Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

zarovicka

námět trochu podobný mému oblíbenému Groundhog day, to ocenuji. Ale jinak nezajímavá slátanina bez zajímavých scén a k tomu divně vypadající Paul Nicholls ()

char_t

Prej další Groundhog Day? Kéžby... Komedie se moc nekoná, fantasy se omezí na jeden moment... A když si trochu zaspoileruju, tak princip časové smyčky už využil kdekdo, všichni líp, a nikoho nenapadlo ukončit to hned v prvním opakování. Proč? Protože to nedává smysl. A kdo viděl aspoň jeden takový film, dokázal by vymyslet tisíc lepších způsobů, jak z toho vybruslit... Ale logika si dala bohužel volno, přednost dostala slaďárna... Pokud máte rádi deštivou Anglii a jste opačného pohlaví než já, klidně si jednu či dvě hvězdy přimyslete. Mě ale na průměru udržela jen sličná Jennifer a taky fakt, že si sama napsala i nazpívala obě titulní písně, za to jako muzikant dávám palec nahoru. ()

merigieren

mám rád romkom, ale tohle je jen cukr oslazenej sudem medu, jde o mučivý zážitek s nesympatickými potvorami, obličej holky pod nánosy něčeho barevného vidět není, hudba monotonně unavuje, možná ji vykradli ze sims. je to děs. sem rád, že to mám za sebou... ()

MickeyStuma

Zajímavá myšlenka. Milenecký pár sice vypadá   šťastně, ale přeci jen tu něco skřípe. Pro   něj je pořád důležitější práce. Oči mu   otevře až tragédie, kdy si vše uvědomí. Je   však už pozdě? Co takhle si ten poslední den   zopakovat? Taxikář jakoby byl pojítkem mezi   osudy dvou zamilovaných lidí. Jenomže lze   napravit i tu tragédii? Trochu neobvyklí   romantický snímek, který byť nekončí   klasicky svatbou, vyvolá u mnohých divaček   slzičku štěstí. Jennifer Love Hewitt tu   doslova září a rozdává radost každou   vteřinou. Je vidět, že si roli doslova   užívala. ()

Rathalos

Jennifer Love Hewitt a Paul Nicholls boli uzasni,nadherny film,viac k tomu pisat netreba,po zhliadnuti filmu bude vsetko jasne...:-) ()

BOURQUE

Jednoduchý milostný a hlavne z určitého hľadiska dosť dojímavý romantický príbeh. Len ten „obal“ príbehu by mohol byť trošku kreatívnejší. J. L. Hewitt v plnej kráse, veľmi sympatická a jednoducho neodolateľná. Pesničky v jej podaní nemajú chybu! P.S.: Slovenský preklad názvu filmu je takmer dokonalý. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

VerenaLord

Na tohle nejsem stavěná. V první půlce byl Ian dost nevýrazný tuctový chlap, v té druhé už vypadá lépe, i herecky o dost lepší a hodnotnější. Snímek velmi smutný, a i když člověk dostane v půli naději, že vše dopadne dobře, tak nedopadne, za to hvězda navíc, často tomu bývá naopak. ()

kersten

A ta som sa na tento film tešila. Nemôžem povedať že bol zlý, to nie. Nudný to áno. Miestami. Čakala som príbeh v duchu P.S. I love you, ale nedočkala. Namiesto toho mi predostreli nelogické a maximálne nerealistické klíše, zaklincované super nadnesenou scénou koncertu a veľkým prekvapením, to už bolo aj na mňa silno precukrované a pokazilo mi to celkový dojem z filmu. Škoda Škoda tej iracionality. ()

ClayGirl

Náš angličtinář by řekl svým holčičím hláskem: To si snad děláte legraci?! Dneska večer si uvařím termosku kávy, dám kytaře pod struny ponožku, zapnu si, pro mě za mě, třeba nějaký sportovní kanál, hlavně abych, proboha, nemusela jít spát! Kvůli těm nočním můrám, co by se mi po tomhle filmu zdály, bych nadosmrti nevyšla z temného kouta ve sklepě, kde bych kolem sebe sříkala lepící pistolí a tvrdila, že jsem pavouk. Musím doufat, že lidi nemají v hlavě slámu a vezmou ten film jako humornou přehlídku klišé, a budu věřit, že režisér je fanouškem The Room a řekl si, že by bylo fajn natočit remake. ()

pepa3rd

Velmi uvěřitelné, skvěle zahrané s dokonale rozeznatelným kontrastem obou prožitých dnů. K tomu krásný příběh i zpracování. Mám rád podobná vyprávění stavějících na časových smyčkách (Srdcová sedma, Osudový dotek, Zakletý v čase) a mám rád romantické filmy. Jen nemám rád podobné konce. To je důvod, proč se nějak bráním dát hned napoprvé čtvrtou hvězdu. Nic ovšem není ztraceno, protože podobné filmy prostě miluju :). Zatím vynikajích 70 % ()

cerbygerby

Po zdejších kvalitních komentářích jsem se na tuhle romantiku dost těšil, ale v začátku jsem byl dost zklamaný, protože jsem se trochu nudil a i Jennifer Love Hewitt mi přišla nějaká divná, ale v průběhu se to začalo zlepšovat a koncem se to už dalo vzít jako dobré romantické drama..takže za mě 3* a 55% ()

PavelZava

Dozvěděl jsem se od Tom Wilkinsona taxikáře, že: V srdečních záležitostech se vyznají taxikáři nejlíp, hned po barmanech a já blbec si od barmanů rady nepamatuji a od taxikářů na cestě domů už vůbec né, škoda. ()

Gixian

Sice s fakt krásnou Jennifer, ale jinak nudné, (krom konce) předvídatelné, často neuvěřitelně trapné a celkově jen těžko přijatelné. ()

Zuzzka

Taky mě překvapily komentáře. Nebo spíše ten film. Po první půl hodině několika nesmyslných scén a příšerného herectví to teprvé dostalo grády. Vmísily se tam prvky mystična, komedie a dokonce hororu. Říkala jsem si, že režisér by se asi měl věnovat čistým komediím, neboť některé scény vě mně vyvolaly salvy smíchu. Bohužel jsem se pak přesvědčila, že to myslí vážně a žádná komedie z toho nebude. Zajímavý příběh i jeho konec, romatika i slzy...ale nic speciálního. ()

salinka

Jennifer Love Hewitt mám zafixovanou jako herečku v béčkových filmech, tenhle se ale mezi ně rozhodně neřadí. Děj má spád, oba herci jsou skvělí a role naprosto uvěřitelné. Místy jsem se smála, místy jsem si pobrečela - ale co si budem povídat, tak to má u správně romantického filmu být. A tenhle nad ostatními slaďáky a bezduchými komediemi opravdu vyniká - v dobrém slova smyslu. Myslím, že v hlavě ho budu mít ještě hodně dlouho... opravdu se mi totiž zaryl pod kůži. ()

maniche

I přesto, že mě to emocionálně moc nezasáhlo, což je pro mě u romantických filmů zásadní, jdu do kladného hodnocení. Je to velmi dobře napsané, poměrně neokoukané ústřední duo nezklamalo (a když nebylo co hrát, fungovaly zamilované pohledy a úsměvy). Snaha filmu o poselství, jak učinit svoji polovičku šťastnou funguje a délka filmu je absolutně v pohodě. Strávit hodinu a půl u téhle netradiční romanťárny vám rozhodně neublíží. ()

Jaxx84

Vše co ve filmu uvidíte je skutečná a nezpochybnitelná pravda. Všechny slova co herci říkají a všechny myšlenky, které vytváří, jsou pravdivé, ale... nepřesvědčili mě o tom ani herci, ani příběh. V jiné životní situaci, v jiném době, v jiném okamžiku, bych zřejmě hodnotil jinak, ale dnes, teď a tady nelze jinak. ()

FreeDooM44

trochu az moc pritlaceny na pilu. Nejak nemam nic proti romantickejm komediim a filmum, ale zas to nesmi bejt slatanina, ktera drnka na nespravne struny :) kdyby tam zustala jen puvodni myslenka, se kterou naprosto souhlasim, ze kazdy kdyz ma pochybnosti, by si mel zavcasu zazit jeden takovyhle ,,sen" tak by to byl skvelej film, ale posledni pulhodina mozna i vic uz je jen nastavovani a preslazeny cajicek... ()