Kamarádi Drew (Kyle Gallner) a Max (Ryan Guzman) pravidelně živě vysílají rituál exorcismu. Ve skutečnosti je ale každá jejich show podvodem. Když ale na jednom z jejich vysílání narazí na skutečného démona, zjistí, že exorcismus fatálně podcenili, a aby toho nebylo málo – posedlou obětí je Drewova snoubenka Lane (Alix Angelis). Před rychle rostoucím publikem démon Maxe podrobuje řadě násilných a ponižujících výzev, jež ho měly potrestat za jeho online šarády. Mezitím ve snaze zachránit lásku svého života Drew zjistí, že zlověstný motiv démona není jen o pomstě, ale také o odhalení temných tajemství, která před sebou skrývali Max a Lane. Když zbývají pouze hodiny do představení, je otázkou času až se buď odhalí pravda, nebo je démon donutí setkat se s jejich tvůrcem. (Flekoun58)

Rathalos

Nenapadny horor o posadnutosti demonom,ktory ma velmi prekvapil,ale prijemne,nechyba napatie,fajnove sceny,ktore potesia fanusikov tohto zanru,prekvapive momenty a vyborny zaver,bavil som sa od zaciatku az do konca,pre mna paradna diabolska jazda...:-) ()

helraiser

V každém případě docela originální vymítačský kousek, který rozhodně nenudí, spíše naopak. Démon předvádí fajn představení, místy dost zákeřné a brutální s dobrými maskami a uspokojivou atmosférou. Závěr je docela fajn, mě osobně dost překvapil. Lehkej nadprůměr který rozhodně žádného fandu daného subžánru rozhodně nezklame a spíše pobaví. Za mě spokojenost a opatrnej palec nahoru. ()

Vabr

Jsem překvapený tím, jak profi to bylo. Myslel jsem, že to bude levnější. Mělo to originální nápad a slušné tempo a efekty. Pořád se něco dělo a ke konci to zle vyeskaluje. Jsem rád, že to i ukázali na kameru, ale závěr s prezidentem si tedy mohli odpustit. Ochranka by vytáhla kvéry do vteřiny a bylo by to raz dva, takže to mi přišlo takový neuvěřitelný. Flashbacky byly celkem shit a snažily se o nějakou hloubku, ale marně. Akce byla dobrá, ale někdy byla divně sestříhaná, takže působila dost random, urychleně nebo ustříhaně. Vyhodnocení: Moc nerozumím příchodu entity ()

xxmurphyxx

Otrepané téma exorcizmu sa snažili oživiť live streamom do celého sveta, lebo zlo chce popularitu a priznanie od virtuálneho akože kňaza, ktorého životný cieľ je naháňať kundy a lajky na youtube. Takže asi toľko k tejto volovine. Nejakú tú snahu o inováciu im ubrať nemožno, ale celé to prevedenie na mňa pôsobilo dosť lacno a celé to bolo až moc predvídateľné. Ale na zabitie času popri chatovaní na pokeci môže byť. ()

Facerr

Takovýhle vymýtání si nechám líbit. Normálně tenhle žánr nemusím, ale v tomhle případě hodně silný tři hvězdy. Dokonce i ten největší "evil" nebyl tak špatnej. ()

brasek

Snímok má charakter hororovej komédie a také niečo ja nemusím. Pokiaľ filmári to mysleli seriózne a naozaj s týmto chceli strašiť divákov tak je mi do plaču. ()

Viler

Tak nevím, co by zdejší podhodnocovači už chtěli, tenhle "vymítač dábla" strčí do kapsy většinu filmů poslední doby ve stejném ranku a mnohdy za větší peníze. ()

KarlN

Tak filmů s podobnou, pro někoho opakující se a nezáživnou tématikou je jistě jako hub po dešti, ale těch koukatelných je nemnoho. Pokud porovnám s obdobným pokusem o hrátky se zlem ve filmu Vzkříšení démona, s Olivií Wilde, která se alespoň mě marně snažila přesvědčit, že je vlastně někým jiným než průměrnou herečkou...tak v tomto případě to jde představitelce temné strany o mnoho lépe. Pěkný filmeček na osamělý večer...doporučuji ()