Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

(více)

Recenze (54)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tuna sice trapného humoru, ale docela zábavného, který se nejspíš Pražákům moc líbit nebude – ale o to jde. Tahle trojice je ochotná ze sebe dělat úplné kokoty, ale provádí to formou, která se líbí docela velkému počtu lidí a já jim to neberu. Navíc jim tam účinkují občas i docela pěkné ženské. Na odreagování to není špatné a jak už jsem řekl, člověk se u toho i zasměje. Takže tři hvězdy zcela zasloužené. Štěpán Kozub je z nich nejlepší! ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Fenomen jak cyp! Od dob mladého Kaisera se snad v našich lůzrech a hnojích nevyskytnul tak přirozený talent jakým je teď Štěpo. A to v degeneraci všech těch bulvárem a žumpoidní komercí vytlačených Dicků, Bramborů, Děrvkelu a dalších prkenných instáčových metrořiťopichů dává alespoň trochu naději, že až generaci Trojanů, Vetchých a Langmajerů narostou papuče, neskončí snad po předávce všechny štafetové kolíky v něčí prdeli. Kozub sice alopecijním bukanýrem zřejmě nikdy nebude, ovšem přidat do panoptika svých mongoloidů ještě pár obskurních štěrbin a nějakého toho sveřepého yntelechtuána, může z něj být moravskoslezský Matt Lucas a my se konečně dočkáme pořádné Malé velké Ostravy, kterou se tak uboze a bez výrazné osobnosti snažil urputně ztrapňovat Skurkův Špatně vypelichaný bobr. Tři tygři přesně směřují k její pozitivní a vtipné formě, přičemž Mír má potenciál klidně vykultivovat v další Sklep nebo Ypsilonkou. Skvělá práce, kluci, tak to neposírejte nějakými VyMaštěnými rychlokvaškami za každou cenu nebo parazitickými Skurkovými reklamami na Langoše (byť skvěle zahranými). Dicktatura snad už skončila, ale rozhodně prouděte dál i v postapokalyptiké budoucnosti chřipečkou zdecimovaného lidstva a sekejte promyšlené!!! skeče na plné kule. Takové zjevení jako Kozub se musí vytěžit na dřeň, než mu nějací zkurvení Pražáci zamotají hlavu a on odejde do komerčního porna. Všichni jsou na Vás hrdí, tak ať to nedopadne nějakou trapnou Partičkou či jinou tupou prostitucí a klauniádou pro cajzly alá Prima Hnooj nebo TV Loppatov jako třeba ten Ostravu dehonestující trapný pičus Kavalčík. A Ty, Štěpo, se drž co nejdál od denaturovaného ovoce a chechtacích prášků, byla by fuckt škoda tenhle dar od Satana prokajzrovat. A taky se možná drž svého kopyta a moc nepič hry. Trochu hodně mimo bylo trochu dost hodně napiču. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

V podstate jako kazda podobna show to ma slabsi a silnejsi scenky, ale tady nastesti ty silnejsi prevladaj. Nejvetsi zasluhu na tom maj samozrejme skvely a sympaticky herci v cele s Kozubem, ten je nekdy fakt dabelskej. Je skoda, ze trochu vypada jak psychopatickej nacista, jinak si myslim, ze by ho cekala velika herecka kariera, talentu ma na rozdavani. Ostatni, kdyz to rozjede naplno, mu sice jen tak pricmrndavaj, ale kazdej dostane prostor. Samozrejme nejvetsi prdel je, kdyz delaj scenky "s postavama", tam je jisty, ze to bude narez. To ostatni je v podstate takova sprostejsi verze Particky, kde je videt, ze to chlapce jeste bavi, narozdil od lehce za zenitem Suchanka a spol. No a kdyz se sem tam nejaka scenka moc nepovede, nastesti ji zbytecne nenatahujou. Za me naprosta spokojenost, neni to neco, na co by clovek mohl koukat od rana do vecera, tim, ze si herci vytvorili par svejch postav a jedou je furt dokola, to po case zacne bejt lehce stereotypni, ale na skouknuti jednoho dvou dilu ob den to je naprosto idealni. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Je relativně jedno, zda to je či není vtipné, zda jsou trapné momenty záměrně (ne)vtipné, zda klouzání po povrchu skrze "děláme si srandy z nekontroverzních věcí/témat" (vostravština, práglhumory) není sázka na jistotu či zda, když to nejde, tak se sklouzne v laciné pitvoření se, že by srdéčko všech těch troškových čerťísků a vodňásků zaplesalo. Jde o to, že to je komediální improvizace, která až na výjimky potvrzující pravidlo nemůže fungovat bez vaší přímé účasti (v publiku, hospodě, to je jedno kde). Takhle se totiž kluci neladí na smích přítomných diváků (a tedy nemohou štelovat volume humorů dle toho "co na ně dnes funguje"), ale na sebe sama a... V mých očích se na jeden zdařilý gag na sebe naladí asi tak jednou za uherský rok; je tam až příliš výstřelů do prázdna či momentů, kdy jeden rozjíždí něco, z čeho by něco i mohlo vylézt, ale nikdo se k němu nepřidá čili to opět sklouzne v dělání opiček. Je to jako koukat na kámošova videa z kalby, kde se jely gagy a hlášky, ovšem je to mezi lidma, které neznáte a na té kalbě jste nebyli. A kámoš se může potrhat, zatímco vy nechápavě zíráte "co je na tom jakože vtipného". Jediné co klukům nelze upřít je, že dva z nich mají dar za pochodu ze sebe cedit hlášky, které si mnohdy říkají o zlidovění. Díky čemuž stojí za to jednou za čas si to protrpět s nadějí, zda zrovna dneska jim to aspoň jednou nesedlo. Ve čtyřech z pěti případů nesedlo, ale ten pátý je to, co stojí za vidění. ()

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

Naprosté dno. Zatímco fenomén Štáfek jede poměrně kvalitní, sice fekální ale kvalitní bomby, Kozub je český Matt Lucas v tom špatném slova smyslu. Naprosto dementní humor pro kretény, který se snaží tvářit inteligentně a že je snad něco víc, než obyčejný druhořadý fekál pro tu nejspodnější část téhle republiky. Podobný sranec jako Most. Kozub je normální mor humoru tvl. Sračka. ()

Galerie (6)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama