• Jara.Cimrman.jr

Věřím v Boha víc než v neúplatnost politiků, ale přesto jsem ochoten vynechat nedělní arcibiskupovo žvanění, kdyby v sousedním kostele zahráli KISS. Proto jsem si byl jistý, že mne šlapající muzika dokáže přenést přes případné přešlapy tohoto snímku a ono ejhle. Po celou dobu jsem měl chuť všem čtyřem nesympatickým puberťákům udělat uzel na páteři a rozhodně jsem jim nepřál, aby se usmířili s rodiči, aby zasunuli do pohledných slečen a ještě si užili koncertu. Na můj vkus to prostě byla jen disneyovka, ke které je rockové muziky škoda.(6.10.2013)

Tohle je přesně ten typ filmů, na který se ne jen dá dívat, ale taky se u něj parádně pobavíte. Herci hráli nezkušené puberťáky velice přesvědčivě a k tomu doprovodná skvělá hudba skupiny Kiss a dalších rockových pecek. Klidně bych si troufla dát i ty 4*, ale když tohle porovnám s jinými čtyřhvězdičkovými filmy, takových kvalit zas komedie nedosahuje, tudíž zůstanu ještě trochu při zemi.(13.4.2009)

Hell Yeah! Slušná partia týpkov, celkom dobrá zábava, ale hlavne obstojná hudba. Kto má vzťah k podobnej hudbe, môže pridať hviezdičku. Mne to sedí na tú trojku. Aj keď som sa výborne zabavil, stále je to len a len obyčajný road trip, kde sa treba dostať z miesta A do miesta B cez kopu sračiek, ktorá sa nakoniec aj tak preskáče. KISSu ale týmto filmom určite nikto hanbu neurobil... A už len v ktorom filme by pri vstupe do kostola hrala skladba Highway To Hell. "You gotta lose your mind in Detroit Rock City"(13.6.2009)

Asi jsem čekal, že to bude ještě o něco nařachanější, ale i tak je to celkem jízda, kde pro mě ale vítězí parádní písničky nad samotným obsahem filmu. Ten má dobré momenty, některé scény v Detroitu jsou super (striptýz, zpověď), ale celkově to není úplně takový odvaz, jaký jsem čekal. Tohle mělo být ještě trochu ostřejší.(24.5.2016)

• blackrain

Jediné, co mě v tomhle filmu nadchlo, byli samotní KISSáci a jejich muzika. Ostatní bylo jako podle šablony a ze svého stínu to nevystoupilo. Na stejné téma už jsem viděla mnohem lepší filmy, u kterých jsem se bavila. Tady jsem se párkrát pousmála a to je pro mě příliš málo. Od začátku mi to přišlo jako strašná ptákovina a zůstalo u toho až do konce.(4.12.2012)

• - Kromě toho, že se Kiss objevili na konci filmu na jevišti, měl ještě každý z členů hrát menší cameo, ale k tomu nakonec nedošlo, protože Kiss přerušili turné kvůli závěrečné scéně z koncertu na jeden den a tyto scény se točily v jiný den. (liquido26)

• - Čtveřice hlavních hrdinů jsou členy hudební skupiny Mystery. Každý z nich symbolizuje jednu postavu ze skupiny Kiss a ve filmu má dokonce i odpovídající partnerku. Hawk představuje zpěváka a kytaristu Paula Stanleyho a skončí se supermodelkou. Jam představuje Petera Crisse a jeho dívka se jmenuje Beth (podle písně, kterou Peter Criss pro Kiss napsal a zpíval), Lex představuje Gene Simmonse a jeho dívka se jmenuje Christine (podle Simmonsovy písničky Christine Sixteen). Trip představuje Ace Frehleyho a jeho dívka je poněkud extravagantní a vypadá jako z vesmíru. (liquido26)

• - Slova "fuck", "fucking" a "fucker" zazní ve filmu dohromady 83krát. (liquido26)