The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

Stanislaus

Vtipný a svižný hireovský filmeček, který se mi zatím líbil z celé série nejvíce. Záběry kamerou jsou skvělé, Madonna dostává co proto a závěrečný vtípek je jen třešničkou na dortu. ()

Flego

Madonna je tu lepšia herečka ako v hocijakom svojom celovečeráku. Tento kraťas je jednoduchý, má rýchlosť a pointu - je proste cool. ()

anais

Naprosto skvostný kraťas ze série filmů o BMW, kterou produkuje David Fincher... natočeno v tempu Podfu(c)ku, s Madonnou v post...pardon, na zadním sedadle. Ukázkový díl z téhle reklamní série - přesně vystihuje největší kvality Guye Ritchieho a ukazuje je v tom nejlepším autě...tedy světle, že? ()

poz3n

Komediální Hire, který se například v porovnání s Iñárrituovým příspěvkem ocitá na zcela opačném pólu této série. Dobře jí tak, té nejmenované nafoukané náně. 7/10 ()

luka4615

Typicky bláznivý Guy Ritchie a jeho věhlasná kamera. Na výsledném dojmu bohužel ubírá Madonna, která na zadních sedadlech "poletuje" více než je zdrávo. ()

becki_tu

Docela vtipný a nápaditý díl s Madonnou, kde Clive Owen (nebo spíš nějaký profidriver) předvádí s luxusní stříbrnou empětkou skvělé kousky, které popovou hvězdu nemohou nechat v klidu ;) ()

Shaqualyck

Sympatický "kraťas" Guye Ritchieho zřejme neobsahuje řešení věčné tajenky, zda-li patří reklama do umění, zcela jistě ovšem dává odpověď na otázku - Co chci letos pod stromeček (pro BMW jsem měl vždycky trošku slabost). A jen tak mimochodem, při pohledu na Clivea Owena už musí být všem jasné co znamená "šéfovat situaci s anglickým klidem". ()

Fleur6

Zbožňujem filmy, v ktorých dostane "ten zlý", čo si zaslúži. Takže rada do života: Ak ste mrcha a Vaším šoférom je Clive Owen, nepýtajte sa ho - "Why are we going so slow?". Ale, samozrejme, len vtedy, keď nechcete zažiť the most crazy ride of your life za doprovodu Blur - Song 2. Yummy. Zo série The Hire pre mňa - 1./8 ()

murakamigirl

Spolu so strihnutým Beat the Devil najzábavnejší Hire. U Star som sa smiala najviac, skvelá energia, sympatické vyvrcholenie, Owen hrá s najväčšou, božskou iskrou... S Madonnou to síce hádže skoro až paranormálne, ale o to príjemnejšia je to zábava...:) Pripadá mi to ako niečo, čo som vždy chcela vidieť. :) ()

Paxxx.cz

Všechny hire s charizmatickým Clivem Owenem jsou solidní, plné akce, bouraček skoro jako v epizodě kobry 11 a hlavně s reklamou na BMWčka. Tuhle epizodu jsem si oblíbil nejvíce, spatřit potupenou Madonnu to se rozhodně nevidí každý den :-D... ()

mysiak

Guy Ritchie je mega cool...urobil si kvalitne srandu zo svojej vtedajšej manželky - neskutočná tupaňa Madonna, pridal vybrúsenú hudbu Blur a stvoril akčnú orgazmickú jazdu...ktorá sa tvrdo končí pre Madonnu.. ()

GodComplex

Ritchie mile prekvapil - nejvtipnejsi a nejzabavnejsi kousek z The Hire. Madonna spravne na facku, Owen skvely, ze zacatku to sice moc nevypada, ale jakmile na to Clive dupne, tak se to roztoci a jede to az do konce. Jako bonus Blur - Song2. 7/10 ()