Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

v.indruchova

Tahle záležitost je jako olivy, buď je máš rád nebo ne. Já se k olivám projedla, k tygrům jsem se prokoukla a pochopila. Komedie, která nemá hranic ve světě, kde se řeší co je korektní až natolik že se tvrdí že nemáme jen 2 pohlaví a podobně. Češi jsme odbornící na to že si dokážeme udělat legraci uplně ze všeho. Lidské vlastnosti jsou tak zveličené do absurnosti aby podobným lidem se špatnými vlastnostmi nastavil zrcadlo. Nechci se naštvávat nad lidskou idiocií chci se jí zasmát. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Kulivier

Styl humoru, převážně okolo postavy Kozuba, mě urážel už od druhé scény, kdy mi došlo, že ho tvůrci nehodlají opustit a chystají se mi toto servírovat dalších 100 minut. Tři tygři výrazně přecenili svoje možnosti... Komedie? Parodie? Bohužel ani jedno. ()

Necromaniac

Dokonala ukazka toho, ze to jde i se zavrenym divadlem. Tak snad se pro priste p. Hrusinsky necemu priuci a polepsi. Dokonale inscenace, kvalitni humor a super parta hercu/divadelniku. Diky za Vase vystoupeni a see u v hledisti. ()

kjama

Téma: LuMÍR v MÍRových sborech leze na PaMÍR, kde nejprve skoMÍRá a následně uMÍRá... Sláva MÍRotvůrci LuMÍRovi, který měl vždy šaty na MÍRu a jako jediný z celého vesMÍRu nesMÍRně MÍRně kupuje ajpomelo. MÍR s vámi. Trvám na autorských právech, pouze divadlo Mír může použít. Léta obdivuji filmové umění Štěpána Kozuba, jsem ráda, že mě přivedl ke Třem tygrům. Pravda, zpočátku si musíte zvyknout na tento podivný trapnohumor, ale jakmile se správně naladíte, už je nevypnete. ()

Filumena

Každý počin má své příznivce i odpůrce. Jelikož žiji přímo v ohni "regionu razoviteho" miluji tento humor. Ostraváci jsou prostě tvrdší v řeči což je historicky dáno tvrdou prací. A to když zabrousíme o pár kilometrů dál do Polska tak uslyšíme kouzelnou proloženou slezsštinu.  Tady se sešli nadšení komici, skvělí herci a improvizace jim sluší. Jejich skeče mají dokonce i děj a ne jen vtipné hlášky, i když si někdy říkám kam na to proboha ten Štěpán chodí? Musím si rýpnout a porovnat s Partičkou která je založena na svíjení se smíchem pod taktovkou Daniela Dangla. To mne více bavili Geňa se Suchošem v Tele Tele. Jak zde krásně píše verbal, jen ať se nedají zlomit komercí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů