poster

Výstřely pro lásku

 • český

  Pomsta

 • Velká Británie

  Love and Bullets

 • slovenský

  Výstrely z lásky

Krimi / Drama

Velká Británie, 1979, 103 min

 • JohnSmith
  **

  Obyčejný polda z amerického zapadákova se dohodne s FBI a podnikne nebezpečnou misi do Evropy. Už to je stupidní. Celý film je dost nezajímavý, má sice pár lepších momentů, ale víceméně je to nuda. Podprůměrný thriller s podivnou zápletkou, kde mafiánský boss pomalu roní slzy nad tím, že by měl nechat zabít děvku, která by mohla ohrozit jeho obchody a pobyt na svobodě.(25.12.2015)

 • Orlau32
  ****

  Tento film vyšel dnes 11.2.2009 na DVD pod názvem "POMSTA". Není to ani překlad původního filmu "Love and Bullets" ani úprava již tak zkomoleného původního českého názvu. Co brání vydavatelům, aby přeložili správně název filmu (Láska a střely) ? Mě by zajímalo, kdo k těmto svévolnostem dává souhlas ? Nebo je to u distributorů už úplná "cochcárna" ? Název přece nezvýší prodej ! Pouze a jenom kvalita filmu ! Kdyby toto věděli, pak by nemohli distribuovat kdejakou ptákovinu, která pak leží na pultech a vrací se jako neprodejný brak do remitendy ! Nelze podceňovat kupující, nejsou všichni filmoví analfabeti zato u distribuce se nad tím musím právem zamyslet.(11.2.2009)

 • Martin741
  ***

  Reziser John Huston /Poklad na Sierra Madre, Bila Velryba, Man who would be a king/ natocil len dalsi priemerny akcny film, ktory ma hodne do krimi s Charlesom Bronsnom /seria Prani Smrti/ v hlavnej roli, pricom mu kunduje Jill Yreland /Breakheartsky Prusmyk, Valachicho Svedectvi/, a videl som aj slusneho Roda Steigera /In the Heat of the Night a Specialista 1994/. Zapletka je len priemerna, ale co si ma do seba zasnezena krajina, hory, dialogy su na urovni, daju sa pocuvat a dokonca aj vybuchy sa najdu. Ovsem, tocenim takychto priemernych sedivych akcnakov by sa Charles Bronson nikdy nestal legendou, ne, ne : 60 %(27.8.2016)

 • mortak
  **

  Vlastně tu není žádná akce. Bronson s Ireland prchají a nacházejí v sobě zalíbení, k tomu hraje skvělá hudba od Schifrina, Švýcarsko je překrásné, ale mimo Bronsonovy originální zbraně si nezapamatujete vůbec nic. jen Rod Steiger se snaží herecky exhibovat, ale toto průměrné B-movie to neocení. Unavený film.(24.10.2012)

 • WANDRWALL
  *

  Bronson umí. nemusí ani toho moc říkat, ale jeho mimika, gesta, tah za cílem, to vše upoutává dost diváků a proto je tak oblíbený herec. A že tak rád hraje, že občas ten film není až tak kvalitní? To už tak bývá. dopředu obvykle herec neví, jak dobrý ten film bude. Hraje jak nejlépe umí, ale pak je zde zde režisér, střihač, kameraman a především příběh, který je nejnosnější částí každého vypravování. Filmů je moc, proto dávám jednu hvězdičku, protože čekají další!(28.7.2010)

 • - Herečka Jill Ireland nosila vo filme veľkú blond parochňu. (m.a.t.o.)

 • - Pracovný názov filmu bol Love and Bullets, Charlie. (m.a.t.o.)

 • - Natáčení probíhalo ve Švýcarsku. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace