úhel pohledu". Zkurvená noc je daleko lepší, zábavnější a důmyslnější. Tohle je opravdu dokonale promyšlený film do posledního puntíku. ()

st.jim

Vše se vším souvisí a o to tu jde. V podstatě to spískala holka, co chtěla prachy za potrat, bez ní by se vlastně nic nestalo :-))) Jen mi v závěru chyběla nějaká ta pointa celého příběhu. ()

Sfinkter

Občas komediálně laděné a dobře poskládané - ale taky už několikrát viděné a ničím nepřekvapující. Největším plusem pro mě byl Swayze. ()