FireTight

Oproti prvnímu dílu mírný kvalitativní pokles, přesto pořád o třídu lepší než "porevoluční" Slunce, seno, erotika. Jen kdyby TV Nova celou trilogii neopakovala minimálně pětkrát do roka, to se potom člověk musí už hodně držet, aby všechny tři filmy neposlal do odpadu... Časté reprízy = zabiják čehokoliv! ()

Armin82

Pokračování,které se kvalitou nijak neliší a Helenka v podání Buda Spencera v dámském provedení, je nejlepší na celé sérii :) ()

10Domik10

Pre mňa jednoznačne najlepší Troškov film (tých jeho naozaj dobrých filmov veľa nie je), pri ktorom sa dá zabaviť aj niekoľko krát. No na druhej strane toľko neustálich repríz, to je už veľa aj pre koňa, no na tretej strane sa niet čomu diviť, veď sa rodia ďalšie a ďalšie generácie, ktoré si túto českú klasiku nemôžu nechať újsť :) ()

Mik_e

Jo, zase je to ztřeštěný, zase je to o ničem, ale jinak je druhý díl rozhodně nejlepší z celé trilogie. Na rozdíl od jedničky totiž nesází jen na rychlý sled uhozených scén, ale najde se i pár nesmrtelných hlášek. " Tatí, bila tě někdy tvoje maminka?" "Ne, jen ta tvoje ." :)) A pravou jihočeskou zná také určitě každý. ()

Inozuka

Pamatuji, že jsem na tom byl v letňáku na premiéře a je skoro neuvěřitelné, že tenhle film mě baví pořád. Ty hlášky jsou naprosto přesně odposlechnuté ze života a zvlášť jako Jihočech si při sledování filmu připadám "jako doma". Samozřejmě, že děj je blbost, úmyslně absurdní záběry s granátem a Římany jsou přehnané a působí v kontextu filmu jako pěst na oko, ale jinak nemám co vytknout. Dokonalá oddychovka a vedle Vlaku dětství a naděje životní role Heleny Růžičkové! ()

rublik05

Druhý díl lidové vesnické taškařice, tentokrát však nemusel projít povinnou cenzurou, takže je skoro o hodinu delší než první díl. Nutno podotknout, že Zdeněk Troška nepolevil a druhý díl trilogie Slunce, seno... je opět parádní lidová komedie o životě na vesnici s neuvěřitelně povedeným humorem a dnes již zlidovělými hláškami. Film můžu vidět klidně stokrát a pokaždé se skvěle pobavím. Naprosto geniální snímek a vrchol Troškovi filmové tvorby. 9/10. ()

Nix

Už se poprali? Tady budou lítat facky a dostat takovou perdu od Helenky nechce nikdo. Jo to je prča, vesničani na svatbě, jak jinak to mohlo dopadnout. ()

Jonatána

Viděla jsem po mnoha letech včera večer a asi už jsem stará, bylo to na mě moc uřvané, sem tam vtip, kterému jsem se zasmála, ale většinou trapas. Erotika je úplně o ničem, Jahody si ři hvězdičky udržely, ale tohle fakt není nic, co bych snad chtěla vidět častěji než jednou za pět let. ()

D.I.G

Moji milí, moji zlatí! Neviem ako dlho ste pobudli na vidieku, ale takto to tam chodí, no v mnohých prípadoch nie až tak humorne. Ja som vyrastal na dedine, večné súperenie susedov, dedinské drbny, závisť a ohováranie tam boli na dennom poriadku, tak to bolo tak to aj je! Už ma neserte! ()