PB2

Ještě větší kadence skvělých fórů než první díl, jasných 5*. Jenom pražští intelektuálové, kteří si tříbí vkus na tvůrcích podivných jmen, která nezná ani Google, dávají odpad. ()

strom-z

koukám po čase na celou trilogii a druhej díl je podle mě stejně slušnej jako ten první, místy trochu debilnější, ale místy naopak i lepší. trojka jednoznačně na chvostu. ()

Scraffy

O malinkú trošku lepší ako bol predošlý diel. Humor je tu dosť dobrý a ako film ku obedu je to výborná voľba. ()

Rattlehead

Naprostý kult a jedna z mých oblíbených veseloher. Asistentem kamery byl můj strýc Jiří Maxa, který později točil s Janem Němcem. Velká paráda a životní role (nejen) paní Růžičkové. ()

soldiersn

Odecteme-li 40% humoru z SLUNCE, SENO A JAHODY, tak nam vyjdou "FACKY". Podivat se na to da, ale vickrat bych tento zazitek neopakoval... ;-) ()

Havala

Křupíno osmý (Zdenda Troška) se postaral o prům,ěrnou komedii na kterou malý český člověk nezapomene. Nechci psát třikrát stejný komentář, ale všechny tři díly jsou na stejném levlu. 75% ()

Aethain

Nejlepší díl z celé trilogie, není snad místo kterému by se člověk nezasmál, dokonale vystihnutá česká povaha.Za půl roku od premiéry tento film vidělo už 4.500.000 diváků,což žádný jiný film dosud nepřekonal. 5 hvězdiček bez debat :) ()

ab.dul

Ještě o málo slabší než jednička. Ta mi absolutně nevadila a klidně se na ni podívám znovu, ale tento film se mi zdá trochu málo...No a o závěrečné fackanici nemluvě... ()

maoc

Smál jsem se srdečně a naplno. Byl jsem sice ještě děcko, ale to se snad taky počítá, ne? Jako "dospělý" jsem to ale ještě neviděl, takže... ()

Cortesz

Dle mého, o něco lepší než předešlý díl, jde vidět, že soudruzi povolili Troškovi uzdu a to je dobře. Přibylo více vtipných scén, hlášek, situací a když to občas zavánělo extrémní přehnaností, tak já si stále nemůžu pomoct, ale já se ukrutně bavil. Prostě co mě se týče, tak tato série a hlavně tento díl je pro mne kultovním. ()

offlineman

Tohle je snad nejlepší český film za posledních 25 let. Vždyť 75% osob jsou neherci a po spojení 25% herců to má grády. Ať se to někomu líbí nebo ne, takový lidi tenkrát byli(a někde stále jsou)! Tohle je komedie století, žádný trapný S Tebou mě baví svět!!!!!!!! Vadí mi, když na filmy, jako je třeba tento, plijou 18-letý dětičky, který to stejně neviděli a pokud viděli, stejně se jim to líbí. Jenže, když jim doporučí pan děkan na fakultě, že je to příkaz jednoho spícího monarchy z Orlíku, tak jsou schopný jet do Jižních Čech a Hoštice pobořit! Ostatní, již Ti doštudovaní zase nemůžou překousnout, že to nerežíroval Jan Hřebejk, nehraje tam Eva Holubová a podobné nesmysly! ()

Mykhaluu

Už to sice smrdělo, ale ještě pořád to nebylo jako ty otevřené hroby, které se vydávají za české filmy po roce 89´!!! ()