Filatov

Pár facek je asi nejlepší díl z celé trilogie. Není k tomu co dodávat, protože děj všichni známe nazpaměť. Snad jen řeknu, že tolik vtipných momentů jdoucích za sebou je vidět málokdy. Zejména úvodních dejme tomu 20 minut to je hotová smršť hlášek a komických situací, ale vysokou úroveň si udrží celý film. Poctivých 90%. ()

ssarka

Slunce seno jahody a i facky jsou jediné dva filmy,které se mi od pana Trošky líbí...ano,je to hodně kýčovité,ale holt je to tak,jak to bylo,takhle se prostě lidi chovali-chovají...narovinu zlidovělé hlášky mě dokážou rozesmát i dnes..herecké výkony nic moc,až na paní Ružičkovou,která byla tak přirozená,že to se mi bude líbit i postely na kolečkách,až mě do ní děti uloží :) ()

DanušeGr.

Chudáci filmové děti Heleny Růžičkové, když je fackovala tak, že padaly, plakaly bolestí a od jejích ran měly otoky. Zajímalo by mi, zda byl takto mlácen i její syn Jiří Růžička. ()

petra8619

za mě nejoblíbenější díl celé trilogie. Při fiktivní svatbě Miluny a Venci si vždy uvědomím, že se tak cítí každá žena, která toho svého přitáhne do obřadní síně :-) Vše je přihrané, ale opravdové povahy každého čecha jsou v tomto filmu zaznamenané ()

Monellito

Proč má tenhle film tak malé hodnocení? Protože ho hodnotí rádoby inteligenti. Slunce seno výborně odráží české vesnice a lid a v mnoha situacích a lidech poznávám své známé. Troškova nej komedie, narozdíl od těch Kameňáků a Babovřesk ;-) ()

rs134

Protože jsem část dětství trávil na jihočeské vesnici, tak mám ke Slunci, senu vztah. To není komedie, to je dokument. Troška hodně dobře zachytil reálnou vesnici a nemusel ani zas tak přehánět. Já tohle viděl kolem sebe jako dítě. Samozřejmě vidím některý režijní a herecký nedostatky, ale u tohodle filmu budu říkat dětem, jaké jsem měl dětství. ()

soukyd33

Poznámka: Pokračování si vyžádali sami diváci. Tento díl odstartovala jedna velká lež, a začala velká taškařice. 😀 Hlášek je tu opět plno, a nechybí ani český klasický humor. Postupně se ukazují všechny postavy v plné parádě. Konec filmu název dokonale vystihuje. Herecké výkony výborné. Scénář dobrý. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Feacher

Už to nejsou ty skvěle jahody, ale pořád je to ještě film, který to má hlavu a patu a špetku té legendárnosti některých scén. Už dnes se máme lépe než zítra... pozítří... včera... nezapomenutelné.. 4 z 5 ()

NikiVai

Pravá jihočeská veselka a co vše jí předcházelo. Druhý díl si udržuje úroveň prvního. Když se chce člověk pobavit takovým prostým humorem, tak tento film to spolehlivě dokáže. ()