Barb a Star jedou do Vista del Mar

• USA Barb and Star Go to Vista Del Mar (více)

Vydejte se na cestu a vystupte z rutiny s Barb a Star. Dívky, které vám přinesly film Ženy sobě (hlavní představitelky a spoluautorky scénáře Kristen Wiigová a Annie Mumolová), nyní přicházejí se snímkem Barb a Star jedou do Vista del Mar. Nejlepší kamarádky Barb a Star se vrhají vstříc životnímu dobrodružství, když se rozhodnou poprvé opustit své rodné městečko na Středozápadě. Romantika, přátelství a ďábelské spiknutí padoucha... držte si kalhoty! (HBO Europe)

Ja.Malachi

popravde...nečakal som to...a vida ,,,dá sa to aj bez nadávok-nechutností...fuckiuovačiek v každej vete..bez homofobie a rasofobie..a inak fobie..výborná odlahčená  oddychovka... :)..a herci si to poriadne užili tiež..myslím .:) ()

vinducha

Neotřelý je nápad dát do hlavní role 2 zkrachovalé 40cítky . Při scéně na pláži zhruba ve 43. minutě jsem se utvrdil , že mě to bude bavit a , že to zřejmě nebude ztracený čas. Jinak ale opravdu velkým přítelem tanečních a pěveckých čísel ve filmech nejsem. Drink s pokladem na dně parádní a krab Morgen Frímend byl pak už docela třešnička na dortu. ()

Pythonator

Některé frky jsou vskutku povedené, ale celkově je to poněkud žensky nudné. Ujetý humor mi nevadí a klidně bych ho nechal ještě ujet víc, ale když už se tvůrci snažili v takovém stylu, tak proč to celé naředili ještě tou ženskou knihovničkou? Připomíná to takového nepovedeného hybrida Zoolandera a libovolné sračky z kanálu Prima Love. ()