Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

I.AM.NOT

V porovnání s Kameňákem tomu odpad! dát nemůžu, protože to té úrovně nedosáhlo (pouze v porovnání Troškovin) jinak bez debat. ()

Janega

Naj(s)prostejšia ľudová zábava o naj(s)prostejších českých bláznoch pre najnenáročnejšieho naj(s)prostejšieho diváka. ()

Paity

Bohužel (jen kvůli filmuu) už bylo poznat, že se čas dějin překlopil a hranice se otevřeli a s ním i stavidla nevkusu. Přesto dávám této sérii tři hvězdičky. Troška je mistr české vesnice. ()

pjotr76

Nejslabší část - logicky jako to u dalších pokračování bývá, spousta nedotažeností, tzv. řekl bych, až overlidový humor, přesto jsem se několikrát zasmál. Zapomenutíhodné dílo, přesto zase až tak neurazí. Prosím méně nechutností v komentářích, když jsem si přečetl pojednání o zvratkách v jednom nejmenovaném komentáři, fakt se mi zvednul kufr. Take it easy. ()

kobe6

Troška natáčí filmy jako totální idiot....ale scéna, kdy jde vesnická rodinka nakupovat PC to je k nezaplacení.. ()

Xavi6

Tohle už opravdu nechápu! Dva díly nestačili? Nic by se nepokazilo nebýt tak hloupého naštěstí posledního dílu. Škoda slov, tohle je opravdu kravina. Jednu hvězdu dávám jen, abych nekazil pověs prvním dvoum dílům. ()

Hanes88

No sice jsem dokoukal až do konce, u některých scén jsem se i zasmál, ale už to prostě není ono. Nevím no...asi je dobře, že to už byl poslední díl. ()

Prochy38

Tento díl už neměl vzniknout. Stálá sestava je sice více či méně pořád vtipná a Helena stále hláškuje, jen pusu otevře, ale celkově už je film někde úplně mimo. K 1* mě donil asi výkon M. Dejdara a O. Kaisera :). Jinak dost průser... ()

peetriss odpad!

Jeden z vrcholů Troškova nevkusu a nevkusu českého filmu, který se po pádu železné opony a uvolnění cenzorních okovů splašil a vyválel se v tom nejhorším hnoji tvůrčí demence a prázdnosti. Kde končí talent nasadím povislé kozy a odhalené ptáky, ono se to prodá - a Troškovi se talentu očividně nedostávalo. Slunce, seno, erotika je jedna z největších ostud českého filmu vůbec. ()

Paldiny

Porevolučná Erotika prináša hromadu holých prdelí a to ani Troška netušil aké surrealistické pozadie tento diel v sebe nosí. Prvá polovica s nákupom počítača, výletom pri more je ešte v rytme predchodcu. Potom dochádzajú tvorcom nápady a dejovú prázdnotu maskujú už len exhibicionistami. Za trpký záver a optimistické slová do budúcna zaokrúhľujem na triezvy stred. ()