Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

MickeyStuma

Troma a jejich další filmový počin plný zvráceností, sadismu a sexu. Ne, tohle není nic pro slabší povahy. Snímek o mučení a na svou dobu neskutečně odvážný. Příběh a nějaký náznak herectví je tu druhořadý. Tady jde pouze o ponižování žen a užívat si jakýkoliv způsob jejich trýznění. Na poli takovýchto hororových trashových filmů se jedná o velmi odvážnou klasiku bořící všechny meze jakékoliv snesitelnosti. Pro příznivce sadomasochismu doslova povinnost. Ostatní na vlastní riziko. ()

Goldbeater odpad!

Není moc filmů, které jsem zhnusením musel vypnout ještě před koncem. Tenhle mezi ně patří. Nepředstavitelně nezajímavá a nudná prasárna, která si libuje v ohavnostech páchaných na ženách. Nechápu, kdo do tohohle projektu mohl strčit prachy a obdivuju otrlce, kteří tohle dokoukali až do konce. Ohromná zhovadělost, na kterou, doufám, už nikdy nenatrefim. ()

adams89 odpad!

Jediní, kdo ocení tuhle nechutnou a perverzní podívanou, budou asi jen diváci se sadomasochistickými sklony a zvráceným druhem humoru, protože každý normální člověk ji musí okamžitě zavrhnout. Já sám osobně se považuju za vítěze, když jsem to dokázal dokoukat do konce a nepozvracel se u toho. A o čem že to vlastně je? Jakýsi bláznivý umělec Sardu vlastní na okraji města malé divadlo, ve kterém pořádá krvavá představení, v nichž jsou přímo na jevišti vražděny mladé ženy - naivní diváci v hledišti si myslí, že jde jen o kouzelnické iluze, a tak nadšeně tleskají... Představení skončí a části těl mrtvých hereček poté putují do klecí, kde Sardu uchovává nahé zdivočelé kanibalky. Občas Sardu se svým pomocníkem Ralphusem (strašná postava) nevybíravým způsobem poučí některou ze svých neposlušných otrokyň. Tu a tam si zase do svého království Sardu pozve kamaráda doktora, aby si chlapec pořádně zablbnul - ta jeho operace je nejnechutnější scénou celé této zhovadilosti. Proč zhovadilost a ne film? To protože nazvat tohle dílo filmem by bylo přinejmenším rouháním! Sorry, ale tohle nemělo nikdy spatřit světlo světa!0% ()

FoxMulder odpad!

Vypadá to, že režisér je tak špatný, že ho nenechali natočit ani to nejpodřadnější porno a tak se jim pomstil tímhle. A msta to byla slušná. Tohle je naprosto neskutečné a říkam si kde se na to vzaly peníze. Všechno je ale tak břídilské, že to museli natočit za jeden plat hlídače v divadle, který je pak ještě nechal v noci natáčet ve sklepě a sám si zahrál zkorumpovaného policajta... ()

SOLOM.

Troma mě opět nezklamala. Pěkně morbidní podívaná, která nám ukázala na co všechno se dají použít ženské a jaká to může být sranda. I když byly některé efekty otřesné, tak jsem se u filmu bavil od začátku až do konce. Nechápu jak se tohle nemůže někomu nelíbit. Když už nic tak scénka s terčem může být příjemným podnětem k zajímavé hře. Otázkou je jestli by s tím souhlasíla nějaká dívka z okolí:))) Když tak tyčkou přes hlavu a jdem házet středy:)) ()

• V roce 2014 Troma vydala na blu-ray speciální rozšířenou verzi pod původním titulem Sardu, Master of the Screaming Virgins.
    (ezt)
  • Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)
  • Americký rapper Necro odkazuje na film v prvních vteřinách své skladby „White Slavery“. (M.Fish)