Cynthia Kelloggová přichází na policejní stanici, aby před detektivem Johnem Woodsem, jeho kolegyní Lindou Nealonovou a videokamerou učinila výpověď. Policie totiž objevila mrtvé tělo Jamese Urbanskiho, manžela její nejlepší kamarádky Joyce, se kterou společně pracují v salonu krásy v malém americkém městě Bayonne. Cynthia začíná své vyprávění svatbou, kdy si Joyce vzala pohledného, ale násilnického a sebestředného frajera Jamese. Od té chvíle se její manželství stalo nepřetržitou sérií domácího násilí. Časem James začal vybírat i domácí kasu a obtěžovat Cynthii. Přesto Joyce nemá odvahu z manželství utéci a požádat o rozvod. Místo toho občas prohlašuje, že ho zabije, zpočátku žertem, později, aby si ulevila. K tragickému zvratu došlo jednoho večera, kdy se obě ženy rozhodly trochu pobavit v místním lunaparku a neodbytný James se jim vecpal do auta. (TV Nova)

Nivenx

Mít to v rukou kvalitnější režisér, tak bych občas skočil radostí, jenže takhle film nefunguje, jelikož po většinu stopáže prostě nudí! ()

dr.fish

Tohle všechno už tu bylo a v mnohem lepším podání. Film se strašně vleče, hlavně ty dohady ve vyšetřovně velice zdržují. Chybí spád a asi i ten příběh. 50% ()

zdenny

Myslím si, že tento film je celkem podhodnocený a já upřímně nevím proč. Film má atmosféru i určitou psychologii a kvalitní herecké obsazení. Je to tak trochu mysteriózní film o tajemství, které si ale pachatel do hrobu nevezme. Je to film o dvou různých verzích nešťastné události, jež se stala jednoho večera. Je to film o tom, že vše není takové, jak se zdá. Je to film o zmrdovi, co dělá své ženě ze života peklo - a to i po smrti. Je to film, který mne zaujal svou tajemnou atmosférou. ()

JohnSmith

Založit thriller na výkonu Demi Moore už samo o sobě zavání průserem.A ten se taky stal.Sice se snaží jak může,ale špatný režisér udělal taky svoje.V Rudolphově podání je film strašně roztahaný, místy až nudný.Harvey Keitel se v některých scénách opravdu snaží,ale bohužel ze židle a jen jako dotazující se a rýpající detektiv nemá co hrát.Jediným důvodem, proč se na film dá koukat a proč dávám ty 2* je Bruce Willis. Kdyby si takovýho hnusáka zahrál častějc,vůbec by mu to neuškodilo. ()

femme fatale

Pro mě naprosto úžasný televizní thriller (televizní proto, že jsem si ho tak od mala zafixovala a neměla jsem nikdy tu představu bílého plátna a promítání, když jsem ho viděla) přesto nějak nechápu to nedoceněnost hereckých výkonů a scénáře...ale to není podstatné. Mě tenhle film po dlouhé době zase nadchnul a mimo jiné mě i dobře pobavil a to kvůli viditelnému pozustatku 80.let v oblečení a učesech protagonistů....díky bohu, že už jsou 80.léta pryč. ()

peetriss

Pokud by byl tento film svěřen zručnějšímu režisérovi, mohlo se jednat o celkem výbornou podívanou. Bruce Willis už na počátku 90. let ukázal, že se umí poměrně dobře zhostit také záporných rolí. ()

Hanes88

Celkem zajímavý thriller, ale řekl bych, že dost nedotažený. Nevím. Viděl jsem Demi Moore i Bruce Willise zahrát už mnohokrát mnohem lépe. Převládají spíše negativa nad pozitivy. 45%. ()

Bozvav

Spíše drama než krimi, nicméně koukat se to dalo v pohodě. Herecky velmi dobře zvládnuté, jen trochu bez šťávy. asi za to může režie, že je to dost sterilní. Za mne 60%. ()

helloween93

Dokud byl na place Bruce, film byl zábavný, když se však po půlhodině poroučel, postupně film najel na nudu, naivita celého příběhu je do očí bijící, stejně jako chování Demi Moore. Režiséru Rudolphovi se povedlo natočit neskutečně nezáživný thriller, jehož šokující odhalení jedna polovina diváků nezaznamená, protože nakonci filmu bude mít dávno půlnoc, a druhé polovině diváků to bude od začátku smrdět. 2* ()

Clark_Kent

Vražedný myšlenky má pravděpodobně asi každej občas. V tomhle snímku do poslední minuty, nevíte kdo přesně je onen vrah. Jinak skvělá Demi a Bruce trochu mimo rámec, ale i tak koukatelná filmařina. ()

BrunoA

nemuzu hodnotit pointu, protoze v te dobe uz jsem spal, nicmene fakt, ze mne film slibujici napeti nechal usnout - coz se mi stava malokdy - o necem svedci. To co jsem stihl bylo nudne, sedive... ()

subic

Uf, vidět tenhle film po 25 letech, na tom už není nic zajímavého. Přelom osmdesátek a devadesátek v Americe a poměrně nudný děj. 50% ()

Jonatthan

Film mě moc nebavil... a na Demi Moore v mrkvových plísňákách a šíleném účesu ve stylu 80. let se taky dívat nedá... ()

Mustaffa

Já se u toho nasmál jak už dlouho u ničeho. Teda jen do té doby, než odkrouhli Willese. Pak už to byla jen slušná nuda s ne úplně šokujícím koncem, na jaký si Vražedné myšlenky hrají. Komedie to určitě není, je to kriminálka, ale prostě když se spojí Bruce a alespoň trochu lepší scénář ušitý na míru tomuto herci, tak je o zábavu je postaráno. ()

r007

Kdysi před léty se mi film líbil, ale podruhé asi po 20 letech mi film připadal jako neskutečná slátanina, ze které vyčnívá pouze Harvey a Bruce, jejich scény jsou aspoň něčím zajímavé. Ale režisér byl snad nějaký amatér...jak jinak si vysvětlit, že kladl důraz na nezajímavé momenty- umývání auta a ty důležité zvraty naopak nezvykle odbyl. Už nikdy více! Možná snad remake s jinou herečkou v hlavní roli a jiným režisérem. ()

Mark1983

Jednou jsem tenhle film viděl v televizi a dokoukal jsem to,což jsem si myslel,že Willis se bude chovat hůř jako buran,ale jinak je to jen další zasranej průměr. ()

bez1

Opět jsem narazila na film, který má nižší hodnocení, než si podle mého názoru zaslouží. V napětí jsem byla udržována od začátku až do konce. Herecké obsazení v čele s Demi Moore podávalo vynikající výkon. Takže já dávám tři a půl hvězdy. ()