Chůva na zabití: Krvavá královna

• USA The Babysitter: Killer Queen (více)

Před dvěma lety Cole unikl ze spárů satanského kultu. Teď ho čeká ještě něco horšího – střední škola. A démoni z minulosti mu nepřestávají dělat ze života peklo. (Netflix)

Maximilianus

Rovnaký režisér, rovnakí herci, tomu hovorím poctivé pokračovanie. Síce stopáž bola dlhšia, čo sa prejavilo prvou, celkom pomalou a nudnou, polhodinkou, avšak potom to začalo celkom šlapať. Nemalo to síce taký šmrnc ako jednotka a hlavne postavy otcov boli až zbytočne detinské a bláznivé, ale inak išlo o celkom dôstojné pokračovanie. 6,2/10. ()

Tirkus

To, co bylo v jedničce, je zde znovu, ale už to tolik nefunguje. Návrat starých tváří sice fakt nedává smysl, ale z komediálního hlediska to zachraňuje film. Některé nové postavy jsou absolutně zbytečný a z gore scén, kde pokaždý někomu vystříkne půl kýble umělý krve do ksichtu, už jsem taky nebyl nadšenej. Některý scény filmu spíš škodí (fight mezi dvěma děvčaty). Ze závěru se Samarou Weaving mám taky celkem smíšený pocity, ale jako hloupá komedie na jedno shlédnutí mi to na slabý 3 hvězdy stačilo. Ale fakt netuším, z čeho chtějí udělat třetí díl. ()

Psycho.R

Dvojce chybí výrazně původní scénárista a neprospívá jí malý výskyt Samary Weaving. Příběh je vlastně jak ofocený z jedničky, jen tu máme dvakrát tolik hajzlíků a k výrazné změně k lepšímu dojde až při závěrečné pointě, kdy se dost vysvětlí. Pokud bude trojka, zkusil bych to úplně jinak, protože opakování stejných vtipných momentů není dobrá cesta. ()

JimDeNiro

Prakticky némlich to samý, jak první díl. Ten se mi líbil dost a i překvapil. Tohle je ale snad ještě ujetější. Už z důvodu, že se vrací všichni z jedničky !! Nemám rád míchání hororu a komedie, ale tady u The Babysitter to docela nekazí můj celkový dojem, pořád je to dobře zábavné, kokotina to je, to ano, ale aspoň se oba díly neberou vážně a dokáží si ze sebe udělat legraci, což oceňuji. Judah Lewis dost vyrostl, ale hraje dobře i tak toho stále zděšeného, akorát tolik prostoru, co měla Samara Weaving v prvním díle, tak tady dost chybí. Její minimální účast mi fakt nestačí, ubral bych roli Kena Marino (Coleův táta) a přidal Samaře, ale vzhledem ke scénáři to chápu.. Ale na konci je to fakt dost přestřelené, ale beru to.. Gore %dostačující, tak tvůrcům odpustím... 70% - 4* ()

ANTYCHRYST

První film byl tedy o dost lepší.. Jede to má stejné vlně jako předtím.. Mraky hlášek a hlavně krev stříká všude.. Tělesný oudy taky.. :) to vše je v cajku.. ale už to není takové překvapení jako prvně.. Jak ji pochcal to bylo hodně vtipný :) 45% odřený 3* Netflix by mohl zaplatit více daberu.. Přijdou mi všechny filmy od nich namluveny od pár lidí.. ()

Cooller

jednička super, bitches byli lepší ale tady to šlo taky, nicmeně plot stal za piču, totalni nesmysl vzhledem k jedničce.. škoda ()

Knor

Pokračování chůvičky, který mě nebavilo až tak jako jednička, ale za tu spoustu šílených nápadů a megaporci hlášek přihazuju hvězdu. Odpočinková krvavá zábava, která by mohla vyústit v trilogii. ()

movemat

Škoda tých neprimerane veľa popkultúrnych odkazov - pôsobilo to príliš neprirodzene a vyumelkovane. Ale inak je to veľmi solídne pokračovanie prvej časti, ktoré za ňou prakticky ničím nezaostáva a v humore ju dokonca predčí. ()

Mamlas odpad!

Autoři si asi mysleli, že čím více tam Bílí, Žlutí a Černí stihnou nažvatlat kokotin, tím bude film lepší. Opak je pravdou. Je to jen další trapná užvatlaná blbá chaotická slátaná fantasy romantická debilita s trochou gore. (2%) ()

JK77

taka hovadina a tak som sa nasmial. Sorry ale toto sa uz davno nepodarilo ziadnej beckovine, O trosku slabsie ako jednotka ale fajn ()

Hemlock

I přes to, že mi první díl vůbec nesednul, dal jsem Krvavé královně šanci - zbytečně. Hororové komedie jsou fajn, nicméně toto je na můj vkus až moc infantilní a zavřu-li obě oči, stále razantně převyšují negativa nad pozitivy... Hodnotím stejně jako první díl, tedy jedna hvězdice a mizerných 20%. ()

Rayen1

Co platilo u jedničky a tolik mě to na ní bavilo, šlo tady do kopru. Jednička byla celkem uvěřitelná (parta pubošů, co chce dělat rituál, nikde žádný nadpřirozeno), ale dvojka? Ok, vezmeme všechny z jedničky, oživíme je a zabijeme je stejným (nebo podobným) stylem, jako v jedničce. Recyklujme odpad a ne filmy. Btw, víte, co se říká, opakovaný vtip... Ale když jsem vypnul mozek, a koukal na to jako na další slasher a ne jako na pokračování, dalo se na to koukat. Natřískaný soundtrack, stylové parodické alá old VHS vsuvky, proč se chtěli upsat ďáblu, halda hlášek a absurdní násilí, to celkem šlo. Sem tam jsem se i zasmál. Znova bych na to asi nekoukal (jedičku si dám klidně ale ještě jednou). ()

LadyD

Na dvě hvězdy to vytáhli jen Jenna Ortega a Judah Lewis. No, možná ještě několik rádoby vtipných hlášek. Nebudu lhát, párkrát jsem se i zasmála. Ale to je tak všechno. Dvě slabé hvězdy. ()

Pitryx

Bohužel si nepamatuji první film, takže se to obejde bez srovnání. Tady toto hýří hláškami a v českém dabingu hodně vulgárními. Ve verzi s titulky už tak moc ne. Triky jsou na úrovni, ale bohužel je kazí digi krev. Já jsem se bavil po celou dobu, takže u mne za sedmdesát. ()

kubas369

6/10. Pokračování, které přímo hnije ze super zábavné jedničky. Dalo by se říct zbytečný film ale to není pravda, i tenhle film je zábavný, akorát není tak vypilovaný jako jednička, což je paradoxně plus i minus zároveň. Až zbytečně ujetý a to mi vlastně nevadí. ()