Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Aethain odpad!

Rádoby vtipná ,,Komedie,, Tohle byla vážně síla, dalo by se říct, že by herecké zkušenosti měli znamenat kvalitu filmu,ale tohle nějak nefunguje v tomto filmu. ()

Mire odpad!

Zo zvedavosti som si to pozrel pred rokom v TV kvôli tunajšiemu hodnoteniu... je naozaj neskutočné čo všetko sa môže dostať na VHS/DVD nosič. Ostatným radím: vyhnite sa tomu veľkým oblúkom!!! Toto s KOMÉDIOU nemá ani prd spoločné!!!! ()

Romeroo odpad!

co napsat tak aby to vystihovalo tento film??? odpad! ? ? ? neéé to je hodně mírné měřítko...až najdu nějaké přirovnání okamžitě změním svůj komentář : - ))) ()

Kubi21 odpad!

Děs a běs. Jednička dobrá, dvojka podprůměr a co se týče trojky, tak trapnost nade vše. Zkrátka česká policejní akademie, kde to šlo taky s kvalitou a humorem šusem dolů. ()

Greendell odpad!

1. díl byla dejme tomu ještě celkem sranda chvílema, 2. díl už krapet zaváněl demencí, ale tohle - to už je čirá demence! ()

Wooke odpad!

Ani neviem, prečo som to hodnotil. Už prvý diel ma na druhý krát nudil a tieto ostatné som pozeral len tak zbežne. ()

marek29

Nepovedl se tak jako I a II ale odpadama bych šetřil.. Zas tak špatný to není i když mi přijde ten scénář slabej. ()

ostravak30

Pořád dokola stejné vtipy už nefungují. Trochu zajímavě přeci jen působí občasné záměny s dvojníkem, čímž se něco humorného snad najde. Ale dívat se na topornou Simonu Krainovou a Miroslava Moravce s myšákem na hlavě... Jen ta hudba zůstává mi v hlavě, ta se jim docela povedla. Ovšem beru to tak, že je to s ohledem na bláznivou komedii. A podruhé se vydali filmaři točit do zahraničí. V Českých filmech se v cizích státech - vyjma Slovenska, točí zcela výjimečně, takže je to docela unikátní záležitost. Tím tuplem hned dvakrát. Anebo, že by si zase Láďa Potměšilů udělal výlet? ()