Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. Jedná se o jednu z nejúspěšnějších komediálních a improvizačních show na českém YouTube. (Divadlo Mír, Ostrava-Vítkovice)

(více)

Recenze (56)

mcleod 

všechny recenze uživatele

https://youtu.be/CmFQqVIGniw Už první skeče mi připadaly dobré, ale pak jsem narazil na vpravdě přelomové video... které jsem si musel pustit dvakrát, protože jsem od jeho poloviny už přes slzy smíchu spíš jen tušil, co se v něm děje... https://youtu.be/wEwKiVbg-tA Něco takového jsem už dlouho nezažil. V tu chvíli jsem definitivně pochopil, že jsem narazil na něco hodně výjimečného... https://youtu.be/H21lIZkIzsY Na výborný improvizovaný situační a absurdní humor Tří tygrů z divadla Mír... které mi připadá jako výborný důvod, proč začít přemýšlet o přestěhování do Ostravy :-) https://youtu.be/e4V_HlegSDs Ze všech čtyř výborných herců tvořících toto uskupení pak musím vyzvednout především Vladimíra Poláka, který má výborné nápady, skvělý herecký projev i promyšlený styl humoru... https://youtu.be/nKpBUZeUmeA "Na tu prezentaci jsem si připravil tyhlety malé papírky... ale nic jsem si na ně nenapsal." :-D A samozřejmě dodávám i Štěpána Kozuba, který je neskutečně talentovaný "tahoun" každého vystoupení a který mě dost zaujal i svými názory a postoji v několika rozhovorech. Z hostů ve skečích i na vystoupeních mě pak vždy dokáže pobavit především výborný Michal Sedláček... https://youtu.be/gbNICti1n7A ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

V podstate jako kazda podobna show to ma slabsi a silnejsi scenky, ale tady nastesti ty silnejsi prevladaj. Nejvetsi zasluhu na tom maj samozrejme skvely a sympaticky herci v cele s Kozubem, ten je nekdy fakt dabelskej. Je skoda, ze trochu vypada jak psychopatickej nacista, jinak si myslim, ze by ho cekala velika herecka kariera, talentu ma na rozdavani. Ostatni, kdyz to rozjede naplno, mu sice jen tak pricmrndavaj, ale kazdej dostane prostor. Samozrejme nejvetsi prdel je, kdyz delaj scenky "s postavama", tam je jisty, ze to bude narez. To ostatni je v podstate takova sprostejsi verze Particky, kde je videt, ze to chlapce jeste bavi, narozdil od lehce za zenitem Suchanka a spol. No a kdyz se sem tam nejaka scenka moc nepovede, nastesti ji zbytecne nenatahujou. Za me naprosta spokojenost, neni to neco, na co by clovek mohl koukat od rana do vecera, tim, ze si herci vytvorili par svejch postav a jedou je furt dokola, to po case zacne bejt lehce stereotypni, ale na skouknuti jednoho dvou dilu ob den to je naprosto idealni. ()

Reklama

BoPo 

všechny recenze uživatele

Herci tu striedajú dva formáty. Buď si dopredu nachystajú scénky v štýle Tele Tele, alebo idú tvrdú improvizáciu. V improvizácii sa pobavíte hlavne v momentoch, kde sa herci smiechom navzájom odbúrajú. V nachystaných scénkach je to lov kvality s veľmi nepriaznivým kurzom úspešnosti. Pobavia tak 2 z 10. Dôvody sú dva. Nepomer talentu Kozub vs Čuba, Ferro, Polák. A druhý, závažnejší, je skutočnosť, že celý vtip a padá na zábavnosti vytvorených charakterov (môj najobľúbenejší je Pražák Voliver, a to predovšetkým jeho návšteva fitka). Ak Vás pobaví pohľad napríklad na šilhajúceho trotla, tak sa pobavíte. Ale ak čakáte, že šilhajúci trotl bude vytvárať nejakého zábavné situácie, tak to už moc nedostanete. Ano, hlášky sa tu občas vydaria kvalitné, ale hluché minúty silne prevažujú. Beáta Hrnčiříková mohla nahnať svojou prítomnosťou (pôvabom) zopár plusových bodov navyše, ale priestoru dostala primálo. Nech aspoň na záver prinesiem niečo pozitívne, tak odporúčam vyhľadať najlepšiu paródiu na Andreje Babiše v podaní Kozuba - Andrej Bumbiš: sváteční poslání s okamžitou platností. ()

Junglista 

všechny recenze uživatele

Chvilku trvalo, než jsem Tygrům přišel na chuť. Definitivně se to zlomilo u scénky Jak sbalit holku, protože u tý jsem asi 10x umřel smíchy (Drž hubu Mojmír fuuuuuurt!). Odteď neřeknu kobrám jinak, než šťávy. Los Borcos taky dokonalý a doufám, že zatím jediná scénka nebude ZZ Strop. Jó, tihle kluci maj názor a určitě je budu sledovat dál. Plnej počet zatím nedávám, protože ne všechno je dokonale vtipný, uvidíme časem. Každopádně Štěpán Kozub je génius, s jakou lehkostí střihne Jugoslava, Lumíra nebo Votjoubka. A samozřejmě musím pochválit Milana - hlavně tedy proto, aby mě nevyyypnul. Ale největší démon je Mojmír, i když je nejvíc buzerant :-) ()

v.indruchova 

všechny recenze uživatele

Tahle záležitost je jako olivy, buď je máš rád nebo ne. Já se k olivám projedla, k tygrům jsem se prokoukla a pochopila. Komedie, která nemá hranic ve světě, kde se řeší co je korektní až natolik že se tvrdí že nemáme jen 2 pohlaví a podobně. Češi jsme odbornící na to že si dokážeme udělat legraci uplně ze všeho. Lidské vlastnosti jsou tak zveličené do absurnosti aby podobným lidem se špatnými vlastnostmi nastavil zrcadlo. Nechci se naštvávat nad lidskou idiocií chci se jí zasmát. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (6)

  • Než začali Tři tygři natáčet videa, skeče a streamy, tak začínali divadelními představeními. První představení Tří tygrů proběhlo 29. října 2015. V té době se členstvo skládalo z Alberta Čuby, Štěpána Kozuba a Robina Ferra. Později se k nim přidal ještě Vladimír Polák, ale aby název dával smysl, tak se Albert povýšil na krotitele tygrů. (VSVB)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Reklama

Reklama