Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)
Trailer

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

Trailer

Astaroth12

Divadlo hrôzy som videl už asi 3-krát, ale až teraz mu dám i hodnotenie. Je to strašná hlúposť, ktorá ukazuje len explicitný teror na ženách. A to strašne jednoducho a naivne. Proste tu nič ine nie je, len týranie a múčenie žien. Žiadny príbeh alebo aspoň nejaké pokusy o ukázanie niečoho zaujímavého. Dávam 3*, ale len kvôli tomu, že film som bez nejakých problémov dopozeral a aj za to, že i vo svojej špatnosti má nenudil. ()

Flipnic

Původně jsem od tohoto filmu čekal něco ... no něco naprosto ohavného. Z počátku, jako by moje očekávání byla i naplněna, celé mi to trochu atmosférou připomínalo "Salo 120 dní Sodomy". Ale asi po 20ti minutách jsem zjistil, že je to vše úplně jinak!! Je to komedie!!! Skutečně, nic jiného, než nejčernější komedie všech dob!! Jako tohle asi málo lidí pochopí, zřejmě nikdo úplně není povahy mé, ale mě se nakonec podařilo naladit na notu "Mistra Sardu a trpaslíka" a ohromně jsem se bavil. Je zde spousta vtipných prvků a momentů, ale běžný divák je rozhodně nemůže jako vtipné vnímat, protože je celou dobu otřesen neustálými zvrhlostmi a mučením. Ale když se od toho člověk odpoutá a bere to jako pouze vedlejší "efekt" filmu, nezbyde Vám z toho nic jiného než neskutečně černá komedie/parodie. Vždyť Ti dva šmejdi parodují sami sebe, oběti parodují sami sebe. Scény mučení ... vždyť to je legrace. Shodou okolností jsem den před tímto filmem shlédl film "Proposition", kde mi scéna bičování dala stokrát víc nafrak, než všechny brutality v "Divadle hrůzy" ... Je to prostě černé, Tromácké panoptikum, parodie sebe sama ... Opravdu nemůžu hodnotit jinak, ani ten film jinak vnímat. Zajímavé jen je, že vznikl tak strašně dávno, kdy typ těchto filmů skoro neexistoval. Ale i to je možná důkazem toho, že šlo o účelovou provokaci, vtip, parodiii ... ()

Lima odpad!

To se teda TROMA vyznamenala. Devadesát minut naprostého humusu, ze kterého se zvedá pajšl. Typicky "tromovský" ulítlý humor tady zcela chybí, celý děj je podřízen ukázat co nejvíce záběrů trpících žen a gore nechutností páchaných především na ženách. Scenář se tváří, že chce něco hlubokomyslného sdělit, ale to mu normálně myslící člověk nesežere.Jenom mně zaráží vysoké hodnocení na imdb, kde tomu celá třetina lidí dala nejvyšší počet bodů. No fuj. ()

DaliX odpad!

Toto nie je v žiadnom prípade film! Toto je absolútny humus! O hereckých výkonoch sa tu nedá ani pískať, o efektoch sa len možno zasmiať a o réžií a celkovom spracovaní je to úbohé. Mám zásadu , že film ohodnotím, keď ho vidím úplne do konca. Na toto mi však stačilo sotva desať minút aby som si uvedomil, že úchylná zvrátená a odporná sračka je pre tento film pekné slovo. Samozrejme som to neskôr dopozeral do konca aby som nepreháňal a uvedomil si, že som urobil ďalšiu chybu, keď som si uvedomil, čo za človeka môže nakrútiť niečo také kde v jednej scéne, sú prostitútky držané v klietke ako zver a ich pán na nich večeria svoju večeru a pritom ich surovo bičuje. Alebo len tak zo srandy do hlavy vyvŕta vŕtačkou dieru a cez slamku začne vysávať mozog, mučí ľudí elektrinou, na obed má ľudské časti tela, mučí ľudí na javisku v priamom prenose za búrlivého potlesku... Aj keď by sa dalo polemizovať o tom, že ide o akýsi príbuzný film, ktorý sa podobá Hostelu, musím skonštatovať, že Hostel je oproti tomu Oscarový film (môj názor na Hostel tiež nie je pozitívny). V mojom meradle najhorší film vôbec, ktorý už nechcem nikdy vidieť a doteraz ľutujem tie peniaze, čo som zaň dal, keď som si ho v stánku kúpil. ()

drackula odpad!

Troma - milovaná a nenávidená, už toho vydala naozaj kopu. Ale tento film, je hrozný. Na tromácke nechutnosti, tuposť a celkovú akoby amatérskosť som si zvykol a akceptoval som ju skrz porciu zábavy ktorú mi ich filmy vždy dopriali. Na tomto filme ale nebolo zábavné nič. Otrasné herecké výkony, absolútne žiadny dej, respektíve zápletka. Mučenie, na ktorom to malo akože všetko stáť je miestami brutálne odfláknuté a je iba útekom od režisérovej nemohúcnosti posunúť film niekam ďalej. Tupé účelové násilie na nahých ženách mi nesedí, a nesedel mi ani tento film. 10 % ()

• Část zvukové stopy filmu byla použita ve skladbách "Hacksore" od kapely Gorerotted a "Pussy Mutilation" od skupiny Torsofuck. (merlinovic)
  • Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)