The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

kozina

Nejdokonalejší filmek od Bmw. Owenovy xichty nemají chbu, auto nemá chybu, vybraná hudba sedí perfektně. 100% :P ()

st.jim

Fakt prča, Clive Owen byl skvělej. Takhle to dopadne, když to dostane do ruky správný rejža. Dám 5*, i když Madonna "nevystoupila" kufrem :DDDD ()

gjjm

Complete Guy Richie a celý žánr akčních filmů navíc in seven minutes. Trošku jako reklama stylisovaný krátký film Guye Ritchieho. Arogantní Madonna nesnáší svého manažera a chce mu uniknout. K tomu využije podivného řidiče, který to celé komentuje úžasnými hláškami a pokerovou tváří. Všechno je trochu jinak, než se na první pohled zdá a Madonna svému nešťastnému osudu neunikne. Úžasně postmoderní atmosféra. Využití filmových technik, jež by člověk očekával spíše u televizních reklam než u krátkého filmu světoznámého režiséra. Kdyby k tomu nějaký odborník chtěl napsat rozbor střihové skladby, byl bych mu velmi vděčný. Mistrovské dílo. K shlédnutí na http://www.youtube.com/watch?v=q1dYv_gKTA8 ()

dANo

Tento diel zo série The Hire, slúžiacej ako reklama na BMW, je jednoznačne najzábavnejší. Madonna ako nafúkaná celebrita je veru uveriteľná (čím to bude:) a tak si divák pekne vychutná šialenú jazdu mestom, kde sa Owen parádne pohráva s prenasledujúcimi bodyguardmi, pričom najviac to samozrejme schytá ona (nepripútaná na zadnom sedadle). Na záver kraťasu je hláška o tom, že BMW odporúča mať zapnuté pásy... :o)) ()

Danny F.

Už, už jsem chtě hodnotit negativně, nebýt divoké jízdy a perfektního závěru. Tak mě napadá, jako by šlo o novodobého 'kurýra' Ještě teď se pousmívám nad tímto kouskem. 70% ()

hroubek

Už jen za ten výraz jaký Clive Owen má by to stálo, a taky stojí.Předchozí část byla umělecká, tahle jen pro pobavení. ()

Kali4

Asi nejšílenější Hire s nápaditými momenty, pěknou hudbou a Madonnou mlátící se na zadním sedadle. Závěr, kdy Clive vyklopí zpěvačku na červený koberec, nemá chybu. ()

prasacimor

V priebehu hodiny som skouknul celú BMW sériu pekne po poriadku ako boli postupne filmy uvádzane a zo všetkých tých akčných thrillerov, melancholických a srdcervúcych príbehov sa mi najviac páčil práve tento. Jednoducho zábava na plný plyn s výbornou hudbou plus vynikajúci záver. ()