Pozdravy od vraha

• Velká Británie The Postcard Killings (více)

Detektiv Kannon pátrá po vrazích své dcery a jejího přítele. Zabijáci si vybírají milenecké páry z celé Evropy a pohlednici s fotografií obětí posílají do novin. Když podobnou pohlednici dostane i novinářka Lombardová, a policie je stále nečinná, rozhodne se Kannon spolu s novinářkou jednat na vlastní pěst... (TV Prima)

Arsenal83

Miestami mi dosť varila kamera. V záberoch, kde detektív chlastá, som sa cítil ja ako ten opitý. A hlavne som mu to neveril. Jeffrey Dean Morgan ma herecky sklamal, ten smútok aj hnev, čo hral, vyzeral falošne. Ale potom tam príde tá hysterka a začal mi mäknúť mozog. To bolo brutálne prehrávanie, nechápal som, či to je ozaj thriller alebo len nejaký kabaret. Jediné, čo za to stálo boli pasáže, keď len hral nejaký podmaz a nikto nehovoril nič. Dokonca aj opera sa mi v tomto prípade zdala lepšia než čokoľvek vo filme. A ja operu nerád. ()

Gilmour93

Botoxem i ztrátou poznamenaná choť Famke Janssen nyní ví, že kde nepřijde důslednost táty Neesona, tam J.D.Morgan už jen vzlyká.. V rámci konceptu obskurních sériových vražd a jejich vyšetřování to nenadchne a trochu urazí. Třeba tím, jak je divák chvílemi o dost napřed před truchlícím americkým exdetektivem, který si přesto svými neomylnými instinkty maže Interpol na chleba a nebo koncem, který je stejnou měrou otevřený jako hloupý.. ()

italka63

Jeffrey, co se to s tebou, proboha, stalo? Jsi hubený jako tříska a tvůj rošťácký úsměv je potažený prošedivělým vousem, jako by skoro neexistoval ten ještě před časem nádherný chlap, jen zlomený ale přitom odhodlaný policejní detektiv, který chce najít vraha své dcery. Škoda slabší režie, bohužel. Dobře zvolená hudba, ale víc jak tři hvězdičky to nebude. ()

Dale

Úvod vyzerá veľmi sľubne, zaujímavo naaranžované mŕtvoly vzbudzujú nádej, že pôjde o pošahaného, no inteligentného vraha, čo potvrdzujú aj ďalšie mŕtvoly, no odkedy spoznáme vrahovu totožnosť, už to nemá ten šmrnc, aj keď stále sa vrah javí ako inteligentný a vyšinutý zároveň, no potom príde k stretnutiu s policajtom v ľadovej pustine, ktoré je také trápne, akoby to napísal úplne iný scenárista a úplne to pochová dobrý pocit z kvalitného thrilleru. Škoda 50% ()

bourec

Komorní nuda,kde možná první půlka na dvě silnější hvězdy, ale jak poznáme vrahy, tak film už je jen ukecanou televizní epizodou seriálu, jakých v tv vidíme stovky.Nejhorší co může tvůrce udělat, když k pachatelům necítíte žádnou zášt´.A podle konce ani Morgan ve svý roli necítil nic.Když to tak vezmu,vůbec se neslučovalo to, co vrazi udělali, s tim, jak vypadali a jak se chovali.Slabota.Jedinou omluvou je, že to točil jogurt.30%. ()