Ptáci II: Konec země

(TV film)
  • USA The Birds II: Land's End (více)

V roce 1963 natočil Alfred Hitchcock, jeden z nejslavnějších režisérů v historii kinematografie, napínavý horror Ptáci. O třicet let později se k němu filmaři vrátili, aby znovu uvrhli nicnetušící lidstvo mezi smrtící zobáky utočících ptáků. V souladu s dobou vzniku se odehrává třicet let po děsivých událostech v Bodega Bay, tentokrát na ostrově Gull a spíše než o klasické pokračování jde napůl o remake, využívající většiny prvků z původního Hitchockova filmu. Opět nechybí děsivé útoky na jednotlivce i skupiny, zejména pak děti, opět nechybí výbuch benzínové stanice. Navíc je tu vše zahaleno v módním oparu ekologického podtextu, protože podle hlavního hrdiny, biologa Teda Hockena, je útok ptáků odplatou za zničené životní prostředí. (oficiální text distributora)

Max Q.

Ta hvězdička je za scénu, jak do chlápka na lodi narazí zezadu pták průměrné velikosti, načež se na předním skle zobrazí takový flákanec krve, jak kdyby mu tu hlavu snad ukousl. Jo a taky za ty díry v plechové loďce. Sakra, co to bylo za druhy, pterodaktylové??? ()

Napoleon-B odpad!

Dobrý dobrý... takže to mi stačí..... sledoval jsem cca 30 min a musím přepnout program protože je mi špatně. Já jsem herec, ale představit si, že bych se čirou náhodou v něčem takovém objevil je pro mě natolik frustrující, že se budu budit hrůzou. ()

dokec odpad!

s prominutim picovina jak mraky a nehorazna ostuda..povazte, v roce 1994 natocit takovy film + ten dabelsky "napinavy" konec, to chce opravdu kus umu, silne nervy a slepeho producenta ()

Šak odpad!

Dodnes lituji, že jsem se díval až dokonce a ještě k tomu v tak pozdní hodinu, ale přecejenom jsem čekal, že se to alespoň trochu rozjede. To se bohužel nestalo a já zíral, jak se dá dokonale zprznit Hitchcockova klasika. ()

Mark1983

Uznávám,že to není nic extra,taky uznávám,že lepší příběh s větším rozsahem děje by byl lepší,ale doslova jako odpad tento film nevidím.Pro mě je to takový průměr. ()

Nediro

Stejně nekvalitní jako první díl, jen s tím rozdílem, že to bylo natočeno o třicet let později a tento fakt tudíž musím ve svém hodnocení zohlednit. Proto odebírám ještě jednu hvězdičku. ()

ninjas123 odpad!

Tento snímek byl natočen roku 1994.Co je je to hle za film ? To je sračka první třídy.A ten Režiser to je kokot největší !! ty retardi jsou blbý jako tago.a tento snímek. je odpad.Příšerná podlost a ubohé přiživování se na cizím jméně! 0%. ()