Reklama

Reklama

VOD (1)

Když Max Mercer zůstane o Vánocích sám, udělá cokoli, aby ochránil svůj domov před vetřelci. (Disney Channel)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (79)

Melios 

všechny recenze uživatele

Nebol som vôbec prekvapený, keď som sa dočkal ďalšieho mizerného pokračovania, dokonca remaku. Je to na podobnej kvalitatívnej úrovni ako predchádzajúce diely. Čiže nulovej. Vianočný špeciál, ktorý len parazituje na slávnej značke bez toho, aby sa posnažil nejako inovovať známu zápletku pre moderné publikum. Nestrachujem sa o dlhodobú relevantnosť. Ako poznám internet, čo sa nerieši jeden deň, ako keby už ani neexistovalo. Ja sám už ani neviem, prečo to sem vlastne píšem. V túto chvíľu si už ani poriadne nepamätám o čom to vlastne bolo. To o kvalite vypovedá dostatočne. ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Když byl před lety Kevin sám doma, tak šlo o neskutečnou zábavu. Když se pak začalo na jeho úspěchu parazitovat, tak to bylo lehce úsměvné. Po několika neúspěšných vykrádačkách se o slovo přihlásila verze pro VOD. Kromě naprosto stupidní zápletky je chybou i obsazení malého otravného downa, kterému zkrátka nejde fandit. Jedna hvězda je za krkolomné zařazení jména McCallister. ()

Reklama

M.i.k.e odpad!

všechny recenze uživatele

tak přesně takhle si představuji filmy,které se promítají v pekle v nekonečné smyčce.Původní Sám doma mělo jednoduchou premisu,která ale dávala smysl a i když by zloději ve finálním zúčtování taky nejspíš nepřežili úplně ve zdraví,bylo to (a stále je) extrémně vtipné.Tady premisa nedává smysl a vtipné to není ani trochu.Máme tu malého nesympatického zmrda,kterého rodiče zapomenou doma - ne nešťastnou náhodou,prostě na něj zapomenou protože chrápal v autě - a pak tu máme dvojici "lupičů",kteří ale nejsou lupiči,ale pouze zoufalý manželský pár,kterému hrozí že přijde o dům.Samozřejmě moc rozumu nepobrali a jsou to paka,ale nejsou to záporné postavy a ve chvíli kdy si vezmou do hlavy,že jim MNZ sebral věc,která by jim mohla zachránit domov a chtějí jí zpátky by jim divák dokonce i fandil,jakkoliv to celé šlo vyřešit úplně jinak a úplně v pohodě.Tím se samozřejmě rozjede kolo podivných událostí,které vede k tomu,že na ně MNZ nastraží pasti,ve kterých chce oba manžele regulérně zabít,což se mu nepovede, nakonec se zjistí,že všechno je jinak,všichni si odpustí a stanou se z nich kamarádi.Za ty roky sem si zvykl na prznění klasik ať už jejich přímým předěláním,tak snahou na nich parazitovat a tohle je jedno z nejhorších co sem kdy viděl.Trochu doufám,že bude druhý díl,ve kterém se ukáže,že manželé celé to happy friendship jen hráli a ve skutečnosti chtějí MNZ ulovit a mučit.I tak by sice zůstal tenhle film čistou esencí zla,ale alespoň by divák dostal nějakou satisfakci...0% ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Mno, je to spatne, je to  spatne a .. je to spatne. Vacsina ludi udava Houm Eloun  jednicku a dvojku - ze v jednicke zabudli Kevina doma a v dvojke bol na letisku v druhom meste. Zvysok uz ludia nepocitaju. Hm, ani ja, len dal  som filmu sancu. Niet harryho ani Marva, MekElistrovych tiez niet, dom je supermoderny s nadhernym okolim. Nemam  rad Culkina, co nemam, neznasam ho. Myslim, ze ho tvorcovia ani neoslovili, coz je len dobre.  Originalita pasci kriva, vianocna atmosfera je mizerna, no je to aspon klasicky zabavny spatny film. To o Segosovom Half Past Dead  2002 sa povedat neda   : 25 % ()

Motinski odpad!

všechny recenze uživatele

Vydržal som 40 minút, potom som si to musel pretáčať. Obrovská katastrofa a zrkadlo moderného Hollywoodu ako pračky na peniaze pomocou sequelov, prequelov, rebootov atď. S najhorším možným kastingom, tupým scenárom kde sa budete chytať za hlavu snáď každú scénu, sílenými, nefunkčnými easter eggmi a postavami ktorá ani jedna nie je sympatická. A to fakt že ani jedna. Nejaké vianočné čaro tu nebolo ani náznakom a na to aké zlé filmy vznikli v tejto sérii je tento suverénne najhorší. Základný námet prvých dvoch častí je upravený asi najhoršie ako sa dalo a hlavná postava si pýta facky snáď furt. Najväčšia strata času posledných rokov. Ten kto toto dopozera v kľude do konca musí mať nervy z ocele. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama