Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

(více)

Recenze (56)

easaque 

všechny recenze uživatele

-4* Na produkci ostravského divadla Mír jsem narazil asi tak před rokem a musím říct, že některé jejich projekty jsou hodně zajímavé a stálo by za to je vidět naživo. Jejich seskupení Tří tygrů jsem objevil před měsícem a viděl pár improvizovaných skečů, které mě vesměs pobavili a určitě si najdu čas na další. Rozhodně přináší svěží vítr do zatuchlých českých reálií a je vidět, že i v dnešní pandemické době jde fungovat a uživit se díky internetovým službám. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Fenomen jak cyp! Od dob mladého Kaisera se snad v našich lůzrech a hnojích nevyskytnul tak přirozený talent jakým je teď Štěpo. A to v degeneraci všech těch bulvárem a žumpoidní komercí vytlačených Dicků, Bramborů, Děrvkelu a dalších prkenných instáčových metrořiťopichů dává alespoň trochu naději, že až generaci Trojanů, Vetchých a Langmajerů narostou papuče, neskončí snad po předávce všechny štafetové kolíky v něčí prdeli. Kozub sice alopecijním bukanýrem zřejmě nikdy nebude, ovšem přidat do panoptika svých mongoloidů ještě pár obskurních štěrbin a nějakého toho sveřepého yntelechtuána, může z něj být moravskoslezský Matt Lucas a my se konečně dočkáme pořádné Malé velké Ostravy, kterou se tak uboze a bez výrazné osobnosti snažil urputně ztrapňovat Skurkův Špatně vypelichaný bobr. Tři tygři přesně směřují k její pozitivní a vtipné formě, přičemž Mír má potenciál klidně vykultivovat v další Sklep nebo Ypsilonkou. Skvělá práce, kluci, tak to neposírejte nějakými VyMaštěnými rychlokvaškami za každou cenu nebo parazitickými Skurkovými reklamami na Langoše (byť skvěle zahranými). Dicktatura snad už skončila, ale rozhodně prouděte dál i v postapokalyptiké budoucnosti chřipečkou zdecimovaného lidstva a sekejte promyšlené!!! skeče na plné kule. Takové zjevení jako Kozub se musí vytěžit na dřeň, než mu nějací zkurvení Pražáci zamotají hlavu a on odejde do komerčního porna. Všichni jsou na Vás hrdí, tak ať to nedopadne nějakou trapnou Partičkou či jinou tupou prostitucí a klauniádou pro cajzly alá Prima Hnooj nebo TV Loppatov jako třeba ten Ostravu dehonestující trapný pičus Kavalčík. A Ty, Štěpo, se drž co nejdál od denaturovaného ovoce a chechtacích prášků, byla by fuckt škoda tenhle dar od Satana prokajzrovat. A taky se možná drž svého kopyta a moc nepič hry. Trochu hodně mimo bylo trochu dost hodně napiču. ()

Reklama

KofiAnnan 

všechny recenze uživatele

Tři Tygři!!! To je prostě kultovka a libovka. Jakmile se jednou zakousnete nejde přestat. Štěpán Kozub mě úplně dostává. Nestalo se mi nikdy, že by mě nějaký herec tak imponoval, že bych sama vyhledávala jeho tvorbu a rozhovory. Všichni kluci z Tygrů jsou super a každý tam má své důležité místo, které to celé spojuje do famózního celku. I tak, ale musím uznat, že Štěpa je z nich nejvýraznější a pro mě nejlepší. U scének s ním kolikrát nechápu jak to může tak skvěle zahrát a úplně hypnoticky sleduju co se bude dít dál. Nekorektní humor, absence cenzury a hlavně upřímnost a lidskost je to, co z Tygrů dělá Boss of the Top. Vyzdvihnout nějaký konkrétní skeč snad ani nelze, všechny jsou super. Jeden mě ale rozsekal opravdu hodně a to Votrubek a klíště. To jsem i přes mírnou marihuanovou intoxikaci sjížděla snad 3 krát a smála jsem se ještě hodinu poté. Kdybych nebyla lesba tak bych se snad Štěpy i zeptala, zda si mě nechce vzít :D. Doufám, že kluci zůstanou svému humoru věrní. Štěpa je král, Tři Tygři nekorektní pecka a Divadlo Mír zářná budoucnost. Normálně začínám přemýšlet, že se odstěhuju z Prahy (která mě už 7 let sere) do Ostravy. Ostrava P**O!! ()

Junglista 

všechny recenze uživatele

Chvilku trvalo, než jsem Tygrům přišel na chuť. Definitivně se to zlomilo u scénky Jak sbalit holku, protože u tý jsem asi 10x umřel smíchy (Drž hubu Mojmír fuuuuuurt!). Odteď neřeknu kobrám jinak, než šťávy. Los Borcos taky dokonalý a doufám, že zatím jediná scénka nebude ZZ Strop. Jó, tihle kluci maj názor a určitě je budu sledovat dál. Plnej počet zatím nedávám, protože ne všechno je dokonale vtipný, uvidíme časem. Každopádně Štěpán Kozub je génius, s jakou lehkostí střihne Jugoslava, Lumíra nebo Votjoubka. A samozřejmě musím pochválit Milana - hlavně tedy proto, aby mě nevyyypnul. Ale největší démon je Mojmír, i když je nejvíc buzerant :-) ()

Filumena 

všechny recenze uživatele

Každý počin má své příznivce i odpůrce. Jelikož žiji přímo v ohni "regionu razoviteho" miluji tento humor. Ostraváci jsou prostě tvrdší v řeči což je historicky dáno tvrdou prací. A to když zabrousíme o pár kilometrů dál do Polska tak uslyšíme kouzelnou proloženou slezsštinu.  Tady se sešli nadšení komici, skvělí herci a improvizace jim sluší. Jejich skeče mají dokonce i děj a ne jen vtipné hlášky, i když si někdy říkám kam na to proboha ten Štěpán chodí? Musím si rýpnout a porovnat s Partičkou která je založena na svíjení se smíchem pod taktovkou Daniela Dangla. To mne více bavili Geňa se Suchošem v Tele Tele. Jak zde krásně píše verbal, jen ať se nedají zlomit komercí. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (6)

  • Než začali Tři tygři natáčet videa, skeče a streamy, tak začínali divadelními představeními. První představení Tří tygrů proběhlo 29. října 2015. V té době se členstvo skládalo z Alberta Čuby, Štěpána Kozuba a Robina Ferra. Později se k nim přidal ještě Vladimír Polák, ale aby název dával smysl, tak se Albert povýšil na krotitele tygrů. (VSVB)
  • V epizodě Silvestr s rodinkou můžeme na rachejtli vidět fotku Dannyho Treja. (VSVB)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama