Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

Besyn

Strašně debilní ( i když ne zas tolik jako Trhala fialky dynamitem),ale směju se u toho pořád,když to opakujou.Zajímavé. ()

Joeey

Uznávám, že příběh už není tak zajímavý a napěchovaný humorem jako v předchozích dílech, ale přesto tento film pobaví. ()

Dimo

Komunismus odešel do sraček, natočila se trojka, přitlačilo se na pilu, herci si udělali výlet do Itálie, kde mimochodem i hráli, nu a ve výsledku šlo Slunce, Seno, Erotika tam, kam komunismus. ()

Grimlok odpad!

Troška chtěl vytřískat z této dobré série co nejvíc. Možná vytřískal, ale na úkor kvality. Trojka snad ani neni Slunce, seno. Tohle se fakt nedá. Nuda v Itálii, nuda v Čechách. Nahotinky tomu moc nepřidávaj. ()

Stíba

Slunná Itálie našim Hoštičákum svědčí skoro stejně jako rodná vesnice. Je to takové porevoluční nadšení bez hranic. ()

panAnderson

Ano, ano, ano! Nejen tenhle díl, ale celá trilogie Slunce, seno,... je pro mě svatá a nedám na ní dopustit. Každý rok jí v televizi alespoň jednou opakují a nikdy si jí nenechám ujít. Prostě boží... ()

Darckol

No ja ľudia neviem čo by ste ešte chceli. Alebo som len ja nejaký extrémny prípad? :) V každom prípade som sa bavil na mentalite aj podarených charakteroch (babička, Cecilka a její velebnost a podobne) - a to som už niekoľkokrát videl! Nevravím, tá erotika bola asi najslabšia časť, ale ináč 7,0/10 ()

bubblebobble

Najľahšie sa to dá hodnotiť ako odpad pretože jedine tak sa dá vyjadriť všetka tá blbosť, ktorej je tu požehnane. Ja mám ale Slunce seno ... rád a nepýtajte sa ma prečo lebo to ani sám neviem. Hlášky ma po toľkých rokoch už tak neberú ale stále je tu niečo také zvláštne a nebojím sa povedať, že magické čo ma na tom priťahuje. Drogy neberiem. ()

AxelWers

Zlé to nie je, ale je to skôr odvar prvých dvoch filmov. Dosť veľkým mínusom bol miestami silený humor na adresu komunistov (nie, že by som mal niečo proti, ale robiť si z niečoho srandu stále dookola niekedy hraničí už s trápnosťou). Chvalabohu, že Troškovi sa nepodarilo zrealizovať aj 4. pokračovanie, ktoré sa plánovalo, lebo už len z toho názvu mám husiu kožu. Vlažné 3*. ()

chrispe

Třetí díl mám nejradši. A především tu první část v Itálii, tam jsou ty naše povahy tak krásně vykreslený :-)) nebo to je Kaiserem? Dobrý komentář: *Fish* ()