poster

Polibek smrti

 • USA

  Kiss of Death

 • Slovensko

  Bozk smrti

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1995, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Dvojice herců David Caruso a Nicolas Cage mi většinou nahání „husí kůži“ – hlavně tedy jejich herecké výkony, ale občas se i oni dokáží překonat a zahrát své role dobře (dobře znamená průměrně). A v tomto případě tomu tak bylo. Cage se mi líbí víc v rolích „tvrďáků“, než úlisných „romantiků/dobrodruhů“. Co se samotného příběhu týče, tak tvůrci nepřišli s ničím novým, co by tu už nebylo, ale jejich štěstím bylo, že dokázali alespoň místy vytvořit vcelku snesitelnou atmosféru a objevilo se tu několik pěkných autíček, které potěšili mé očka…(21.12.2018)

 • lennyd
  ***

  Bývalý zloděj aut a podvodník Jimmy Kilmarten (David Caruso) by se rád polepšil, ale přátelství s pochybnýma elementama mu to docela znemožňuje. A jelikož se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, netrvá dlouho a Jimmyho zabásnou. Prokurátor Zioli mu však nabídne dohodu, jen mu musí pomoct zabásnout místního mafiánského šéfa Juniora Browna (Nicholas Cage)... Ač nabit hereckými hvězdami (David Caruso, Nicholas Cage, Samuel L Jackson, Helen Hunt, Ving Rhames, Philip Bake Hall) jde o docela tuctovou detektivku, která nepřináší ani co by se za nehet vešlo nových napádů nebo zvratů. Takže něco mezi 2 a 3 hvězdičkama - vyšší hodnocení dávám kvůli skvělému Nicholasu Cageovi, jeho "nemocnej mafián" je prostě dokonalej...(31.7.2004)

 • Terva
  **

  CITÁT - Za dvě hodiny jsem zpět.......... Nicolas Cage jako gangster mi tu moc nesedí a krátká Helen Hunt se svým pohledem "vystrašený velociraptor" se mi tady nelíbila vůbec. Příběh samotný je jednoduchý, držící se klasických pravidel a nevybočující z děje. Chvilkama je to zdlouhavé až nudné a někdy zbytečně zmatené. Jen další průměrná krimi. CITÁT - Červená mi přináší smůlu........(19.9.2014)

 • Kingjiri
  **

  Pracovníci castingu byli nejspíš hodně schopný, když se jim do takovýho nevýraznýho, nudnýho až podprůměrnýho snímku podařilo obsadit tolik známejch tváří. No co, aspoň jsem viděl Davida Carusa alias legendárního Horatia z CSI: Miami v celovečeráku. Nejlepší je ale vyšinutej astmatickej Cage zvedající na bench pressu místo čínky jednu buchtu - asi jediná scéna, která fakt stojí za vidění.(13.9.2012)

 • lokolop
  ***

  Ještě dříve než jsem film shlédl, očekával jsem asi něco více než to ve skutečnosti je. Ono to tak trochu láká když si předčítáte tu řadu zvučných jmen které se v tomto filmu oběví. Ale nenechte se mýlit je to jen „béčko“. Průměrný příběh, dialogy, dabing a dokonce i výkony herců mě zklamali. Tedy kromě Nicolase Cage, ten je v tomto filmu opravdu vynikající a vlastně ho celý táhne. Celkem je to za 3*, ale celá jedna hvězda je za herecký výkon který předvedl Nicolas Cage. Je to jedna z jeho nejlepších rolí, škoda jen že nepřišla v nějakém „lepším“ filmu.(21.1.2012)

 • - Aby se mohl natáčení snímku účastnit, udělal si David Caruso přestávku v natáčení TV seriálu NYPD Blue (od r. 1993). (Terva)

 • - Filmový klub je ve skutečnosti malou nevyužívanou obchodní kanceláří, stojící hned vedle restaurace McDonalds v městské části Queens v New Yorku, která byla designérem Melem Bournem upravena speciálně pro potřeby filmařů. (Conspi)

 • - Natáčení probíhalo v legendární věznici Sing-sing v Ossinigu na Hunter Street 354 a ve státech New York a New Jersey. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace