Rodinné album (TV film)

Danielle Steel: Rodinné album

Family Album

Danielle Steelová: Rodinný album

Drama / Romantický

USA, 1994, 2x90 min (SE: 6x30 min)

• Petrasuvicka

3 hodiny vkuse romantickýho přeslazenýho sirupu...můj děda říkal "a limonáda teče a šumí." Vydržela jsem to jenom díky J.Flaniganovi...sice gay, ale sexy muž a pastva pro oko, která je zajímavější než ta zápletka(23.1.2012)

• Juto

Romantický film ktorý sa dá zniesť. Áno, niektoré veci sa dali predvídať, ale dá sa to pozrieť.(28.3.2021)

Ne, nespletla jsem se v hodnocení. Myslím, že v rámci žánru to splňovalo vše! Při koukání mě napadlo, že by se to mělo jmenovat jako jeden knižní titul, který jsem jednou viděla v knihovně a to -> Stalo se mi všechno! Ne, nebudu předstírat, že jsem u toho seděla a koukala (popravdě jsem uklízela, vařila a lítala za dětma), ale kdybych nemusela, asi bych si k tomu sedla :D. Zaujalo mě to tak, že jsem si vážně pohlídala,abych stihla druhý díl. A pěkně se u něho vztekala, protože se nakonec ukázalo, že nejen otec je pěknej debil, i matka se vykreslila jako blbka. No... až to zase jednou půjde v Tv, já se určitě budu dívat. ;)(17.9.2019)

Průměrný film podle románu Daniely Steel. Všechny možné případy, které se v rodině mohou stát, byly pomíchány do jednoho případu kalifornské rodiny. Dalo se na to koukat, ikdyž to bylo nepřiměřeně dlouhé.(5.7.2010)