Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

MonarC odpad!

Hrozný, odporný, nechutný... Asi takhle bych charakterizoval tento "film". Děj naprosto o ničem, blázen předvádí publiku nechutné kousky na svých zhypnotizovaných otrokyních. Příjde mi, že režisér Joel M. Reed musel být absolutní úchyl. Opravdu nechutné scénky, od trhání zubů (které trvá snad pět minut) až po vrtání do mozku... Hnus. ()

Henk odpad!

Ačkoli nejsem příznivcem ukvapeného odsuzování a snažím se na filmech najít alespoň nějaké klady, musím říci, že toto "Dílo hrůzy", pardon "Divadlo hrůzy" jsem shlédl dvakrát a stejně mi nedošlo, co chtěli tvůrci tímto "veledílem" divákovi říci. Očekával jsem, když nic jiného alespoň gore efekty na úrovni, ale použité "efekty" byly ve většině případů vrcholem trapnosti a podruhé jsem film ani nedokoukal. Bohužel musím jej zařadit mezi "odpad" ()

Adoshek

Jak hodnotit film, kde úchylně zvrhlý doktor vytrhá klešťemi přivázané mladé dívce všechny zuby, vrtačkou provrtá hlavu, do vyvrtané dírky strčí brčko a za hlasitého bublaní si libuje nad právě vysávaným mozkem? Původně jsem z traileru myslel, že se budu dívat na SAW alá 70.léta, ale na jednu stranu je to totálně zvrhlá úchylárna a na stranu druhou geniální kravina, která se nedá brát vážně. Možná se někomu mé hodnocení bude zdát divné. Ano, je pravdou, že herecké výkony, všudypřítomně hloupě poskakující liliput, který tak strašně jí a vaří lidské oči, sadomasochisticky ujetý MISTR, služebné v latex oblečcích s podvazky a vězněné dívky s kanibalistickýmy sklony degradují tento film na samotné dno únosnosti a sledovanosti. Já jsem však na tom filmu hodnotil i kreativitu a nápaditost, byť je ten film 32 let starý, nápaditostí převýší spousty slasher hororů, kterými lidi krmí současný Hollywood. Ať tak, či tak, možná jsem úchyl, ale dávám 2*, jelikož jako horory jsem viděl už mnohem horší sračky a voloviny, které mají mnohem lepší hodnocení. ()

chosan odpad!

Kravina na entou! Myslel jsem že když je to na plno stránkách tak doporučovaný jaká to nebude drasťárna spojená s erotikou u které jsem si chtěl zpříjemnit večer ale toto! Fuj už nikdy více. Režisér je asi totální magor. No nic 1% ale to jen za ty pěkný holky s pěknýma kozama. ()

uprchlice odpad!

Dvě slova: Hrozná Pí*ovina. Děj nemá hlavu ani patu. Furt se tam vraždí a mučí lidi a nic neřeší. Jsou tam nechutný scény (třeba jak si ten doktor vyvrtá do nějaké hlavy díru a pak do tý díry strčí brčko a vysává to. Blé.) Herci absolutně na ho*no. ()

Mark1983 odpad!

Jednou jsem měl možnost tento snímek vidět a byl jsem zděšen naprostým amatérismem,co se týče hereckých výkonů i celkového zpracování,které se soustředilo jen na muka obětí,a tím se film vlastně zcela potopil,jelikož je zcela bez příběhu a dobrého děje. ()

adooo

tak z nudy som si to opat pozrel, a až tentokrát som dokázal doceniť jeho skutočnú hodnotu...tento film je absolútna sračka, ale zároveň je to jedinečné vysoko geniálne dielo...celkové efekty sú lacné, ale to nič nemení na celkovom dojme, ktorý vzbudzuje totálnu nechutnosť, šialenosť...Seamus O Brein ako Sardu podáva skvelý výkon, mohol mať potenciál...celkové stupňovanie mučenia, až po fakt nechutný záver to už bolo moc...ale skvelé...znie to divne... ()

vojtik.sup odpad!

Nemá cenu tohle komentovat - prostě další ze série hororů FILMAG plných nekvalitní brutality a... to radši skutečně neříkat. Prostě film absolutně bez děje. Tvůrcům šlo pouze o to natočit "něco" i za cenu absolutní hovadiny jako je Divadlo hrůzy. Přečtěte si tohle před shlédnutím filmu: Italská kvalitní zábavná klasika - tomu se u tohoto filmu dá říct ironie. Film je doslova PLNÝ (nic jiného se ve filmu vlastně nevyskytuje) pornografie, znásilňování, trhání zubů, lámání nohou a podobných úchylností o kterých by se nemělo mluvit. Režisér Joel M. Reed byl skutečný úchyl v tom špatném smyslu (ten "dobrý" smysl se objevil například ve filmu The Evil Dead od Sama Raimiho). Věřte mi - nedívat! Po konci filmu budete otrávení, znechucení a poznáte tu špatnou stranu světového filmu. A vůbec! Po prvních pěti minutách vás stoprocentě přejde chuť se na Divadlo hrůzy dívat. Zkrátka: Divadlo hrůzy + podobné filmy = troska!!! ()

montrose

Jelikož jsem nikdy nic podobně ujetýho neviděl, tak musím dát zkrátka plnej počet. Když budete brát film s nadhledem, tak se možná i celkem pobavíte. ()

JARDAHONDA

V jednom z nejslavnějších takz. "trash" filmů, překračujících záměrně všechna tabu a hranice lidského vkusu, si zahrál v roli Ralpha i liliputánský pornoherec Luis De Jesus, známý z obskurních pornofilmů, jako byl například slavný titul The Anal Dwarf. Zvrhlý-primitivní, každopádně ulítlý snímek * ()

benji66

Takhle... Dávám jednu, protože jsem to skoro dokoukal do konce. A ještě pořád si nejsem úplně jistý, jestli to mám brát jako horror, anebo jako černou komedii. Pokud by to byla komedie, možná bych ještě jednu přidal. ()

Faji

Co více říct k filmu, který se snaží být zábavný a nejde mu to? Co říct k filmu, který se snaží být brutální a jde mu to (ale až fakt moc surový a zvláště celkově namířen proti ženám)? Co říct k filmu, který je otřesně natočený, nejzakazovanější a špatně zahraný? Snad asi jediné: NEDÍVAT! ()