Epizody(6)

Šestidílnou dramatickou minisérii Bludné kruhy, inspirovanou bestselerovým románem spisovatele Wallyho Lamba z roku 1998, zadaptoval a zrežíroval Derek Cianfrance. Mark Ruffalo ztvárňuje dva bratry – jednovaječná dvojčata - Dominicka a Thomase Birdseyovy v rodinné sáze, která sleduje jejich paralelní životy na pozadí epického příběhu o zradě, oběti a odpuštění ve Spojených státech 20. století. Seriál, který ukazuje Dominicka a Thomase v různých fázích života, začíná v jejich současnosti, kdy se oba bratři blíží střednímu věku, protkané Dominickovými četnými vzpomínkami na dospívání. (HBO Europe)

pekl

Kongeniální zpracování románu. Sám autor Wally Lamb si to pohlídal jako výkonný producent a výsledek je naprosto úžasný. Životní role Marka Ruffala! ()

scarlock

Tohle je vlastně skoro 5*. Jen tím, že nevím proč mě to tak bavilo, dávám 4*. Ruffalo je dokonalej. Je to drama bez dramatu na pozadí dramatu? Každopádně určitě doporučuji zhlédnout všem. ()

wege

Mark Ruffalo je fenomenální, zejména v roli Dominica. Nicméně pro mě strašně kulhá ten příběh, v podstatě je to šest dílů o ničem a finální překvápko a pointa vlastně ukazuje, jak obyčejné to celé je. Ano, ten obyčejný život, co vedou, je protkán zajímavými osudy, ale stejně mi to přišlo nějak málo na to, kolik to mělo prostoru. Daleko více než samotný příběh zaujmou vnitřní osudy jednotlivých postav, to je to hlavní v seriálu, ty boje uvnitř, ten progres v hlavách jednotlivých postav. Když jsem na úvod chválil Marka, je třeba říct, že není jediný, herecky to je opravdu koncert. Jen se prostě nemůžu sžít s tím příběhem a hodnotí se mi to velmi těžce. ()

araBaraB

Aneb uvědomění o tom, že ty sračky, kterýma si člověk zrovna prochází, by mohly být ještě větší.. Dlouho jsem neviděla tak skvěle zahranou dvojroli. Perfektní výkon - Mark Ruffalo. ()

iz67

Tak tohle je moc hezka smutna zalezitost. Děj odsejpa zavodnim tempem, nic nedrhne, lidi hrajou jak o zivot. A i toho sentimentu tam neni prilis. Minimum sablon, skutecny a plasticky postavy, zadne zkratkovite ucelove dejove zkraty. Fakt hezky. ()

Pete

Další po všech stránkách kvalitní HBO série, která se zaměřuje téměř výhradně na osobní a rodinný život hlavního představitele. Je až nepravděpodobné, jaký shitstorm se mu v životě přihodil, v některých momentech to připomíná Terapii s tím, že je tu celý týden na gauči psychologa koncentrovaný do jednoho jediného pacienta. O Marku Ruffalovi se zde určitě bude mluvit v superlativech, je to zřejmě jeho životní (dvoj)role. Těch místy dost depresivních, ale také napínavých a výborně zrežírovaných 6 hodin uteče jako voda. ()

Marcas

Pořádně temné životní drama, které až do konce napíná a nechává diváka v příjemné pohotovosti. Mark Ruffalo zde válí a svou dvojroli hraje naprosto fenomenálně. I když jsem ho měl rád i před tímto seriálem, tak bych do něj nikdy neřekl, že je až takhle skvělý herec. Strašně se mi líbí na HBO to, že sice vydají jeden seriál za čas, ale když už nějaký vydají, tak je natolik kvalitní, že si ho všichni budeme nějakou dobu pamatovat. Opravdu snad jediná škoda je, že těch seriálů vydávají méně, než bych si já osobně přál. ()

Fathe

Tak to je neuvěřitelná záležitost, obávám se, že znovu se na to nepodívam, ale bylo to emocne hodně silné....a dokonale. Není to pro každého . Rozhodně žádná jednohubka na sobotní odpoledne... Jinak takhle zahrát dvojčata... Musím zjistit jestli opravdu nějaké Marc nemá... 🤔👍 ()

iMbUS

Rozmýšľal som prečo by som tejto minisérii nedal päť hviezd a naozaj som ten dôvod nenašiel. Úžasný Mark Rufallo, príbeh, kamera, ľudia, emócie! ()

Dejf4

Sledovat osudy 2 bratrů a jejich předků je velmi skličující a depresivní, ale zcela uvěřitelné. Život občas umí být krutý a zde to ukazuje plnými doušky. Režie a hudba naprosto přesná, ale celé je to především emociálně až vybíjející. Každopádně všechny pocity přes obrazovku cítíme díky výkonu Marka Ruffala, který je zde geniální a nebojím se jeho výkon označit za jeden z nejlepších v televizní sféře. 10/10 ()

bedn1

Vzdal jsem po druhém dílu, nechytlo mě to. Postavy jsou mi nesympatické a jejich osudy ukradené, ty nadšené reakce a vysoké hodnocení vůbec nechápu. ()

Popinodan

Naprosto skvělí Mark Ruffalo a ještě k tomu 2X. Už to tu padlo několikrát,ale to ocenění za dvojroli musí dostat,to není jjinak možný. ()

bonovox

Ďalší televízny skvost od HBO. Ponurá a depresivna sonda do života dvoch bratov s ktorými sa život vôbec nemaznal. Mark Ruffalo v dvojulohe svojho života. Tak sústredený a precízny herecký výkon som už dávno nevidel. Ale hlavným tromfom je scenár ktorý postupne odkrýva tajomstvá z minulosti až po emocionálne krásne finále v ktorom tu trochu šťastia hlavnému hrdinovi jednoducho doprajete. ()

Tucinka

tri hvezdy bych byvala dala nebyt exceletniho Marka R., hodne silny pribeh, ale furt mne tam chybelo cosi, co ihned po shlednuti neumim slovy vyjadrit ()

Hombre8

Jako zavilý zastánce evoluce jsem sám sebe (víceméně ze studijních důvodů) protýral až k závěrečným titulkům, za což jsem si ale částečně vděčný, bo aspoň jsem zjistil, že jsem se mýlil ve svém přesvědčení (už od třetího dílu), že se jedná o plody incestu. Bohužel žádné další významné obohacení v oboru se nekonalo. Natočeno celkem slušně, ale příběh a chování většiny protagonistů je pro mne tristní. Je ale vidět, že většině lidí se pohled na cizí utrpení líbí. Nic překvapujícího. Rozhodně nedoporučuju. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů