Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ***

  Tímhle dílem jsem celou sérii odstartoval. Solidní pozdněkomunistická zábava s mnoha známými českými herci, z nichž nejvíce mě pobavil pochopitelně skvělý Karel Heřmánek. A pak taky hospodský Eugen Jegorov se svojí hláškou: A co já s tím zdechlým koněm?- Musí se to nahlásit.- Nahlásit se to musí, ale tejden budou srnčí hody! :-)(7.10.2010)

 • Georgex
  ****

  Šéfe já tomu nevěřím, čtvrté pokračování a stejně kvalitní jako předchozí díly. Neznám jinou sérii, kde by si každý díl držel takto vysokou laťku a u každého dílu jsem se nasmál jako u málokterého filmu. Opět geniální příběh, který se tentokrát chvílemi podobá kriminálnímu filmu, to by ovšem se do toho nesměl přimotat nepoučitelný Pepan se svojí partou. Jak málo stačí, aby se člověk připletl nevědomě do plánů mafie, ještě snažší to je když se jedná o prosťoučkého hlupáka Járu v podání Karla Heřmánka. Toho chlapa obdivuji, takový chytrý člověk a dokázal naprosto neodolatelně stvárnit takového hlupáka, co chrlí jednu hlášku za druhou. Celou sérii se bez něj nedokážu představit. Stejně tak bez Petra Nárožného, který je mistr svého řemesla a jeho převleky jsou geniální. Příběh v tomto filmu je jednoduchý sehnat pro sebe a pro záhadného cizince koně za neuvěřitelnou částku, k tomu nějáké ty vedlejšáky. Nebyla by to, ale Pepanova parta, kdyby i jednoduchý úkol probíhal bez komplikací. K tomu všemu, když se jim do celé akce připlete nevyzpytatelná Barbora v podání výborné Jiřiny Bohdalové se svými kumpány. Na mnoho scén budu dlouho vzpomínat jako na závěrečný lup nebo například Járova cesta s koněm. Celkově hodnotím jako stejně výborné pokračování jako předchozí díly. "To-to je omyl... to je on! Koktá a má koženou bundu". Moje hodnocení 84%(6.7.2011)

 • VeverkaLesni
  **

  Karel Heřmánek byl vlastně důvod toho, proč sem se na film dívala. Jenže když má kvalitní herec hrát idiota, jde to dost těžko. Nevěřila sem mu jeho hloupost. Petr Nárožný je zde tak slizský, že film snad i doporučuji. (Vtip). Naďa Konvalinková, je tak rozkošná, jako celý film sám o sobě. (Sarkasmus). Ne prosím, tohle už znovu nikdy více. Ale v něčem se filmu zastanu. Minimálně má nějaký děj. V Československu vzniklo tak nějak "náhodou" spousty detektivek bez jakéhokoliv scénáře, tady aspoň nějaký náznak je.(22.3.2015)

 • BigBang
  **

  Tento díl mi vizuálně a atmosférou připadal už spíš jak z doby po převratu. Cizinci, diamanty, dolary, koně, auta, chlapi s culíkem, divné oděvy, pohoda - zas jeden film, který mi umělecky potvrdil názor, že ta vekslácká doba plynule začla před převratem a pokračovala po něm. Po starosvětském podsvětí malých podvodníků tu moc nezbylo. A paní Konvalinková se zde již poněkud vzdálila té drobné dívce... Jen by se tam pořád nemusela porouchávat auta.(18.8.2013)

 • Kovaja
  *****

  Jára opět exceluje, tak jako v každém díle.Jeho záliba pro koně je moc milá,,vlastně on sám je pořádný kůň.:-)) To jak s Pepanovou partou vydrbe Barbara je do nebe volající a chce to pořádnou odvetu. Jen se Pepanovi divím že s Barbarou jde do dalších kšeftů, když je to mrcha která se vždycky přifaří a pak slízne smetanu. Pepanovi party mi bylo líto(12.7.2014)

 • - Banka, kde se natáčelo, je v Praze Na Příkopě. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Natáčelo se také v obci Ořech, Zdiby, Čtyřkoly, Lštění a na Liberecké dálnici R 10 u Příšovic. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - V Praze se filmovalo v lokalitách: Libeň, Hotel Intercontinental, letiště Ruzyně, Krč, kavárna Slávie, Senovážné náměstí, Žižkov, Staroměstské náměstí, Kampa. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace