Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Albert Huckenbury přijel po smrti svého otce za jeho přítelem Heroldem do Washingtonu. Heroldova taxikářská firma D.C.CAB je v zoufalém stavu, konkurence nad ní vítězí a kontrolor ji chce zavřít. Albert si udělá taxikářskou licenci a pokusí se dát firmu dohromady. Všechno krásně klape a najednou se začne dařit. Až do chvíle, kdy se Albert stane jednou z obětí únosu. (ariva)

(více)

Recenze (22)

Othello 

všechny recenze uživatele

Stejně jako Warriors či Police Academy i D.C. Cab vypovídá zejména o úžasné multi(sub)kulturní povaze nízkopřímových kotlů ve velkých americkým městech 70. a 80. let, díky čemuž vytváří krásný obraz členitosti a vzájemného respektu lidí z ulice v kontrastu se zaprdlými maloměšťáky a bělouši, kteří jsou jim neustále dávaný za příklad. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Jediná vtipná věc; ,,a co mám říct teď?” ,,že jsi batman” jinak je to naprosto neunosná sračka s hudbou, kterou si pak ukradla sérka mission impossible a co tam dělali Harry a Hermiona? Vdyt ještě Rollingová žebrala sviňky. A proč tam řešil ty tátovi boty, když je pak ani nevyřešil. Hudba naprosto otřesná a vtip nikdy. K čemu ten film je? Na mučení? ()

Reklama

dobytek 

všechny recenze uživatele

Je docela zvláštní, že Schumacher začínal v komediálnim žánru. Já ho mam spíš zafixovanýho jako režiséra thrillerů a dramat. Nutno dodat, že tahle komedie se taky moc nepovedla. Většina vtipů neni moc vtipnejch a navíc se dost opakujou. Únos na konci filmu je pak vyloženě trapas. Nejvíc mě asi rozesmálo, že Mr. T tam furt chodil v růžovoučkejch elasťákách. Prostě nevkus 80. let v celý svý kráse. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Koukal jsem na to kvůli Mr. T. Sice tam nehraje hlavní roli a je jen jedním z davu podivných zaměstnanců D.C. Cabu, ale ten film mě bavil i tak. Je to prostě taková klasicky bláznivá komedie z osmdesátých let. A měl jsem z toho fakt veselou náladu. Ale pokud to budete chtít nějak pitvat tak je to samozřejmě strašná blbost. Moc nechápu, jak to mohl natočit Joel Schumacher, když od něj znám jen samý hrozně ponurý filmy. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Vítej do našeho světa minimálních mezd." Tak děkuju za pozvání, ale zároveň popírám, že bych se mezi podivnými taxikáři nějak zvlášť bavil. I na mě to totiž bylo dost tupé a uřvané, ale mělo to i pozitiva. Třeba jsem se dozvěděl, že v Bílém domě nikdo nebydlí a že Lincoln osvobodil otroky, kteří od té doby nemají práci. To jsou důležité informace, ale pro mě je nejinspirativnější myšlenka zapalovat oheň v krbu plamenometem. Dosud jsem svůj plamenomet XM42 používal jen na takové to rodinné plamenometání a teď jsem pro něj konečně našel i praktické uplatnění. Jen škoda, že zatím nemám krb. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama