The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

Gastovski

Jeden z nejlepších filmečků ze série hned po Powder Keg. Taky je nevtipnější. Owen je svělej, Maddona dostává co proto a parádní říznej song tomu dává pořádný grády. Ta Madona je ale šeredná viďte? Na konci, když vypadne z auta, jako by z oka vypadla naší lišanský farářce:). ()

Mbeast

:D Tak tohle je hodně dobrej nářez! Guy Ritchie je bůh a Cliwe Owen samozřejmě taky. Navíc stylově akční song od Blur. Bravo. Nejlepší díl. btw: Chudák Madonna :D ()

Heroine

BMW, Blur, Clive Owen, to by mohlo stačit na zábavných sedm minut. Je to celkem zajímavé, i když asi nerozumím přesnému záměru. Jo, a bez Madonny by mohlo být moje hodnocení vyšší, ale na ní já se koukat nemůžu. ()

bobrux

Krátký filmeček, na který se dá dívat pořád dokola. Madonna možná ani tu nafoukanou hvězdičku nemusela hrát. A ledový Clive Owen taky bez ztráty hvězdičky. A pak už jen BMW M5 v divoké akci plné řidičských parádiček. Dokonalé zpracování a geniální pointa, co víc chtít. Občas se v reklamní brandži zrodí skvost ()

Stíba

Určitě nejzábavnější Hire, jen škoda, že Madonna tak neskutečně "přehrává" až to bije do očí. Vše ale vynahradí skvostná M5ka... ()

figliar

Výborný krátkometrážny seriál, ktorý prináša v každom diely nový a originálny príbeh. Najlepší je diel, kde si sama seba zahrá Madonna. ()

Ingwio

Pekelná jazda v ritchiovskom štýle, s nábojom a pointou.. Za sedem minut mi dokázal, prečo ho milujem a stihol mi pripomenúť, prečo Madonnu neznášam.. ()

CliffLee

Whoa whoa... tak takhle dokonale uzemnit takovou rozmazlenou ''star'' se jen tak nevidí, určitě jedna z nej z The Hire... ()